The vampire diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Предпечат, бърз набор
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 2844092z Град Варна
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 N412 В Мистик Фолс е облачно,но в сряда времето ще се оправи и ще е слънчево.Към петък ще вали обилно,а събота и неделя ще са със силни ветрове. Предстоящи пълнолуния: Барът "ROCKSTAR" - Page 2 2971285n
Latest topics
» Да станем приятели
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyВто Юли 24, 2012 10:13 pm by Лус

» Създаване на вампири
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyПет Май 25, 2012 5:28 pm by ElectricFeelx33

» ЧРД! на Беатриче Балдовино
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyВто Окт 11, 2011 10:31 pm by Siveliano Wiliams

» Някой за РП
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyВто Окт 11, 2011 10:21 pm by Siveliano Wiliams

» Нека да поспамим
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyВто Окт 11, 2011 10:08 pm by Siveliano Wiliams

» Приятели на форума
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 6:27 pm by selzz_22

» Създаване на вещици и вещери
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyЧет Апр 28, 2011 10:37 am by Дид Салватор

» Търся си..
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 8:11 pm by Катрин Пиърс

» Някой за РП
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyЧет Апр 14, 2011 8:17 pm by Dominic Walter

Top posters
Дид Салватор
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Bar_leftБарът "ROCKSTAR" - Page 2 BarБарът "ROCKSTAR" - Page 2 Bar_right 
Дийн Уинчестър
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Bar_leftБарът "ROCKSTAR" - Page 2 BarБарът "ROCKSTAR" - Page 2 Bar_right 
Катрин Пиърс
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Bar_leftБарът "ROCKSTAR" - Page 2 BarБарът "ROCKSTAR" - Page 2 Bar_right 
Валерия
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Bar_leftБарът "ROCKSTAR" - Page 2 BarБарът "ROCKSTAR" - Page 2 Bar_right 
Вики Донован
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Bar_leftБарът "ROCKSTAR" - Page 2 BarБарът "ROCKSTAR" - Page 2 Bar_right 
Никол Андерсън
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Bar_leftБарът "ROCKSTAR" - Page 2 BarБарът "ROCKSTAR" - Page 2 Bar_right 
Харпър Колинс
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Bar_leftБарът "ROCKSTAR" - Page 2 BarБарът "ROCKSTAR" - Page 2 Bar_right 
Siveliano Wiliams
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Bar_leftБарът "ROCKSTAR" - Page 2 BarБарът "ROCKSTAR" - Page 2 Bar_right 
Деймън
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Bar_leftБарът "ROCKSTAR" - Page 2 BarБарът "ROCKSTAR" - Page 2 Bar_right 
Анита Фреър
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Bar_leftБарът "ROCKSTAR" - Page 2 BarБарът "ROCKSTAR" - Page 2 Bar_right 
Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Vote for us!
BGtop
Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Labels=0

 

 Барът "ROCKSTAR"

Go down 
+13
Мелани Харис
Деймън
Валерия
Харпър Колинс
Дийн Уинчестър
Siveliano Wiliams
Рина Грей
Вики Донован
Касандра Пиърс
Катрин Пиърс
Никол Андерсън
Роуз Татейлилан
Дид Салватор
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Роуз Татейлилан

Роуз Татейлилан


Брой мнения : 55
Join date : 07.10.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyПет Окт 08, 2010 9:17 pm

Завъртях очи с досада.
- Този ме дразни. Добре че поне се намира с какво да е полезен. - засмях се с леко пренебрежение, но го погледнах изключително мило, когато ми донесе поръчката.
- Мерси. - казах и оголих снежнобелите си зъби в подобие на мила усмивка. В отговор той ми се ухили глуповато. - Така те искам... - измърморих одобрително, след което се засмях тихо по посока на Каси.
- Хората са забавни понякога, не мислиш ли? - казах й, преди да се усетя, че всъщност разговарям с човек...
Върнете се в началото Go down
Вики Донован

Вики Донован


Брой мнения : 329
Join date : 09.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 4:21 pm

Влязох в бара,настаних се,поръчах си питие и изведнъж към мен се приближи едно момиче и ми каза..

Постовете трябва да са повече от 4 реда !
Дид Салватор.
Върнете се в началото Go down
Касандра Пиърс

Касандра Пиърс


Брой мнения : 80
Join date : 07.10.2010
Age : 27

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 5:10 pm

Роуз Татейлилан написа:
Завъртях очи с досада.
- Този ме дразни. Добре че поне се намира с какво да е полезен. - засмях се с леко пренебрежение, но го погледнах изключително мило, когато ми донесе поръчката.
- Мерси. - казах и оголих снежнобелите си зъби в подобие на мила усмивка. В отговор той ми се ухили глуповато. - Така те искам... - измърморих одобрително, след което се засмях тихо по посока на Каси.
- Хората са забавни понякога, не мислиш ли? - казах й, преди да се усетя, че всъщност разговарям с човек...

Смръщих се...
- Чакай...как така хората....?...Какво имаш предвид?-смръщих се отново и я погледнах объркано. Вярно, че не приличаше особено на типичния тийнейджър, но...едва ли би могла да бъде от друг биологичен вид. Но в усмивката и към бармана имаше нещо....странно. Щях да проуча въпроса, но чак когато се приберях вкъщи. Сега не ми се занимаваше да търся компютър с интернет. Ами ако я издирваха? Ако беше сериен убиец или....ъ...извънземно? Засмях се при нелепите си теории. Бях сигурна, че просто не се е изразила както трябва.
Върнете се в началото Go down
Роуз Татейлилан

Роуз Татейлилан


Брой мнения : 55
Join date : 07.10.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 6:40 pm

Смутих се за миг. Но после бързо се овладях.
- Исках да кажа хората като него. - засмях се непринудено. - А и плюс това... какво значение има? На мен всъщност всичко тук ми се струва странно. Вие, американците сте странно племе. - разсмях се отново, без да си давам сметка, че най-вероятно с това съм открила кучешките си зъби... Мда... Може би можех да се извиня с всичко, което изпих, жалко единствено, че водката не ме караше да се държа като натряскана. Просто май подсъзнателно се опитвах да кажа на някого каква съм...


Последната промяна е направена от Роуз Татейлилан на Съб Окт 09, 2010 7:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Касандра Пиърс

Касандра Пиърс


Брой мнения : 80
Join date : 07.10.2010
Age : 27

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 7:05 pm

Тъкмо отпивах от водката си, когато видях прекалено дългите кучешки зъби. Задавих се и почти паднах от стола. Стъпих на земята с малко помощ от страна на Роуз, но бързо се отдръпнах назад. С едно ловко движение се прехвърлих от другата страна на бара и попитах бармана къде е компютъра на немски. Бях го учила в продължение на 5 години и сега го владеех почти съвършено. Той ме погледна доста странно и скръсти ръце пред гърдите си. Погледнах го колкото се може по-злобно и той накрая май разбра, че съм на път да го ударя много жестоко. Показа ми една усамотена стаичка и аз погледнах към Роуз леко стреснато.
- Аз...ъ...ей сега се връщам...- усмихнах и се невинно и забързах към стаята. В момента, в който седнах на компютъра, отворих Уикипедия и написах "вампир". Излязоха ми разни неща, на всичките имаше дълги зъби и странни реакции при кръв, но когато се обърнах зад мен стоеше...
Върнете се в началото Go down
Роуз Татейлилан

Роуз Татейлилан


Брой мнения : 55
Join date : 07.10.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 7:16 pm

Усмихвах се мило и я гледах с ръце на кръста.
- Perkele... - измърморих и сведох виновно поглед. Кафявите ми очи бяха станали почти черни. Въздъхнах тежко. - Това тук е пълен боклук. Нищо няма да намериш. - казах със запъване. Добре де, английския ми не беше много силен. - Дълги зъби и жажда за кръв?! Извинявай, но ако не беше това какво според теб ще кара околните да ме наричат "вампир"? - изсмях се. След това изражението ми внезапно стана хищно. Извъртях се с едно плавно движение и ръцете ми с идеално оформен маникюр и желязна хватка стиснаха шията й. - Имаш две опции. Едната, естествено, е да умреш. Сега. Кучешките ми зъби, които толкова те стряскат, могат да те убият за секунди. Другия е да си мълчиш. Е? Какво избираш? - гласът ми наподобяваше съскане...
Върнете се в началото Go down
Касандра Пиърс

Касандра Пиърс


Брой мнения : 80
Join date : 07.10.2010
Age : 27

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 7:24 pm

Стреснах се от появата и и това си личеше. Ръцете ми трепереха и както и да застанех, те продължаваха. Господи, но самата и стойка ме плашеше. Ако сега оцелеех, нямаше да ме е страх да ида да се бия и с мечки. Но оцеляването ми висеше на косъм. Точно толкова ме делеше от нея, когато ме хвана за врата. Доста трудно си поемах дъх и пред погледа ми почти всичко се размиваше.
- Щщщще...си...ммммълча...- казах споследни ми останал в дробовете кислород и тя ме пусна, като се усмихваше дяволски. Дали имах шанс да избягам? Едва ли...Пък и така и така тя щеше да ме хване, независимо дали бях тук или в бара при бармана, ли у нас....Отпуснах се на стола и когато това стана, желанието ми да науча повече се усили до максимум.
- Разкажи ми...за вас.- казах със замислен глас, напълно игнорирайки следите по врата си.
Върнете се в началото Go down
Роуз Татейлилан

Роуз Татейлилан


Брой мнения : 55
Join date : 07.10.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 7:29 pm

Завъртях очи. Нямаше и следа от "момиче от малкото градче" усмивката.
- Какво има за разказване? - попитах троснато. - Аз съм вампирка. Ходещ мъртвец, дяволско изчадие на мрака, нощен хищник, бла-бла-бла... - изглеждах отегчена. Но всъщност не беше така. Това беше нещо тотално ново за мен. - Пия кръв. Човешка, няма смисъл да се занимавам с опосуми. Пък и не ми е вкусна... А човешката си е еликсир на живота и така нататък. Безсмъртна съм, но съм вампир от само една година... това е. - вдигнах рамене.
Върнете се в началото Go down
Касандра Пиърс

Касандра Пиърс


Брой мнения : 80
Join date : 07.10.2010
Age : 27

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 7:41 pm

Слушах я в захлас, макар все още да ме бе леко страх. Желанията ми бяха противоположни- да хукна да бягам..или да остана и да продължа да и досаждам с въпроси от типа "А какво е да пиеш кръв?". Накрая просто въздъхнах и продължих с въпросите, въпреки, че бе очевидно, че и е доста неприятно да ми се обяснява...
- Как...стана вампир? - смръщих се и си представих себе си като вампир. Тръснах глава, за да прогоня мисълта. Нека поживея като човек известно време с мисълта, че имам избор за промяна, а чак след това щях да мисля дали искам да стана...
- Болезнено ли е? Има ли нещо, което да ви нарани? Вярно ли е, че не можете да излизате на слънце? Какво е чувството, когато пиеш кръв? Наистина ли се разтапяте от чесън и светена вода? Трябва ли да те каня у нас, за да влезеш?- зададох и всичките въпроси на един дъх и чак тогава успях да дишам нормално. Просто трябваше да знам. Чувството, че тя може да ми разкаже направо ме мъчеше. Но аз исках да я питам още доста неща. Единствена ли е? Ще ме убият ли другите вампири, защото знам? Но засега нека да видя дали ще се вбеси от факта, че искам прекалено много информация...
Върнете се в началото Go down
Роуз Татейлилан

Роуз Татейлилан


Брой мнения : 55
Join date : 07.10.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 9:43 pm

- Как станах вампир... дълга и брутална история е. - смръщих се. - Не ми хареса. В моя си човешки живот имах известност, слава, семейство и щастие. И дом. А сега нямам нищо. Колкото до останалите ти въпроси... - замислих се дали да не й кажа да си гледа работата, но се отказах. - Не, не е болезнено. Сребърен кол и слънчева светлина могат да ме наранят, но това - посочих гердана във формата на рог на шията си - ме предпазва от слънцето. Да пия кръв... усещането е приятно. Много. Направо божествено. Макар че все пак ми се струва по-хубаво когато пият от моята... - усетих, че се отклонявам от темата. - Както и да е. Чесънът и светената вода ги отхвърли напълно - бабини деветини. И да, трябва да ме поканиш у вас, за да вляза. - млъкнах с мила усмивка. - Още въпроси? - чувствах се все едно попълвам лексикон...
Върнете се в началото Go down
Касандра Пиърс

Касандра Пиърс


Брой мнения : 80
Join date : 07.10.2010
Age : 27

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyСъб Окт 09, 2010 9:58 pm

Засмях се.
- Да, имам и то много.- замислих се за момент.
- Може ли автограф?- избухнах в смях, како и тя.
- Чувствам се, все едно си говоря с някой звезда. Не със смъртоносен враг. Но не мисля, че тук е най-подходящото място да го обсъждаме....Ела у нас.- заявих решително и станах от стола. Там е спокойно, пък и ще видиш къщата ми.- намигнах и и направих няколко стъпки напред, след което се обърнах и я погледнах въпросително....
Върнете се в началото Go down
Рина Грей

Рина Грей


Брой мнения : 15
Join date : 10.10.2010

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyВто Окт 12, 2010 6:16 pm

Влязох в доста лошо настроение. Наистина, понякога родителите ми можеха да са ужасно досадни и настоятелни. Бяха решили, че трябва да ходя на някаква терапия, за да преодолея сестра си, представете си! Ама, че глупаво. Как можеше даден човек да очаква, че въобще ще я забравя? Наистина ужасно.
Тупнах тежко на една свободна маса и захлупих глава в ръцете си. Не знаех въобще какво да правя тук, имах нужда от глътка чист въздух и разтуха, вероятно заради, което се озовах именно в бара.
"Точното място" - помислих си, когато нечий глас ме извади от мислите ми :
- Добър ден, какво ще желаете?
Вдигнах очи към симпатичната сервитьорка и направих неуспешен опит да се усмихна :
- Кола с лед и дълго кафе и сметана. По-силничко, ако може.
Момичето кимна и тръгна към бара, за да изпълни поръчката ми. Аз завъртях очи и отново забих глава в полирания плот на масата.
Денят беше ужасен!
Върнете се в началото Go down
Никол Андерсън

Никол Андерсън


Брой мнения : 315
Join date : 07.10.2010

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyВто Окт 12, 2010 6:25 pm

Разхождах си се безцелно, когато видях бара пред мен. Това беше знак на сътбата.. трябваше да вляза.. алкохооллл.. Влязох в бара, като започнах да си тананикам песента, която звучеше. Седнах точно на бара.
-Голямо уиски с лед - казах на бармана, когато видях едно момиче на една от масите. Сервитьорката точно й беше взела поръчката. Приближих се.
-Свободно ли е - усмихнах се и седнах на един от столовете на масата. Момичето срещу вен не изглеждаше особено щастлива.
-Лош ден? - попитах я, без да използвам дарбата си.. за някои беше дразнещо да им се ровя в главата.
Върнете се в началото Go down
Рина Грей

Рина Грей


Брой мнения : 15
Join date : 10.10.2010

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyВто Окт 12, 2010 6:30 pm

Бавно вдигнах глава, присвивайки едното си око. Май не бях виждала това момиче тук, но реших, че едно запознанство определено ще успее да ме разсее от глупостите.
- Определено, - кимнах, - Един от най-лошите, ако трябва да съм по-точна. Не знам дали не предлагат в менюто пушка или пистолет, че да ускоря нещата, защото така, както е тръгнало, най-много съвсем скоро собствените ми родители да ме умъртвят.
Завъртях очи и се засмях. Така де, беше си вярно. Постоянните им мрънкания не ме оставяха намира. Особено тези на майка ми, подплътени с някоя друга изнервяща магийка.
Наистина непроятно.
Но щях да го преживея. Или поне така мислех. Обещах си, че повече няма да мисля за глупостите у нас и се усмихнах широко на новодошлата, осъзнавайки, че не съм се представила, а само бръщолевя глупости :
- Аз съм Рина, Рина Грей, - подадох ръка.
Върнете се в началото Go down
Никол Андерсън

Никол Андерсън


Брой мнения : 315
Join date : 07.10.2010

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyВто Окт 12, 2010 6:34 pm

-Недей да говориш така - казах й.
-Ти си млада вещица - много лесно познах каква е, от нея струеше някаква особена сила. -Има още много живот пред теб.
Тогава тя се представи.
-Аз съм Никол - казах й и стиснах ръката й.
-Никол Андерсън - допълних, след като тя се представи и с двете си имена и се усмихнах. Отпих от уискито си и оставих чашата обратно на масата.
Върнете се в началото Go down
Рина Грей

Рина Грей


Брой мнения : 15
Join date : 10.10.2010

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyВто Окт 12, 2010 6:37 pm

Да, секунда след като бях докоснала ръката й бях осъзнала, че срещу мен седи вампир. Е, какво пък. Повечето вещици биха пощурели, но аз нямах проблем с кръвопийците.
- Е, Никол, няма как да нямаш някоя драматична история за разказване, която те е накарала да започваш деня с алкохол. Защото е едва обяд. Пък и аз вече си вкарах автогол с глупостите за родителите ми.
Усмихнах се по детски и търпеливо зачаках отговор. Междувременно сервитьорката дойде с поръчката ми и я остави на масата. Наистина започваше да става интересно.
Върнете се в началото Go down
Никол Андерсън

Никол Андерсън


Брой мнения : 315
Join date : 07.10.2010

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyВто Окт 12, 2010 6:40 pm

Усмихнах се.
-Боя се, че ще те разочаровам.. нямам драматична история за разказване. Дойдох да убия малко време. - засмях се като продължих да си тананикам тихичко песента. Рина беше вещица и реших малко да я "поразпитам".
-Имаш ли някакво специална сила.. или нещо подобно - попитах я и повдигнах любопитно вежди, очаквайки отговора й.
Върнете се в началото Go down
Рина Грей

Рина Грей


Брой мнения : 15
Join date : 10.10.2010

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyВто Окт 12, 2010 6:49 pm

Поклатих отрицателно глава, докато отпивах от кафето :
- Не, не точно специализирани. Тоест не и като при вампирите. Не знам каква е твоята дарба, но знам, че всеки си има по една, която му е ... завинаги. При нас е малко по-различно. Можем да правим различни заклинания - от такива за левитиране до такива за причиняване на болка. Въпрос на знания и талант.
Направих пауза, за да преценя дали не съм казала някоя твърде голяма глупост, но реших, че засега говоря смислено.
- Общо взето е това. - вдигнах ръка, - За първи път срещам вампир, който наистина се интересува от тези работи. По принцип го приемат за някаква даденост.
И точно така си беше. Е, повечето от тях, де. А и аз не бях срещала много, така че говорех повече наизуст, от колкото от опит.
Върнете се в началото Go down
Никол Андерсън

Никол Андерсън


Брой мнения : 315
Join date : 07.10.2010

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyВто Окт 12, 2010 6:57 pm

-Амиии... интересно ми е. Не познавам особено много вещици. - повдигнах рамене. Повечето вампири които познавах твърдяха, че вещиците не струват, че заслужават да умрат, че са гадни, подли и всякаккви такива глупости. Сега разбрах, че просто си говорят празни приказки.
-Вие вещиците не сте такива, каквита ви изкарват повечето вампири - усмихнах се. По едно време Рина се чудеше каква е дарбата ми.
-Моята дарба е телепатия и внушение. - казах й. Беше приятна личност, едва ли копнееше да ме убие, затова реших да й кажа, въпреки че бях вампир, а по природа вампирите и вещиците бяха като котка и мишка. Вдигнах чашата си и отпих от уискито в нея.


Последната промяна е направена от Никол Андерсън на Чет Окт 21, 2010 3:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Siveliano Wiliams

Siveliano Wiliams


Брой мнения : 175
Join date : 10.10.2010

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 12:37 pm

Къде можеше да отиде един новодошъл на непознато място освен в някой бар.
Избрах този. Паркирах колата и влязох, спрях се за момент да огледам и се запътих към една от масите. Отпуснах се на стола.
Пътуването бе изморително, а тепърва трябваше да търся място къде да отседна временно, докато си намеря подходяща къща.
Барманът пристигна, поръчах си един бърбън без лед, не обичах да ми го разреждат с каквото и да било. Докато чаках питието да пристигне, оглеждах посетителите, които не бяха много.
Погледът ми спря на бара, където две жени събеседваха оживено. Междувременно питието ми пристигна. Отпих малка глътка, като не откъсвах поглед от съществата.
Едната беше вампир със сигурност, усещах я, излъчваше много позитивна енергия, което рядко се среща между вампирите. Другата бе вещица, но изглежда е от онези, които не мислят само как да навредят на някому. Иначе не би седяла заедно с вампир.
Докато ги наблюдавах, вампирката се обърна, изглежда бе усетила изучаващият ми поглед.
Бе красива, със стройно тяло.
Вдигнах чашата в знак на поздрав.
Върнете се в началото Go down
Никол Андерсън

Никол Андерсън


Брой мнения : 315
Join date : 07.10.2010

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 3:04 pm

Докато с Рина говорехме в бара влезе непознат мъж. Обърнах се и го погледнах и когато отново се завъртях към Рина, нея вече я нямаше. Брейй.. а казват че вампирите били бързи. Надигнах чашата и изпих съдържанието й на екс. После станах и отидох до тайнствения непознат.
-Здравей - казах и се усмихнах, като се настаних на стола до него. Представих се и си подадохме ръце.
Върнете се в началото Go down
Siveliano Wiliams

Siveliano Wiliams


Брой мнения : 175
Join date : 10.10.2010

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 4:02 pm

Момичето, което поздравих, приближи.
Наистина бе много красива. Изглежда доста настоятелно съм я наблюдавал, защото седна на стола до мен и се представи.
Приятно ми е, Сивелиано Уилиамс, можеш да ме наричаш накратко Сивенпротегнах ръка. - Ще обичате ли нещо за пиене? - предложих. Беше ми неудобно да пия само аз в компанията на красива дама.
– А къде изчезна приятелката ви?
Чак сега забелязах, че нейната събеседничка я нямаше на бара.
Върнете се в началото Go down
Никол Андерсън

Никол Андерсън


Брой мнения : 315
Join date : 07.10.2010

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 4:19 pm

-И на мен ми е приятно. Никол Андерсън.. може да ме наричаш.. амии...Никол - засмях се леко.
-Не, благодаря, засега няма да пия повече, а относно приятелката ми.. не знам накъде отиде, просто си тръгна - замлъкнах.
-Най-вероятно е имала работа. - усмихнах се и отметнах коса настрани, като прокарах пръсти през нея. Замислих се, дали да му кажа, че чета мисли или не. Засега реших да си замълча.. засега.
Върнете се в началото Go down
Siveliano Wiliams

Siveliano Wiliams


Брой мнения : 175
Join date : 10.10.2010

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 4:43 pm

Гласът й бе мек, приятен и с равномерен тон.
Отметна косата си и прокара ръка през нея, движение което много харесвах в жените, усетих полъх на свежо и чисто.
– Вече знаете, че съм нов тук и понеже сте първото същество с което разговарям откакто пристигнах, бих искал да ви попитам, можете ли да ме упътите към някакъв хотел или мотел, където да отседна временно докато си намеря свястна къща. Все още не познавам околността и не мога да се ориентирам.
Денят преваляше и не исках да прекарвам, отново, ноща в автомобила си.
Докато обяснявах, имах възможността да я разуча по-добре.
Перфекто поддържаната коса и тяло, държанието и говора подскаваха, че произхожда от знатен и заможен род. Поне това бяха първите ми впечатления. Бях достатъчно изморен да обърна внимание на повечето неща. Просто я гледах и очаквах някакъв успокоителен отговор.
Мечтаех си за вана и меко легло...
Върнете се в началото Go down
Никол Андерсън

Никол Андерсън


Брой мнения : 315
Join date : 07.10.2010

Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 EmptyЧет Окт 21, 2010 4:54 pm

-Първо.. дали ще може да минем на "ти" - засмях се.
-Хотел не знам, нито пък мотел, честна дума, но аз имам нужда от компиния в къщата си. Доста ми е голяма само за мен.. но какво да се прави, беше на родителите ми. - повдигнах рамене и се усмихнах, като го погледнах въпросително, очаквайки отговорът му.
Обърнах се към бармана и си поръчах един коктейл Манхатън. Точно сега не мислех да се напивам, нито да пия твърд алкохол.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Барът "ROCKSTAR"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The vampire diaries RPG forum :: Забавленията :: Бар-
Идете на: