The vampire diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Предпечат, бърз набор
Тъмната част от гората - Page 7 2844092z Град Варна
Тъмната част от гората - Page 7 N412 В Мистик Фолс е облачно,но в сряда времето ще се оправи и ще е слънчево.Към петък ще вали обилно,а събота и неделя ще са със силни ветрове. Предстоящи пълнолуния: Тъмната част от гората - Page 7 2971285n
Latest topics
» Да станем приятели
Тъмната част от гората - Page 7 EmptyВто Юли 24, 2012 10:13 pm by Лус

» Създаване на вампири
Тъмната част от гората - Page 7 EmptyПет Май 25, 2012 5:28 pm by ElectricFeelx33

» ЧРД! на Беатриче Балдовино
Тъмната част от гората - Page 7 EmptyВто Окт 11, 2011 10:31 pm by Siveliano Wiliams

» Някой за РП
Тъмната част от гората - Page 7 EmptyВто Окт 11, 2011 10:21 pm by Siveliano Wiliams

» Нека да поспамим
Тъмната част от гората - Page 7 EmptyВто Окт 11, 2011 10:08 pm by Siveliano Wiliams

» Приятели на форума
Тъмната част от гората - Page 7 EmptyНед Сеп 11, 2011 6:27 pm by selzz_22

» Създаване на вещици и вещери
Тъмната част от гората - Page 7 EmptyЧет Апр 28, 2011 10:37 am by Дид Салватор

» Търся си..
Тъмната част от гората - Page 7 EmptyПон Апр 25, 2011 8:11 pm by Катрин Пиърс

» Някой за РП
Тъмната част от гората - Page 7 EmptyЧет Апр 14, 2011 8:17 pm by Dominic Walter

Top posters
Дид Салватор
Тъмната част от гората - Page 7 Bar_leftТъмната част от гората - Page 7 BarТъмната част от гората - Page 7 Bar_right 
Дийн Уинчестър
Тъмната част от гората - Page 7 Bar_leftТъмната част от гората - Page 7 BarТъмната част от гората - Page 7 Bar_right 
Катрин Пиърс
Тъмната част от гората - Page 7 Bar_leftТъмната част от гората - Page 7 BarТъмната част от гората - Page 7 Bar_right 
Валерия
Тъмната част от гората - Page 7 Bar_leftТъмната част от гората - Page 7 BarТъмната част от гората - Page 7 Bar_right 
Вики Донован
Тъмната част от гората - Page 7 Bar_leftТъмната част от гората - Page 7 BarТъмната част от гората - Page 7 Bar_right 
Никол Андерсън
Тъмната част от гората - Page 7 Bar_leftТъмната част от гората - Page 7 BarТъмната част от гората - Page 7 Bar_right 
Харпър Колинс
Тъмната част от гората - Page 7 Bar_leftТъмната част от гората - Page 7 BarТъмната част от гората - Page 7 Bar_right 
Siveliano Wiliams
Тъмната част от гората - Page 7 Bar_leftТъмната част от гората - Page 7 BarТъмната част от гората - Page 7 Bar_right 
Деймън
Тъмната част от гората - Page 7 Bar_leftТъмната част от гората - Page 7 BarТъмната част от гората - Page 7 Bar_right 
Анита Фреър
Тъмната част от гората - Page 7 Bar_leftТъмната част от гората - Page 7 BarТъмната част от гората - Page 7 Bar_right 
Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Vote for us!
BGtop
Тъмната част от гората - Page 7 Labels=0

 

 Тъмната част от гората

Go down 
+6
Валерия
Беатриче Балдовино
Дийн Уинчестър
Катрин Пиърс
Деймън Салватор
Дид Салватор
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Изабела Ричардс

Изабела Ричардс


Брой мнения : 85
Join date : 28.11.2010
Age : 28
Местожителство : Hollywood

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyНед Дек 05, 2010 1:32 am

Виждах,че всеки момент щеше да се разхили на физиономиите ми.
- Нямам.В момента си търся. - казах като се усмихнах,най-накрая.
Въздъхнах тежко.
- Какво да ти разкажа? Как ме превърнаха ли ?
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyНед Дек 05, 2010 1:39 am

- Оу... ами... - замълчах за момент.
- Какво ще кажеш да отложим разговора за друг път, защото наистина закъснявам и Катрин ще ме убие. - засмях се.
- Но ми беше много приятно. До скоро. - усмихнах се и тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Изабела Ричардс

Изабела Ричардс


Брой мнения : 85
Join date : 28.11.2010
Age : 28
Местожителство : Hollywood

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyПет Дек 10, 2010 2:58 pm

- Чао. - казах тихо и усмивката на лицето ми отново изчезна.
Отлепих се от студеното дърво.И наблюдавах как Дийн се отдалечаваше.
Вървеше из гората толкова ... тежкарско.
Харесваше ми.Но за жалост бе зает.И то от някаква си там Катрин..
Какво говоря ? Трябва да го имам на всяка цена!
Дано някой път го видя отново!

***

Снегът беше влажен и се топеше върху топлата ми кожа.
Реших вече да тръгвам.О,днес наистина ми се пиеше.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър

Сам Уинчестър


Брой мнения : 86
Join date : 05.12.2010

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyПон Дек 20, 2010 9:11 pm

Точно това и ми трябваше.Хванах я за ръката и излязохме в тъмната нощ.Тръгнахме към гората.
-Дано да не те е страх от тъмни места,малката.
Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dahlia

Nicole Dahlia


Брой мнения : 49
Join date : 11.10.2010
Age : 30

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyПон Дек 20, 2010 9:24 pm

Хвана ръката ми и тръгнахме нанякъде.
-Дано да не те е страх от тъмни места,малката.
-"Малката"!? Не, не се страхувам, "батко"...
Засмях се и го оставих да ме води. Скоро вече бяхме близо до гората.
Влизахме все по-навътре. Имаше и по-близки места, но и това ме
устройва...
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър

Сам Уинчестър


Брой мнения : 86
Join date : 05.12.2010

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyПон Дек 20, 2010 9:27 pm

Засмях се да ме нарича "батко" изглеждаше доста странно от нейните уста.Не след дълго бяхме на достатъчно навлезнали в гората.Спрях се и я обърнах към мен като я подпрях на едно дърво и я целунах.Не трябваше да забравям,че е човек и не можех да си позволявам много волности.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dahlia

Nicole Dahlia


Брой мнения : 49
Join date : 11.10.2010
Age : 30

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyПон Дек 20, 2010 9:34 pm

Влязохме достатъчно навътре и Сам ме бутна на едно дърво,
така че да се облегна. Целуна ме, а аз леко потръпнах.
Прокарах ръцете си под тениската му и я набрах нагоре,
докато не я отстраних. Увих единия си крак около кръста
му и се отпуснах.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър

Сам Уинчестър


Брой мнения : 86
Join date : 05.12.2010

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyПон Дек 20, 2010 9:39 pm

Извих леко главата й назад и се наведох като целунах врата й.Усещах под устните си вените й,но успях да се овладея.Спуснах ръката си надолу към блузата й и не след дълго тя падна на земята при моята.Всичко това извърших като не спирах да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dahlia

Nicole Dahlia


Брой мнения : 49
Join date : 11.10.2010
Age : 30

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyПон Дек 20, 2010 10:00 pm

Изви главата ми и обходи врата ми с устни. Освободи ме от блузата ми
и отново се отпуснах в ръцете му. Не спираше да ме целува.
- По дяволите... - изсъсках и стисках зъби доволно.
Обикалях с ръце гърба и ръцете му, като впивах нокти в кожатa му.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър

Сам Уинчестър


Брой мнения : 86
Join date : 05.12.2010

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyСря Дек 29, 2010 6:08 pm

Мм това момиченце знаеше как да ме подлуждава.Започнах да разкопчавам панталона й и скоро той падна при другите дрехи.Гола беше още по-красива.Целувките ми станаха малко по-груби.Хванах ръцете й и ги вдигнах над главата й.

П.П.Сори,че се забавих,но нямах нет дълго време ;хх
Върнете се в началото Go down
Nicole Dahlia

Nicole Dahlia


Брой мнения : 49
Join date : 11.10.2010
Age : 30

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyСря Дек 29, 2010 6:53 pm

Целувките му станаха по-груби. Вдигна ръцете ми над главата и продължи да
ме целува. Освободих се от хватката му и се спуснах надолу усмихната. Бавно
свалих ципа на дънките му и ги свалих. Почнах полека да се изправям, като
обхождах с ръце тялото му.
- Осъзнаваш ли колко си секси!? - едва промълвих и страстно го целунах.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър

Сам Уинчестър


Брой мнения : 86
Join date : 05.12.2010

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyЧет Дек 30, 2010 1:21 pm

-Мда осъзнавам.
Засмях се аз.Колкото и нескромно да звучи си го знам...не малко момичета са ми го казвали.Вече не можех да издържам и както се беше облегнала на дървото проникнах в нея.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dahlia

Nicole Dahlia


Брой мнения : 49
Join date : 11.10.2010
Age : 30

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyЧет Дек 30, 2010 6:42 pm

-Мда, осъзнавам. - засмя се.
След секунди проникна в мен. А аз изстенах и забих нокти в гърба му. Беше
невероятно. Знаеше как да ме подлуди. Или по-скоро налучкваше. Но ме
караше да се чувствам страхотно.
Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyЧет Дек 30, 2010 7:12 pm

Ще ви помоля,ако не идвате на партито в имението ми, утре по някое време да споменете (вечерта) че има заря,за Нова Година.. :wink
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Сам Уинчестър

Сам Уинчестър


Брой мнения : 86
Join date : 05.12.2010

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyВто Яну 04, 2011 9:23 pm

Nicole Dahlia написа:
-Мда, осъзнавам. - засмя се.
След секунди проникна в мен. А аз изстенах и забих нокти в гърба му. Беше
невероятно. Знаеше как да ме подлуди. Или по-скоро налучкваше. Но ме
караше да се чувствам страхотно.
"Моя си..."-помислих си със задоволство аз докато постепенно забързвах темпото.С нарастващата възбуда нарастваше и ужасната нужда от кръв...
-Страх ли те е от мен?
Изрекох тихо в ухото й.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dahlia

Nicole Dahlia


Брой мнения : 49
Join date : 11.10.2010
Age : 30

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyВто Яну 04, 2011 11:22 pm

- Страх ли те е от мен? - попита тихо в ухото ми.
Приближих се до неговото и леко го захапах.
- Страшно би било ако спреш. - прошепнах и обвих с ръце врата му, усещайки как продължава да забързва темпото. Отпуснах глава назад и се насладих на изгарящото чувство.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър

Сам Уинчестър


Брой мнения : 86
Join date : 05.12.2010

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyСря Яну 05, 2011 8:16 pm

"Много лошо,малката."-помислих си.Движенията ми ставаха все по-бързи докато не усетих как вените се появяват под очите ми...вече беше прекалено късно,а и врата й беше на прекалено малко разстояние.Забих зъбите си във врата й и кръвта й започна да тече в устата ми...
Върнете се в началото Go down
Nicole Dahlia

Nicole Dahlia


Брой мнения : 49
Join date : 11.10.2010
Age : 30

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyСря Яну 05, 2011 9:48 pm

Продължаваше да забързва темпото. Доближи устните си още по-близо. Усетих болка...сякаш забива игли във врата ми. Дори не мислех. Останах неподвижна. Като ме пусна бавно се строполих на земята. Цялата треперих. Осъзнах се и забързах настрани, като не отделях тялото си от земята. Изведнъж се спрях. Помислих си - "Той вече няма как да ме нарани." Погледнах го право в очите. Видях как... видях вените му... кръвта в очите му... видях окървавената му уста. И най-после усетих пулсиращото си сърце. Едва дишах. Продължавах да го гледам по същия начин... с болка... злоба... дори страх... Напипах тениската му и се увих с нея.
- Превърни ме... - извъртях глава, като не отделях очи от неговите.
Страхът в погледа ми изчезна. Но злобата си остана там. Въпреки че дори не знаех какво говоря... въпреки че бях напълно наясно колко ще съжалявам... той ми го дължеше.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър

Сам Уинчестър


Брой мнения : 86
Join date : 05.12.2010

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyСря Яну 05, 2011 10:16 pm

След известно време я пуснах.Видях страха в очите й...така ми напомняше на Нея...
-Превърни ме...-изрече тихо тя.
Ама сериозно ли?
-Не.Не го искаш,може да съм всякакъв,но няма да те превърна.
Какво ми ставаше?До преди няколко часа щях да се го направя дори и да не ме беше помолила,а сега?
Върнете се в началото Go down
Nicole Dahlia

Nicole Dahlia


Брой мнения : 49
Join date : 11.10.2010
Age : 30

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyСря Яну 05, 2011 10:25 pm

- Не. Не го искаш. Mоже да съм всякакъв, но няма да те превърна.
Засмях се и отметнах поглед презрително.
- И без това вече показа какъв си. И какво!? Ако не ме превърнеш съм сигурна, че ще ме убиеш.
Беше вампир! Досега само бях чувала за тях. Но един въпрос се въртеше в обърканата ми глава - "Защо, по дяволите, искам този негодник да ме превръща!?" И отговора не беше толкова труден. "Защото си глупачка..." В момента не беше много умесно да се обиждам, дори наум... Щях тотално да разбия живота си... А той и без това е толкова разбит... Но за какво ми беше!? Да се скитам сред мъжете до краая на живота си!? Не знам...но го исках повече от всичко.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър

Сам Уинчестър


Брой мнения : 86
Join date : 05.12.2010

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyСря Яну 05, 2011 10:29 pm

-Може и да те убия,но може и да ти изтрия спомените.По-лесно е.
Засмях се.
-И не ти решаваш тук,а аз така,че...
Повдигнах вежди.
-Боли ли?
Кимнах към раната на врата й като се приближих към нея.Не беше много умно от моя страна отново да се сблъсквам с кръв,но...
Върнете се в началото Go down
Nicole Dahlia

Nicole Dahlia


Брой мнения : 49
Join date : 11.10.2010
Age : 30

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyСря Яну 05, 2011 10:36 pm

- Може и да те убия, но може и да ти изтрия спомените. По-лесно е. И не ти решаваш тук, а аз така че... Боли ли?
-Уцели идеалния момент да изкараш тази идиотска усмивка, знаеш ли.
Почнах да стискам зъби. Раната на врата ми никак не помагаше в тоси момент.
- А ти как мислиш, отворко!? - озъбих му се.
- По дяволите! - изсъсках, когато рязка болка като от нож прониза гърлото ми.
Притиснах блузата му към раната. И без това нямаше да ми свърши друга работа.
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър

Сам Уинчестър


Брой мнения : 86
Join date : 05.12.2010

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyСря Яну 05, 2011 10:41 pm

Озовах се светкавично до нея без да съобразя,че може да я изплаша.
-Внимавай как ми говориш.Мога да бъда много груб.
Хванах ръката й и я свалих от врата й...Ъъ добре наистина беше доста зле.Малко се бях поувлякъл.
-Ще зарастне...стига да не кажеш на никой.
Върнете се в началото Go down
Nicole Dahlia

Nicole Dahlia


Брой мнения : 49
Join date : 11.10.2010
Age : 30

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyЧет Яну 06, 2011 4:52 pm

- Ще зарастне...стига да не кажеш на никой.
- ... или стига да държиш окървавените си ръце далеч от мен. - изсъсках и рязко изстръгнах ръката си от неговата.
- Добре тогава, фуклио... Да видим... "Отидох в бара и срещнах изключително секси идиот, които ме заведе в гората. Оказа се вампир. От къде мислите е този белег?" Невероятна историйка, не мислиш ли?
Въпреки всичко, тои наистина беше секси... много секси... И се опитваше да ми помогне…Не много, но все е нещо... НЕ! Та той ме захапа, по дяволите! Докосна дъното... И въпреки това.....въпреки неговите постъпки...въпреки начина по който му говорих... мисля че не беше толкова лош.
- А и това няма да има значение... след като ме превърнеш.
Все още настоявах да ме превърне в ледено блокче. Може би така щях да изключа чувствата...не знам... А убидите и остроумието определено нямаше да помогнат в кауазта ми. Но в случая той определено си беше виновен сам. Наистина ми го дължеше.


п.п. – сори…снощи нета ми се прее*а /..фък../
Върнете се в началото Go down
Сам Уинчестър

Сам Уинчестър


Брой мнения : 86
Join date : 05.12.2010

Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 EmptyЧет Яну 06, 2011 7:38 pm

-По твоята логика трябва всички от които се храня да ги превръщам.Не,скъпа не става така.И бъди спокойна няма да ти остане белег ще зарастне.Няма да рискувам и да ти давам от моята кръв...като те знам какъв буен нрав си току-виж си направила някой гаф и си се убила.
Подсмихнах се.

-Щом не искаш моята помощ добре.
Вдигнах ръце.
-Тръгвам си,но преди това да не забравя нещо.
Приклекнах до нея.
-Последни думи преди да забравиш всичко?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъмната част от гората - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тъмната част от гората
Върнете се в началото 
Страница 7 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Тъмната алея
» Най-старата част от гробището

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The vampire diaries RPG forum :: Покрай Мистик Фолс :: Гората-
Идете на: