The vampire diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Предпечат, бърз набор
Тъмната част от гората - Page 10 2844092z Град Варна
Тъмната част от гората - Page 10 N412 В Мистик Фолс е облачно,но в сряда времето ще се оправи и ще е слънчево.Към петък ще вали обилно,а събота и неделя ще са със силни ветрове. Предстоящи пълнолуния: Тъмната част от гората - Page 10 2971285n
Latest topics
» Да станем приятели
Тъмната част от гората - Page 10 EmptyВто Юли 24, 2012 10:13 pm by Лус

» Създаване на вампири
Тъмната част от гората - Page 10 EmptyПет Май 25, 2012 5:28 pm by ElectricFeelx33

» ЧРД! на Беатриче Балдовино
Тъмната част от гората - Page 10 EmptyВто Окт 11, 2011 10:31 pm by Siveliano Wiliams

» Някой за РП
Тъмната част от гората - Page 10 EmptyВто Окт 11, 2011 10:21 pm by Siveliano Wiliams

» Нека да поспамим
Тъмната част от гората - Page 10 EmptyВто Окт 11, 2011 10:08 pm by Siveliano Wiliams

» Приятели на форума
Тъмната част от гората - Page 10 EmptyНед Сеп 11, 2011 6:27 pm by selzz_22

» Създаване на вещици и вещери
Тъмната част от гората - Page 10 EmptyЧет Апр 28, 2011 10:37 am by Дид Салватор

» Търся си..
Тъмната част от гората - Page 10 EmptyПон Апр 25, 2011 8:11 pm by Катрин Пиърс

» Някой за РП
Тъмната част от гората - Page 10 EmptyЧет Апр 14, 2011 8:17 pm by Dominic Walter

Top posters
Дид Салватор
Тъмната част от гората - Page 10 Bar_leftТъмната част от гората - Page 10 BarТъмната част от гората - Page 10 Bar_right 
Дийн Уинчестър
Тъмната част от гората - Page 10 Bar_leftТъмната част от гората - Page 10 BarТъмната част от гората - Page 10 Bar_right 
Катрин Пиърс
Тъмната част от гората - Page 10 Bar_leftТъмната част от гората - Page 10 BarТъмната част от гората - Page 10 Bar_right 
Валерия
Тъмната част от гората - Page 10 Bar_leftТъмната част от гората - Page 10 BarТъмната част от гората - Page 10 Bar_right 
Вики Донован
Тъмната част от гората - Page 10 Bar_leftТъмната част от гората - Page 10 BarТъмната част от гората - Page 10 Bar_right 
Никол Андерсън
Тъмната част от гората - Page 10 Bar_leftТъмната част от гората - Page 10 BarТъмната част от гората - Page 10 Bar_right 
Харпър Колинс
Тъмната част от гората - Page 10 Bar_leftТъмната част от гората - Page 10 BarТъмната част от гората - Page 10 Bar_right 
Siveliano Wiliams
Тъмната част от гората - Page 10 Bar_leftТъмната част от гората - Page 10 BarТъмната част от гората - Page 10 Bar_right 
Деймън
Тъмната част от гората - Page 10 Bar_leftТъмната част от гората - Page 10 BarТъмната част от гората - Page 10 Bar_right 
Анита Фреър
Тъмната част от гората - Page 10 Bar_leftТъмната част от гората - Page 10 BarТъмната част от гората - Page 10 Bar_right 
Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Vote for us!
BGtop
Тъмната част от гората - Page 10 Labels=0

 

 Тъмната част от гората

Go down 
+6
Валерия
Беатриче Балдовино
Дийн Уинчестър
Катрин Пиърс
Деймън Салватор
Дид Салватор
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
АвторСъобщение
Сам Уинчестър

Сам Уинчестър


Брой мнения : 86
Join date : 05.12.2010

Тъмната част от гората - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 10 EmptyПон Яну 24, 2011 8:44 pm

-Ами хората се променят...аз също.Не мислиш ли,че няма смисъл от любовта?Само те боли...е аз се отървах от тази болка.Много лесно е братле...Съвсем лесно.
На лицето ми се появи хитра усмивка.
-Но е и въпрос на личен избор.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Тъмната част от гората - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 10 EmptyВто Яну 25, 2011 2:38 pm

- Леле, колко трагично ми звучиш. - засмях се.
- Но пък си е напредък, лигавото ми и сантиментално братче най-после е поумняло... малко. Но пък не ти прави чест, че нападаш невинни момичета. И най-вече, че се опитваш да ги изнасилиш. Жалка постъпка, Сами, дори и за теб. - поклатих глава.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър

Сам Уинчестър


Брой мнения : 86
Join date : 05.12.2010

Тъмната част от гората - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 10 EmptyВто Яну 25, 2011 10:15 pm

-Оо я моля ти се.Предпочитам да съм такъв отколкото да съм се разлигавил с някакво си момиченце което не знае какво иска,но го иска веднага.
Подсмихнах се.
-Как ти звучи??На мен ми звучи мнооого отегчено и съвсем скоро ще бъдеш с разбито сърце.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Тъмната част от гората - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 10 EmptyВто Яну 25, 2011 10:53 pm

- Хаха, не е твоя работа какво правя със сърцето си, така че ако обичаш стой настрана от мен и Катрин. Ако не си забелязал и сам мога да се грижа за себе си, така че нямаш работа тук. И въобще в живота ми. Знаеш ли колко добре ми беше без теб? Почти те бях забравил. И сега се появи и всички ужааасно скучни и отегчителни спомени започнаха да се връщат. - направих отвратена физиономия и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър

Сам Уинчестър


Брой мнения : 86
Join date : 05.12.2010

Тъмната част от гората - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 10 EmptyСря Яну 26, 2011 11:02 pm

-Оу не така де.Ще нараниш чувствата на брат си.
Направих тъжна физиономия след което избухнах в смях.
-Значи да те оставя...
Придадох си замислено изражение.
-...хъм...за колко време?...Не забрави въпроса ми.Добре...давам ти почивка една седмица...след това ще ти се иска да забиеш кол в сърцето си,братле.
Потупах го с едната си ръка по рамото и изчезнах.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Тъмната част от гората - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 10 EmptyЧет Яну 27, 2011 12:27 am

В крайна сметка не успях да убедя момичето да дойде с мен,за това я оставих да прави каквото иска и тръгнах обратно към Дийн.Когато го намерих Сам вече го нямаше.Какво облекчение!!
-Махна ли се?
Бяха първите ми думи когато Дийн ме забеляза.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Тъмната част от гората - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 10 EmptyЧет Яну 27, 2011 11:20 am

Това беше просто смешно! Какво си мислеше?! Че ме е страх от него? Сам беше последния, който можеше да ме уплаши... и последния, който можеше да ме накара да се разделя с Катрин. За какъв се имаше? Нямаше право да ми се бърка в живота и още повече да ми казва с кого да бъда.
И започнах все повече да се ядосвам на наглостта на скъпото ми братче, когато Катрин се появи.
- Махна се. - усмихнах се и отидох до нея.
- Какво стана с ... как й беше името?
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Тъмната част от гората - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 10 EmptyЧет Яну 27, 2011 3:09 pm

-Май Никол.
Засмях се.
-Не пожела да дойде с мен.Нейн проблем.
Вдигнах рамене.
-Таа прибираме ли се?
Попитах го аз като погледнах към небето по което вече почти не личаха звезди.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Тъмната част от гората - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 10 EmptyЧет Яну 27, 2011 4:33 pm

- Ааа, да. Никол... Жалко, беше сладурана.
Ухилих се.
- Прибираме се. И без това имам нужда от сън...
Наистина се чувствах странно уморен. Май емоциите пак ми дойдоха в повече...
- У нас? - погледнах Кат въпросително.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Тъмната част от гората - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 10 EmptyЧет Яну 27, 2011 7:31 pm

Направих се,че не съм чула коментара му за Никол.
-Уоу ти се измори.Нещо ново.
Подсмихнах се след което кимнах.
-Добре у вас.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Тъмната част от гората - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 10 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тъмната част от гората
Върнете се в началото 
Страница 10 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Тъмната алея
» Най-старата част от гробището

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The vampire diaries RPG forum :: Покрай Мистик Фолс :: Гората-
Идете на: