The vampire diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Предпечат, бърз набор
Тъмната част от гората - Page 5 2844092z Град Варна
Тъмната част от гората - Page 5 N412 В Мистик Фолс е облачно,но в сряда времето ще се оправи и ще е слънчево.Към петък ще вали обилно,а събота и неделя ще са със силни ветрове. Предстоящи пълнолуния: Тъмната част от гората - Page 5 2971285n
Latest topics
» Да станем приятели
Тъмната част от гората - Page 5 EmptyВто Юли 24, 2012 10:13 pm by Лус

» Създаване на вампири
Тъмната част от гората - Page 5 EmptyПет Май 25, 2012 5:28 pm by ElectricFeelx33

» ЧРД! на Беатриче Балдовино
Тъмната част от гората - Page 5 EmptyВто Окт 11, 2011 10:31 pm by Siveliano Wiliams

» Някой за РП
Тъмната част от гората - Page 5 EmptyВто Окт 11, 2011 10:21 pm by Siveliano Wiliams

» Нека да поспамим
Тъмната част от гората - Page 5 EmptyВто Окт 11, 2011 10:08 pm by Siveliano Wiliams

» Приятели на форума
Тъмната част от гората - Page 5 EmptyНед Сеп 11, 2011 6:27 pm by selzz_22

» Създаване на вещици и вещери
Тъмната част от гората - Page 5 EmptyЧет Апр 28, 2011 10:37 am by Дид Салватор

» Търся си..
Тъмната част от гората - Page 5 EmptyПон Апр 25, 2011 8:11 pm by Катрин Пиърс

» Някой за РП
Тъмната част от гората - Page 5 EmptyЧет Апр 14, 2011 8:17 pm by Dominic Walter

Top posters
Дид Салватор
Тъмната част от гората - Page 5 Bar_leftТъмната част от гората - Page 5 BarТъмната част от гората - Page 5 Bar_right 
Дийн Уинчестър
Тъмната част от гората - Page 5 Bar_leftТъмната част от гората - Page 5 BarТъмната част от гората - Page 5 Bar_right 
Катрин Пиърс
Тъмната част от гората - Page 5 Bar_leftТъмната част от гората - Page 5 BarТъмната част от гората - Page 5 Bar_right 
Валерия
Тъмната част от гората - Page 5 Bar_leftТъмната част от гората - Page 5 BarТъмната част от гората - Page 5 Bar_right 
Вики Донован
Тъмната част от гората - Page 5 Bar_leftТъмната част от гората - Page 5 BarТъмната част от гората - Page 5 Bar_right 
Никол Андерсън
Тъмната част от гората - Page 5 Bar_leftТъмната част от гората - Page 5 BarТъмната част от гората - Page 5 Bar_right 
Харпър Колинс
Тъмната част от гората - Page 5 Bar_leftТъмната част от гората - Page 5 BarТъмната част от гората - Page 5 Bar_right 
Siveliano Wiliams
Тъмната част от гората - Page 5 Bar_leftТъмната част от гората - Page 5 BarТъмната част от гората - Page 5 Bar_right 
Деймън
Тъмната част от гората - Page 5 Bar_leftТъмната част от гората - Page 5 BarТъмната част от гората - Page 5 Bar_right 
Анита Фреър
Тъмната част от гората - Page 5 Bar_leftТъмната част от гората - Page 5 BarТъмната част от гората - Page 5 Bar_right 
Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Vote for us!
BGtop
Тъмната част от гората - Page 5 Labels=0

 

 Тъмната част от гората

Go down 
+6
Валерия
Беатриче Балдовино
Дийн Уинчестър
Катрин Пиърс
Деймън Салватор
Дид Салватор
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyСъб Окт 30, 2010 11:39 am

Хвана ме за косата и дръпна главата ми назад. Започна да ме целува по врата. Боже, това беше възбуждащо... Не усещах крайниците си, цялото ми тяло просто изтръпна. Ъъх, осъзнай се, Дийн. Не можеш толкова лесно да се предадеш. Хванах ръката и и я отделих от врата си. Притиснах я към земята и на свой ред обходих шията и с целувки.
- Предизвиквам те. - прошепнах, когато стигнах до ухото и.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyСъб Окт 30, 2010 3:02 pm

-Хубаво...приготви се да загубиш тогава.
Подсмихнах се.Оставих го да ме целува където поиска и както поиска.Накарах го да си мисли,че е спечелил макар,че изобщо не беше истина.Надигнах се леко и се заех да разкопчавам панталона му докато все още го целув
ах.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyСъб Окт 30, 2010 3:19 pm

-Хубаво...приготви се да загубиш тогава.
Засмях се и продължих да я целувам. Спуснах ръката си надолу и разкопчах дънките и. Бързо ги свалих и продължих да "се разхождам" по тялото и.
- Водя теее... - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyСъб Окт 30, 2010 3:58 pm

-Изобщо не ме водиш.
Подсмихнах се и показах свалените му панталони,а той само поклати глава.Хванах ръцете му,за да му попреча да свали и останалата част от дрехите ми и се подсмихнах.Държах ръцете му доста здраво така,че шанса да се измъкне беше мънич
ък.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyСъб Окт 30, 2010 4:06 pm

Добре, биваше си я. Дори не разбрах кога свали панталоните ми. Преобърнахме се и тя легна върху мен. Продължаваше да държи ръцете ми. Надигнах се и започнах да я целувам по врата и постеменно да слизам по-надолу. Когато стигнах до презрамката на сутиена, я захапах и дръпнах. Доста лесно се скъса. Засмях се.
- Пусни ме, красавице. Или ще трябва да си събираш парченцата от сутиена.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyСъб Окт 30, 2010 4:13 pm

-Ъгх...казвам ти ще те замъкна някой ден с мен на пазаруване да видиш ти!!
Пуснах ръцете му аз...Трябваше да измисля нещо гадно точно в мой стил.Той продължаваше да ме целува и тогава ми хрумна.Леко се надигнах.
-Мисля да спрем до т
ук.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyСъб Окт 30, 2010 4:20 pm

-Мисля да спрем до тук.
Ъъъ... МОЛЯ ?!?!
Избутах я на земята и легнах върху нея. Целунах я страстно.
- Не чух добре какво каза... - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyСъб Окт 30, 2010 4:22 pm

Отблъснах го.
-Казах...спираме!
Усмихнах се гадно.
-Наистина ли си мислиш,че ще е толкова лесно?...А и закъснява
ме.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyСъб Окт 30, 2010 4:32 pm

Нищо не разбирах. Тя полудя ли ?! Какво беше това??? Леко се надигнах и седнах.
- Хубаво... - казах и се пресегнах за панталона.
- Наистина ли си мислиш,че ще е толкова лесно? ... - засмя се.
Ха-ха помислих си. Забавно.
- А и закъсняваме.
- За къде по-точно?
Обух се и станах, за да си взема ризата... Която разбира се беше скъсана. Явно ще мина и без риза.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyСъб Окт 30, 2010 4:36 pm

-За Хелуин глупчо.Забрави ли?!Днес е Хелуин!
Поклатих глава и също се заех да се обличам...ъъ...охх някой ден ще го убия!Пак ми разкъса горнището!!
-А ти...ще ядеш бой обещавам ти го!!
Посочих разкъсаното си горни
ще.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyСъб Окт 30, 2010 4:42 pm

Хелуин ли? Съвсем бях забравил.
-А ти...ще ядеш бой обещавам ти го!! - каза и посочи горнището си.
- Квит сме. - вдигнах разкъсаната риза.
- И какво ще правим? Ще крадем сладкишите на децата?
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyСъб Окт 30, 2010 4:45 pm

Засмях се.
-Не...ще се забавляваме,но първо трябва да мина през нас.Все пак и аз днес се сетих и не знам с какво ще съм облечена...За теб е още по-трудно.
Подсмихнах се.
-Стига приказки,хайде.
За секунди се озовахме в колата и потегл
их.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Валерия

Валерия


Брой мнения : 563
Join date : 18.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyПон Ное 01, 2010 4:27 pm

Цяла нощ четох какво ли не за този град.Дори не отидох на купона..но трябваше да знам да съм подготвена за всичко.Оказа се че не всички вампири са зли като онези които до сега бях убила иби виждала.Че града събира всякъкви същества...възможно ли бе.Отидох в гората да се разхода и да помисля.Седнах под едно дърво и включих плеъра си.
Върнете се в началото Go down
http://thevamirediaries.bulgarianforum.net/forum
Харпър Колинс

Харпър Колинс


Брой мнения : 198
Join date : 01.11.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyПон Ное 01, 2010 4:38 pm

Реших преди да започна с обзавеждането на къщата, да се поразходя. Краката ми автоматично се запътиха към гората.
"...не всички вампири са зли като онези които до сега бях убила или виждала."...а после музика. Това бяха мислите на едно момиче седнало под голямо дърво.
- Съвсем вярно. -усмихнах се и седнах до нея.
- Лично за мен не може да се каже че съм от най-добрите, но не съм чак зъл. Здравей. Харпър. -представих се и подадох ръка на учарователното момиче
Върнете се в началото Go down
Валерия

Валерия


Брой мнения : 563
Join date : 18.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyПон Ное 01, 2010 4:43 pm

Докато слушах поредната песен едно момче се появи от нищото.Беше русоляв и много готин.Каза неща че е съвсем вярно и че не е от най-добрите.
-Моля ? - попитах махайке и другата слушалка - Как така не си зъл?
Той се представи , но в момента изобщо не ми бе до името му. Медальона ми отново запари
-Ти си вампир - казах и бавно се изправих...Какъв е този късмет където и да отида в този град попадам само на вампири
Върнете се в началото Go down
http://thevamirediaries.bulgarianforum.net/forum
Харпър Колинс

Харпър Колинс


Брой мнения : 198
Join date : 01.11.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyПон Ное 01, 2010 5:07 pm

- Е по-спокойно. -усмихнах се и казах, когато стана
- Наистина не съм като някой мои..."сънародници". -казах с усмивка като й направих знак с ръце да се успокои
- Обикновени хората които разбират за "проклятието" ми, разбират също и че няма защо да се страхуват от мен. -погледнах напред. - Е, аз педпочитам да водя разговор седнал, но ако искаш....ще се разходим. - усмихнах се и й намигнах. Ама че беше секси изплашена.
Върнете се в началото Go down
Валерия

Валерия


Брой мнения : 563
Join date : 18.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyПон Ное 01, 2010 5:11 pm

Поне всички се опитваха да ме успокоят.Притворих очи и си поех въздух.Опитах да се успокоя.Ако искаше ..е неможе да ме нарани.Не и докато нося кръста си.Опитах да се усмихна и се получи
-Аз съм Валерия - подадох му ръка... - Обикновено това е първотго което казвам но ти ме изненада..... Да седнем..не ми се ходи
Върнах се на мястото си а той седна до мен.Определено се чувствах по-спокойна от колкото първия път когато срещнах вампир тук
Върнете се в началото Go down
http://thevamirediaries.bulgarianforum.net/forum
Харпър Колинс

Харпър Колинс


Брой мнения : 198
Join date : 01.11.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyПон Ное 01, 2010 5:32 pm

- Е, нова ли си в града? -попитах. Малко несвързано от моя страна. По принцип човек или....все тая...по принцип съществата питат първо за името, годините, дарби, а накрая - "нов ли си в града". И Харпър отново започна с издънките. Нормално. Гледах напред и хвърлих едно камъче, докато чакам отговора.
Върнете се в началото Go down
Валерия

Валерия


Брой мнения : 563
Join date : 18.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyПон Ное 01, 2010 5:34 pm

Погледнах към него...за първи път срещах подобен вампир...
-Да преди дни пристигнах от ...непомня и аз от къде....Ами ти нов ли си ?
Определино имаше нещо в този град ..не само легендите за него ами и на мен не ми влияеше
-Ъъ всъщност от кога си ..вампир?
Върнете се в началото Go down
http://thevamirediaries.bulgarianforum.net/forum
Харпър Колинс

Харпър Колинс


Брой мнения : 198
Join date : 01.11.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyПон Ное 01, 2010 6:28 pm

- 73. А ти си човек до колкото разбрах...А на колко си...?
Компанията й ми беше приятна.
- На....
- Хайде да се разходим... - прекъснах я.
Изправих се, приклекнах и подадох ръка, за да й помогна да се изправи, като погледнах в ослепителните й очи.
Върнете се в началото Go down
Валерия

Валерия


Брой мнения : 563
Join date : 18.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyПон Ное 01, 2010 8:52 pm

Той беше млад вампир.....
-Да човек съм - усмихнах се..сякъш незнаеше че е така...В практиката си с вампири знаех че те усещат човек.
-Само на 20 съм... - поех ръката му в съгласие да се разходим.Забелязах как ме гледаше в очите...Леко отместих поглед и се усмихнах . Това ме притесни...Тръгнахме бавно из гората..
-Разкажи ми за себе си
Върнете се в началото Go down
http://thevamirediaries.bulgarianforum.net/forum
Харпър Колинс

Харпър Колинс


Брой мнения : 198
Join date : 01.11.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyПон Ное 01, 2010 11:33 pm

- Амиии....не обичам да разказвам историята си. Не че съм бил убиец, престъпник или нещо подобно. Просто навява лоши спомени, които няма да успея да превъзмогна отново. Но все пак... Харпър Колинс, на 21, живял в Малибу, вампир. Засега мисля че това стига.- казах като погледнах към нея, отново, и пъхнах ръцете в задните джобове на дънките си.
Върнете се в началото Go down
Валерия

Валерия


Брой мнения : 563
Join date : 18.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyВто Ное 02, 2010 8:34 am

Той не искаше да говори за миналото си..разбирам го .
-Тогава няма да питам повече - добавих тихо - Просто ми беше любопитно
Той пъхна ръце в джобовете си и продължи да ходи.До тук добре Вал...
-И какво те доведе в този град Харпър - погледнах към него
Върнете се в началото Go down
http://thevamirediaries.bulgarianforum.net/forum
Харпър Колинс

Харпър Колинс


Брой мнения : 198
Join date : 01.11.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyВто Ное 02, 2010 6:14 pm

- Еми...чесно казано и аз не знам. -погледнах навлажнената земя, а после Вал.
- Додбе де....защо задаваш точно тези въпроси, на които не мога да отговоря...!?-пошегувах се и се ухилих.
Тя обърна главата си и погледите ни се пресякоха.
Върнете се в началото Go down
Валерия

Валерия


Брой мнения : 563
Join date : 18.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 EmptyВто Ное 02, 2010 6:17 pm

Отговора приличаше на моя....и аз незнам..
-Ами ...да кажем,че незнам какво да те питам...Никога не съм говорила с вампир....всъщност за втори път стоя близо до вампир и си говоря...но тогава той питаше - погледнах към него , а в същия момент и той към мен и очитени се срещнаха...Останах загледана в него...
-Ъъъ добре незнам ккво да те питам...Каква е дарбата ти? - и загледах земята под краката си
Върнете се в началото Go down
http://thevamirediaries.bulgarianforum.net/forum
Sponsored content





Тъмната част от гората - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната част от гората   Тъмната част от гората - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тъмната част от гората
Върнете се в началото 
Страница 5 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Тъмната алея
» Най-старата част от гробището

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The vampire diaries RPG forum :: Покрай Мистик Фолс :: Гората-
Идете на: