The vampire diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Предпечат, бърз набор
Създаване на вампири - Page 4 2844092z Град Варна
Създаване на вампири - Page 4 N412 В Мистик Фолс е облачно,но в сряда времето ще се оправи и ще е слънчево.Към петък ще вали обилно,а събота и неделя ще са със силни ветрове. Предстоящи пълнолуния: Създаване на вампири - Page 4 2971285n
Latest topics
» Да станем приятели
Създаване на вампири - Page 4 EmptyВто Юли 24, 2012 10:13 pm by Лус

» Създаване на вампири
Създаване на вампири - Page 4 EmptyПет Май 25, 2012 5:28 pm by ElectricFeelx33

» ЧРД! на Беатриче Балдовино
Създаване на вампири - Page 4 EmptyВто Окт 11, 2011 10:31 pm by Siveliano Wiliams

» Някой за РП
Създаване на вампири - Page 4 EmptyВто Окт 11, 2011 10:21 pm by Siveliano Wiliams

» Нека да поспамим
Създаване на вампири - Page 4 EmptyВто Окт 11, 2011 10:08 pm by Siveliano Wiliams

» Приятели на форума
Създаване на вампири - Page 4 EmptyНед Сеп 11, 2011 6:27 pm by selzz_22

» Създаване на вещици и вещери
Създаване на вампири - Page 4 EmptyЧет Апр 28, 2011 10:37 am by Дид Салватор

» Търся си..
Създаване на вампири - Page 4 EmptyПон Апр 25, 2011 8:11 pm by Катрин Пиърс

» Някой за РП
Създаване на вампири - Page 4 EmptyЧет Апр 14, 2011 8:17 pm by Dominic Walter

Top posters
Дид Салватор
Създаване на вампири - Page 4 Bar_leftСъздаване на вампири - Page 4 BarСъздаване на вампири - Page 4 Bar_right 
Дийн Уинчестър
Създаване на вампири - Page 4 Bar_leftСъздаване на вампири - Page 4 BarСъздаване на вампири - Page 4 Bar_right 
Катрин Пиърс
Създаване на вампири - Page 4 Bar_leftСъздаване на вампири - Page 4 BarСъздаване на вампири - Page 4 Bar_right 
Валерия
Създаване на вампири - Page 4 Bar_leftСъздаване на вампири - Page 4 BarСъздаване на вампири - Page 4 Bar_right 
Вики Донован
Създаване на вампири - Page 4 Bar_leftСъздаване на вампири - Page 4 BarСъздаване на вампири - Page 4 Bar_right 
Никол Андерсън
Създаване на вампири - Page 4 Bar_leftСъздаване на вампири - Page 4 BarСъздаване на вампири - Page 4 Bar_right 
Харпър Колинс
Създаване на вампири - Page 4 Bar_leftСъздаване на вампири - Page 4 BarСъздаване на вампири - Page 4 Bar_right 
Siveliano Wiliams
Създаване на вампири - Page 4 Bar_leftСъздаване на вампири - Page 4 BarСъздаване на вампири - Page 4 Bar_right 
Деймън
Създаване на вампири - Page 4 Bar_leftСъздаване на вампири - Page 4 BarСъздаване на вампири - Page 4 Bar_right 
Анита Фреър
Създаване на вампири - Page 4 Bar_leftСъздаване на вампири - Page 4 BarСъздаване на вампири - Page 4 Bar_right 
Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Vote for us!
BGtop
Създаване на вампири - Page 4 Labels=0

 

 Създаване на вампири

Go down 
+29
Моника Ларос
Кандис
Алисън Блекбърн
Клаудия Жулие
Елизабет МакАндрюс
Анна Бенет
Сам Уинчестър
Афродита Питърсън
Изабела Ричардс
Зак Найт
Джени
Харпър Колинс
Клаудия Лектър
Ребека Холтън
Дмитрий Петерхоф
Джени Арчибалд
Стефан Салватор
Siveliano Wiliams
Кармила Девил
Евър ДаркФлейм
Вики Донован
Дийн Уинчестър
Брук Дейвис
Деймън Салватор
Никол Андерсън
Анита Фреър
Роуз Татейлилан
Катрин Пиърс
Дид Салватор
33 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Кандис

Кандис


Брой мнения : 2
Join date : 29.12.2010

Създаване на вампири - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампири   Създаване на вампири - Page 4 EmptyСря Дек 29, 2010 4:40 pm

Създаване на вампири - Page 4 Lucy-hale

Име: Кандис ♥

На галено: Кенди или Канди

Възраст: 17 човешки - 735 вампирски

Външен вид: Косата на Кандис е дълга и кестенява.Често променя оттенъка си на слънчева светлина. Шоколадово кафявите очи на момичето са големи и приветливи. Тя е висока, но не прекалено, за това може да си позволи да носи токчета. Слаба е и фигурата и е мечтата на много момичета. Кандис не обича да парадира с външния си вид, но не страда и от комплекси. Кандис има много лица и съответно характери. Може да бъде тази, която вие пожелаете - в един момент може да ви гали с перце, а в следващият да ви накара да бягате за живота си.

Вид: вампир

Дарба: копира дарбата на другите чрез докосване

Кръв: човешка

Характер: Тя е мила и отзивчива, особено що се отнася за приятелите и.Тя е отворена, но не прекалено наперена. Всъщност тя умее да се прикрива и колкото много да страда, няма да го сподели с почти никой.Весела и позитивна. Рядко избухва, но когато това се случи, умее да си отмъщава, и то добре. Тя е всеотдайна и мила, остроумна и неуспоримо красива. Кандис е свикнала всичко в живота й да е лесно, популярна и лесно приспособляваща се, тя е кралицата на гимназията докато не се случва трагедия, която променя всичко

История: Родена е преди много години в една малка държава, която вече не съществува. Родителите и са били краля и кралицата, а тя.... тяхната малка принцеска. Когато е на 10 баща и умира. Убит е от един върколак. Митичните създания в държавата им - вампири, вещици, върколаци и др. - са били много повече от хората. Затова майка и се принуждава да плати на една вещица, за да предпази семейството си и другите хора - като създаде лунния камък. Един ден, когато е на 17, майка и я запознава с бъдещия си съпруг и неговия "син" - Клаус. Кенди е много разстроена. В един слънчев ден, след сватбата на майка си, тя отива да се поразходи. Изведнъж зад нея се появява доведения и брат, който иска от нея да му даде камъка и и казва, че я обича и иска да са заедно. Тя се опитва да избяга, но не може. Тогава той я изнасилва, насила я кара да пие от кръвта му и я убива. След това я оставя да лежи на земята. Когато се събужда разбира в какво се е превърнала, но се връща в двореца, за да предупреди майка си. Когато стига вижда, че почти всички са мъртви и всичко е разрушено. Тогава се появява отново Клаус, който този път само и казва, че трябва да тръгне с него. На сила я принуждава да убие една от прислужниците, за да завърши трансформацията си. Тя е под негов контрол и го прави. След това дълги години живее с него, като той я учи на много неща, но тя знае че все някога ще успее да си отмъсти, затова го напуска и започва да се мести от град в град

Допълнително: - Има специален пръстен, който я предпазва от слънчева светлина
- Върбинката не и действа, защото си е изградила имунитет
- Има гривна, върху която има по нещо от всяка вещица - най-често част от техните талисмани - която е убила през тези години. Така е недосегаема срещу магии


Последната промяна е направена от Кандис на Сря Дек 29, 2010 5:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на вампири - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампири   Създаване на вампири - Page 4 EmptyСря Дек 29, 2010 4:44 pm

Смени си лика моля,Тейлър Суифт е заета и ще си одобрена. И ще ти сменя името без сърчице, защото не се допускат такива символи в форума.. :wink
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Кандис

Кандис


Брой мнения : 2
Join date : 29.12.2010

Създаване на вампири - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампири   Създаване на вампири - Page 4 EmptyСря Дек 29, 2010 4:50 pm

готово
Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на вампири - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампири   Създаване на вампири - Page 4 EmptyСря Дек 29, 2010 5:12 pm

Одобрена . Добре дошла.. :smile
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Моника Ларос

Моника Ларос


Брой мнения : 3
Join date : 31.01.2011

Създаване на вампири - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампири   Създаване на вампири - Page 4 EmptyПон Яну 31, 2011 4:27 pm

Име: Моника Ларос
Години:17 (150)
История:Баща ми е пират, а майка ми е аристократка.Плават и се бият заедно, бащата на майка ми никога не го е одобрявал, но се е стремял да направи така, че да отърве кожата 'и, и да я накара да се върне.Но майка ми е имала свободен дух и никога не се е отказвала да бъде до баща ми.
Майка ми забременява и въпреки това, че всички я молят да роди на сушата, тя решава да роди в морето.-Хората мислят това за странно, но според мен е даже доста яко..и забавно-
Докато е била бременна с мен са правили какви ли не шантави неща, докато накрая не ги хващат на тясно.Точно в деня в който се раждам.Дават ме на един моряк и той бяга с мен.За жалост майка ми и баща ми остават на кораба и биват убити най-жестоко.Цели 7 години съм живяла на сушата, но винаги съм чувствала, че мястото ми не е там..че е в морето, но чичо Анди никога не ми позволяваше, даже и да се приближа до него.За толкова ли тъпа ме мислеше?Бях по-интелигентна от него и винаги се измъквах, ходих къде ли не, плувах и за мой късмет винаги когато се прибирах валеше, така, че имах отговор на вечния му въпрос:''Защо си мокра малка ми Моника?!?''
Винаги го надхитрявах, казваше, че съм приличала на майка си, и на външен вид и по характер, а от баща си съм наследила само..Обичта му към Рома.Никой не беше виждал пияно 7 годишно момиченце..докато аз не се появих на бял свят.
Когато бях на 7 години и 8 месеца, навих Анди да си намерим екипаж..И кораб, изненада беше, че всичко беше на лице..още даже преди да го попитам.Макар, че той беше капитана, аз носех капитанската шапка..и не, че се хваля, но екипажа слушаше повече мен! Та от тогава плавам и съм пират!И то не какъв да е!Пират с потекло, винаги ми е помагало..
---
Никога не бях предполагала, че ще умра така..заедно с кораба може би...но Вампир?Беше прекалено.Коя беше онази глупачка която ме превърна в това?Жаден за кръв безмилостен убиец..И преди бях убивала, но за плячката..златото..РОМА!..а сега убивам за да оцелея.За да нахраня малкото си телце.150 години..150 години а не бях мръднала на външен вид..133 години агония..и самота, самосъжаление.Всички които познавах умряха.Преместих се от малкото островче, където вече не ме искаха, не че някога ме бяха искали.Открих това място, този град, който не познавах и заживях на него..с други като мен.Убийци!

Характер:Своенравна е, мразя да ' и противоречат.Винаги се хили на висок глас, което според някой хора е невъзпитано.Като цяло е мила и отзивчива, но ядосаш ли я по-добре да не си и пред очите.
Въпреки всичко, Моника се ядосва лесно, и също така лесно си изкарва погрешни изводи, така, че е хубаво хората около нея да се изразяват съвсем ясно.
Винаги намеква разни неща и държи веднага щом каже нещо да я разберат, не обича да повтаря или да бъде поправяна.От своя страна обаче, винаги поправя хората, а опиташ ли да 'и намекнеш нещо..тя ще се прави все едно нищо не е разбрала.Обича всичко да и се казва директно, без увъртания.
Като цяло Мон е позитивен човек с които не е хубаво да си имаш работа.

Външен вид:Моника има, начупена по краищата руса коса с която тя често си играеи и сини очи, които понякога изглеждат изумрудениКожата 'и е много бяла, сякаш е албинос, но не е.Просто не обича тена.Висока е 1 и 65, но компенсира с обувки с висок ток.Не си слага грим, обича а бъде естествена..е можеш да я видиш със спирала и очна линия, но в сравнение с другите момичета на нейната възраст това си е нищо.

Снимка:Създаване на вампири - Page 4 Just_human_by_ravenblakh-d2zjx57
Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на вампири - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампири   Създаване на вампири - Page 4 EmptyПон Яну 31, 2011 4:45 pm

Одобрена,добре дошла и дано нямаш против, сменям ти името.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Саша Питърс




Брой мнения : 1
Join date : 30.03.2011

Създаване на вампири - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампири   Създаване на вампири - Page 4 EmptyСря Мар 30, 2011 8:34 pm

Име: Саша Питърс

Години:757

Дарба:Чете мисли и изпраща своите


Характер:Тя има вид на добро и мило момиче , обаче вътре в нея се крие една подла жена , която винаги гледа да натопи приятелите си и флиртува с момчетата.Мрази натрапниците и обича винаги да е център на вниманието.


Външен вид:Тя има дълга руса коса,очите са и сини. Тя е високо и слабо момиче,което всяко момче желае.Облича се винаги перфектно и не носи екстравагантни дрехи.Винаги е в крак с модата. Саша има Закачлива усмивка, и докачлив поглед.

История:Една вечер с приятеля ми отидохме да вечеряме на вън.Отидохме в един ресторант и вечеряхме сладко,сладко,когато той ми каза,че е вампир.Аз изплюх това което дъвчех върхо него.Бях шокирана,помислих си,че се шегува,но беше истина.С течение на времето аз разбрах,че много го обичам и исках да ме превърне във вампир за да бъда с негоТой ме заведе на едно място където нямаше никой,беше съвсем пусто.Той впи зъби във врата ми и усетих гореща болка.Аз лежех на земята безпомощно а той ми сложи пръстен който да ме предпазва от слънцето.И от тогава не съм го виждала.

Домашен любимец:---

Талисман:пръзтен,чрез който излиза на слънце

Снимка:
Създаване на вампири - Page 4 3156185C
Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на вампири - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампири   Създаване на вампири - Page 4 EmptyСъб Апр 02, 2011 1:37 pm

Одобрена, добре дошла. Дано да се забавляваш (:
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Наталия Паркър

Наталия Паркър


Брой мнения : 1
Join date : 26.06.2011

Създаване на вампири - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампири   Създаване на вампири - Page 4 EmptyНед Юни 26, 2011 11:31 am

Създаване на вампири - Page 4 Maryse312
Maryse Ouellet е момичето :)

Име:Наталия Паркър

Години:20,1157

Дарба:Четене на мисли

Характер:Какво ли можем да кажем за Наталия?Понякога е добра,понякога зла за нея всичко си има граници.Тя умее да прощава,но когато и скимне.Тя е общителна,а не стеснителна нито срамежлива или там.Нат обаче има слаби нерви и е доста избухлива.Не може да каже,че има много приятели,защото не е така.Има само две-три приятелки които са и най-добри.Не говори много учтиво,но пък не и много грубо всичко си зависи.Инат.Изгражда мнение и държи на него.Мнението и е за любовта е,че рядко ще се срещне истинска любов без лъжи,изневери други.Не се разтройва толкова лесно,защото не и пука когато я обиждат.Тя не съжалява за това което е като раса.Харесва дарбата си и я използва често.

Външен вид:Наталия е висока 1.73.Има пищно тяло и то е слабичко,а не е някоя дебелана.Има руса коса,но не е на кичури.Никога не си е правила кичури,но не иска и да си прави така харесва своята коса.Косата и е дълга почти до дупето може би минус една педия.Предпочита да и е пусната отколкото вързана.Връзва я само когато тренира,за да не и пречи.Косата и е права,но тя понякога я прави на вълнички,но не я къдри,защото не я харесва къдрава.Няма и бретон.Цвета на очите и е кафяв.Само веднъж е слагала цветни лещи,но не ги носи вече въпреки,че мисли,че кафявите очи са скучни.Има дълги,гъсти,черни мигли,но са прави и тя така не ги понася затова ги извива със спирала.Веждите и са тънки със силно изразена чупка.Има пиърсинг на пъпа,който много харесва.

История:Наталия Паркър родена в Америка,Ню Йорк през 854г. на 21 Януари.Има една сестра,а родителите и са мъртви.Само баба и и дядо и са живи е и сестра и де.Когато била на 13 години семейството и се мести тук в Мистик Фолс.Родителите и са нормални хора.За разлика от нея и сестра и.Тук си живеят и им е добре.Наталия отначало не подозира,че градът е препълнен с вампири,върколаци и просто нормални хора.Обаче когато става на 16 разбира и няколко месеца го приема трудно.Когато уж го преодоля тогава вампири убиват родителите и тя пак е в тежко положение.Тя се запознава с вампирка и след няколко години добре приятелство Нат я кара да я превърне и това е когато тя е на 20г. Тя започва да свиква с това да е вампир и вече не и прави впечатление.Храни си се с човешка кръв и живее живота си.Страхотно много обича животни и има 3 малки котенца които е взела наскоро.Е може би като попораснат ще продаде някои,но не знае още.

Домашен любимец:
Аманда-женска:
http://www.napazara.com/adpics/4abdbf1cc9a02e17f82549a82.jpg

Мафани-женска-американска късокосместа:
http://bp0.blogger.com/_S9WJZNWsy_s/R_ng8JSRhaI/AAAAAAAAA8Y/-fyVvtF1kFY/s400/8b4486e2f32db927a459cf280498cc86.jpg

Пухи-женска-персийска:
http://www.kotkite.com/img/optional/obqva_22229_10073093510851.jpg

Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на вампири - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампири   Създаване на вампири - Page 4 EmptyНед Юли 17, 2011 5:24 pm

Добре дошла. [:
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Шарлот Бенсон




Брой мнения : 1
Join date : 20.03.2012

Създаване на вампири - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампири   Създаване на вампири - Page 4 EmptyВто Мар 20, 2012 9:40 pm

Създаване на вампири - Page 4 Tumblr_ljd7edgN4y1qha7b4o1_500
Име: Шарлот Бенсон
Години: 17/200
Раса: Вампир
Дарба:Пирокинеза
Външен вид:Има къдраво като златиста коса,която се разпрострира до гърдите й .. Има красиви сиви очи,устните й са красиво очертани,зъбите й са бели.Кожата й е бяла и красива .. Тялото й е стройно ..
Характер:Шарлот е мила,обича живота.Мрази това,че трябва да убива , за да се храни.Не обича факта , че е вампир .. Спокойна,настоятелна.Когато се ядосва използва силата си върху човека , който я нагрубил или й направил нещо ..

История:Родена е преди 161 години, на 16 юли в голем град.Семейството й не се интерсувало от нея тъй като , Шарлот за тях била по-необикновена .. Води спокоен живот, с много приятели.Шар не обичала факта , че семейството й искало да я изхвърлят от дома й и един ден си тръгнала в Мистик Фолс .. След месец тя се устройва и намира много приятели , които тя не разбирала , че те са вампири.Веднъж един от тях и дава кръвта си да пие като я залъгва , а след това я убиват като го е направила и от тогава непреставала да пие човешка кръв,и да става пристрастена, убивала е невинни хора.Винаги мразела,плачела и съжалявала , че е правила всичко това , но тя винаги знаеше , че нищо няма вече да се промени и това е съдбата й.След време тя научава за дарбите й и някой от нейните приятели я научават как да се контролира и да възприема само животинска кръв ..
Допълнителна информация:Има медальон с формата на луна , който й позволява да излиза на слънце и й дава сили ..
Снимка лика на човека,който използвате:Ashley Benson
Върнете се в началото Go down
ElectricFeelx33

ElectricFeelx33


Брой мнения : 1
Join date : 25.05.2012
Местожителство : Mistic Falls

Създаване на вампири - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампири   Създаване на вампири - Page 4 EmptyПет Май 25, 2012 5:28 pm

Име: Фей Чембърлейн
Години: 20/300
Дарба:Чете мислите на хора,вещици .. въобще всякакъв вид.
Характер: Фей е от хората, които не обичат да бъдат контролирани.Не е от най - големите фенове на вампирите,но е принудена да живее този живот.
Създаване на вампири - Page 4 Tumblr_m4jttfMHIW1rohgqu
Външен вид:Фей има черна,дълга коса.Прекрасни кафеви очи.Зъбите й са бели.Кожата й е бяла,а тялото й е добре оформено ..
Създаване на вампири - Page 4 Tumblr_m4l06gzaND1r0356y
История: Фей губи родителите си в ранна възраст.Бяга от града в който е родена когато навършва 18,защото иска да се спаси от всичко и всички.Обикаля много страни, като в една от тях я превръщат във вампир, но не по нейно желание.Просто това е било единственото решение,за да остане жива.След това решава да се премести тук за постоянно.
Създаване на вампири - Page 4 Tumblr_m4j9btrMKU1r2labqo1_500
Домашен любимец: Няма.
Талисман: Няма.
Снимка:
Създаване на вампири - Page 4 1044110
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Създаване на вампири - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вампири   Създаване на вампири - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на вампири
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Създаване на змейове
» Създаване на елфи
» Създаване на върколаци
» Създаване на хора
» Създаване на ангели

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The vampire diaries RPG forum :: Герои :: Създай си герой-
Идете на: