The vampire diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Предпечат, бърз набор
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 2844092z Град Варна
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 N412 В Мистик Фолс е облачно,но в сряда времето ще се оправи и ще е слънчево.Към петък ще вали обилно,а събота и неделя ще са със силни ветрове. Предстоящи пълнолуния: Барът "ROCKSTAR" - Page 7 2971285n
Latest topics
» Да станем приятели
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyВто Юли 24, 2012 10:13 pm by Лус

» Създаване на вампири
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyПет Май 25, 2012 5:28 pm by ElectricFeelx33

» ЧРД! на Беатриче Балдовино
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyВто Окт 11, 2011 10:31 pm by Siveliano Wiliams

» Някой за РП
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyВто Окт 11, 2011 10:21 pm by Siveliano Wiliams

» Нека да поспамим
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyВто Окт 11, 2011 10:08 pm by Siveliano Wiliams

» Приятели на форума
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyНед Сеп 11, 2011 6:27 pm by selzz_22

» Създаване на вещици и вещери
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyЧет Апр 28, 2011 10:37 am by Дид Салватор

» Търся си..
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyПон Апр 25, 2011 8:11 pm by Катрин Пиърс

» Някой за РП
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyЧет Апр 14, 2011 8:17 pm by Dominic Walter

Top posters
Дид Салватор
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Bar_leftБарът "ROCKSTAR" - Page 7 BarБарът "ROCKSTAR" - Page 7 Bar_right 
Дийн Уинчестър
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Bar_leftБарът "ROCKSTAR" - Page 7 BarБарът "ROCKSTAR" - Page 7 Bar_right 
Катрин Пиърс
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Bar_leftБарът "ROCKSTAR" - Page 7 BarБарът "ROCKSTAR" - Page 7 Bar_right 
Валерия
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Bar_leftБарът "ROCKSTAR" - Page 7 BarБарът "ROCKSTAR" - Page 7 Bar_right 
Вики Донован
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Bar_leftБарът "ROCKSTAR" - Page 7 BarБарът "ROCKSTAR" - Page 7 Bar_right 
Никол Андерсън
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Bar_leftБарът "ROCKSTAR" - Page 7 BarБарът "ROCKSTAR" - Page 7 Bar_right 
Харпър Колинс
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Bar_leftБарът "ROCKSTAR" - Page 7 BarБарът "ROCKSTAR" - Page 7 Bar_right 
Siveliano Wiliams
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Bar_leftБарът "ROCKSTAR" - Page 7 BarБарът "ROCKSTAR" - Page 7 Bar_right 
Деймън
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Bar_leftБарът "ROCKSTAR" - Page 7 BarБарът "ROCKSTAR" - Page 7 Bar_right 
Анита Фреър
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Bar_leftБарът "ROCKSTAR" - Page 7 BarБарът "ROCKSTAR" - Page 7 Bar_right 
Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Vote for us!
BGtop
Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Labels=0

 

 Барът "ROCKSTAR"

Go down 
+13
Мелани Харис
Деймън
Валерия
Харпър Колинс
Дийн Уинчестър
Siveliano Wiliams
Рина Грей
Вики Донован
Касандра Пиърс
Катрин Пиърс
Никол Андерсън
Роуз Татейлилан
Дид Салватор
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 10
Join date : 17.11.2010

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyСря Ное 17, 2010 8:28 pm

Добре де и все още се чудех какво правя в бара?!Както си стоях вкъщи и се натъкнах на една семейна снимка, която ми напомни толкова много.Половин час прекарах сама в таята си плачейки безутешно ,а след това станах ,изтрих сълзите и се запътих към бара.
-Една ...-започнах да мисля в какво да убия мъката и тъгата.-Водка!-реших най-накрая.
-На колко си?-попита бармана.
-Седемнайсед.-нямаше смисъл да лъжа.
-Тогава си избери някакво сокче.-каза бармана.
Хич не ми беше до шегички.
Реших да си тръгвам , ако знаех ,че не сервират алкохол въобще нямаше да дойда.
Обаче как се завъртях?Какво стана дори не разбрах ,само видях измокрената си блуза и едно момиче пред мен.
-Извинявай.-казах и я погледнах плахо.
Върнете се в началото Go down
Мелани Харис

Мелани Харис


Брой мнения : 52
Join date : 16.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyСря Ное 17, 2010 8:45 pm

В бара влезе още едно момиче. Аз се бях загледала в някаква реклама пред мен и вдигнах чашата си. Другото момиче се завъртя и бутна ръката ми. Водата се резля по блузата й и ръкава ми.
- Извинявай. - каза тя.
- Няма нищо. - казах. Погледнах блузата й. - Едва ли е много пострадала - това беше само вода. - Аз съм Мелани. - протегнах сухата си ръка.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 10
Join date : 17.11.2010

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyСря Ное 17, 2010 9:16 pm

-Елена.-представих се.-Виждала съм те в училище май.
Да бях сигорна ,че съм я виждала, но не я познавах лично, а и тя можеше да беше чувала за мен.Все пак всички ме познаваха.Преди мислех ,че е супер ,където и да отида ще чувам ''Това е Елена Гилбърт.'' или ''Ти си Елена Гилбърт нали?''
Преди ми харесваше тази известност ,но сега след катастрофата започвах да се замислям дали ми харесваше толкова.
-Нека платя питието ти или да ти поръчам ново?Само кажи какво да поръчам и ако ми кажеш ,че е било водка или друг алкохол ,ще съдя бармана ,защото на мен не поиска да ми налее!-казах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Мелани Харис

Мелани Харис


Брой мнения : 52
Join date : 16.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyЧет Ное 18, 2010 5:24 pm

Да, бях чувала за нея. Прочутата Елена Гилбърт. Бях чула съучениците ми да говорят за нея, но аз не знаех много. Бях отскоро в града.
- Не, наистина няма нужда! - засмях се с нея. - Беше само вода.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 10
Join date : 17.11.2010

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyЧет Ное 18, 2010 7:41 pm

-Окей ,както кажеш.-усмихнах се леко.
Какво ли беше чувала за мен?!..
Две възможности .. много лошо или горе долу нещо добро...,е май беше първото.
Макар и случилото се с наще много хора в училище продължаваха да ме мразят.
Признавам ,че преди не се държах много добре с всички ,а само с определени хора, компанията ми...
-Е нека се реванширам за водатата-казах и поръчах два коктейла без алкохол ,разбира се.
Върнете се в началото Go down
Харпър Колинс

Харпър Колинс


Брой мнения : 198
Join date : 01.11.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyПет Ное 19, 2010 11:31 pm

Пристигнахме и бара, разбира се, беше отворен.
- Водка. - поръчах си. Вал ме погледна странно. Не беше нужно да чета мислите й. Знаех, че смята, че мисля само за алкохол. Усмихнах й се и изчаках да си поръча.
Върнете се в началото Go down
Валерия

Валерия


Брой мнения : 563
Join date : 18.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyПет Ное 19, 2010 11:35 pm

Влязохме в бара .... не обичах тези места,но заради него можех да го преживея.Поръча си водка...и ме погледна
-Бутилка текила - а той ме изгледа странно
Имах намерение този път аз да прекаля с алкохола
Върнете се в началото Go down
http://thevamirediaries.bulgarianforum.net/forum
Харпър Колинс

Харпър Колинс


Брой мнения : 198
Join date : 01.11.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyПет Ное 19, 2010 11:39 pm

- Бутилка!? Само внимавай, че като се напиеш иии...ще има мръсни спомени на сутринта. - ухилих се.
- Такаам. Аз...обещавам...да...не...се...напивам...днес... - сложих ръка на сърцето си като обещание, но бързо се сгърчих от смях.
Върнете се в началото Go down
Валерия

Валерия


Брой мнения : 563
Join date : 18.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyПет Ное 19, 2010 11:43 pm

-Ако се напия няма да има спомени - засмях се на реакцията му
-Аз...обещавам...да...не...се...напивам...днес.- сложи ръка на сърцето си ,но след това се засмя
-аз не ти вярвам ,остава ти сам да си повярваш - засмях се и отворих бутилкатаучаши не ми трябваха
Върнете се в началото Go down
http://thevamirediaries.bulgarianforum.net/forum
Харпър Колинс

Харпър Колинс


Брой мнения : 198
Join date : 01.11.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyСъб Ное 20, 2010 12:04 am

- Нали... - отвърнах и се засмях отново.
Тя отвори бутилката и отпи. Аз същевременно отпих от чашата пред мен.
- А за спомените.....Хммм...нищо.. - ухилих се подло и замълчах. Целунах я.
- Уаааал...това действие не съм го извършвал от..половин час. - усмихнах се и погледнах устните й. Отново я целунах.
Върнете се в началото Go down
Валерия

Валерия


Брой мнения : 563
Join date : 18.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyСъб Ное 20, 2010 12:07 am

Кой говореше за спомени, а той се смееше . Ненадейно ме целуна.Наистина одавна не го бе правил...
-Време ти беше - засмях се , а той отново ме целуна - недей ще земе да ми хареса и няма да се отървеш от мен
Върнете се в началото Go down
http://thevamirediaries.bulgarianforum.net/forum
Харпър Колинс

Харпър Колинс


Брой мнения : 198
Join date : 01.11.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyСъб Ное 20, 2010 12:10 am

- Надявам се. - ухилих се, като не отлепях устни от нейните. Взех бутилката от ръката й и отпих. Беше на половина пълна.
- Леле че си смок... - гледах бутилката с ококорени очи....след което съответно се усмихнах и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Валерия

Валерия


Брой мнения : 563
Join date : 18.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyСъб Ное 20, 2010 12:15 am

-Надяваш се....да не се отделя от теб ли? - той кимна
Тогава ми отне бутилката
-Хей това си е мое и не съм смок ..гледай си чашата
Засмях се приличахме на малки деца
Върнете се в началото Go down
http://thevamirediaries.bulgarianforum.net/forum
Харпър Колинс

Харпър Колинс


Брой мнения : 198
Join date : 01.11.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyСъб Ное 20, 2010 12:19 am

- Лоол...Бутилката показва друго. - отново итпих и й я върнах.
- Еето. Заповядай. Да некажеш после "Харпър излезе лош". - намигнах й и забелязох, че водката в чашата ми е свършила. Поръчах нова. А уж обещах да не се напивам...
Върнете се в началото Go down
Валерия

Валерия


Брой мнения : 563
Join date : 18.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyСъб Ное 20, 2010 12:22 am

-Не се подигравай,обичам текила
Погледнах бутилката,наистина я бях пресушила почти,но той ме изпревари с уискито и дори поръча ново
-После аз съм смок - сръчках го леко
Върнете се в началото Go down
http://thevamirediaries.bulgarianforum.net/forum
Харпър Колинс

Харпър Колинс


Брой мнения : 198
Join date : 01.11.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyСъб Ное 20, 2010 12:25 am

- Ммм...не е чесно. - погледнах я. - Това е втората чаша.... Какво трябва да кажа аз за празната ти бутилка. - придърпах я и отново я целунах.
- Знаеш ли!? Бавно се пристрастяваш. - ухилих се и отново долепих устни донейните.
Върнете се в началото Go down
Валерия

Валерия


Брой мнения : 563
Join date : 18.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyСъб Ное 20, 2010 12:31 am

-Не е честно?Ти си вампир - засмях се , но забравях че все пак и той се напива
Придърпа ме и ме целуна отново
-Незнам аз ,но ти си пристрастен. Придърпах го до себе си и го целунах още по страстно
-Това вече е нещо
Върнете се в началото Go down
http://thevamirediaries.bulgarianforum.net/forum
Харпър Колинс

Харпър Колинс


Брой мнения : 198
Join date : 01.11.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyСъб Ное 20, 2010 12:37 am

- Оо да, наистина.. - избутах я, така чеда се облегне на масата и продължих да я целувам. Хората ни гледаха, но това не беше от голямо значение в момента. Интересуваше ме само тя.
- Дали на близо има хотел!? - едва успях да прошепна.
- Нее, не е нужен хотел...и тоалетната ще стигне. - пошегувах се и се ухилих.
Върнете се в началото Go down
Валерия

Валерия


Брой мнения : 563
Join date : 18.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyСъб Ное 20, 2010 12:43 am

Избута ме и се опрях на масата. Наоколо хората ни гледах, но май и на двамата не ни пукаше
-Хотел ли? - шегува ли се , незнам но определено тоялетната бе шега
-Ти си луд - успях да кажа между целувките -Имаме къщи той мисли за хотел и тоалетна
Върнете се в началото Go down
http://thevamirediaries.bulgarianforum.net/forum
Харпър Колинс

Харпър Колинс


Брой мнения : 198
Join date : 01.11.2010
Age : 30
Местожителство : Mystic Falls

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyСъб Ное 20, 2010 12:47 am

- Права си. - усмихнах се и се отдръпнах за малко. Огледах се. Всички погледи бяха в нас, а хората си мислеха какви ли не неща.
- Май обаче е по-добре да тръгваме. - предложих с притеснителна усмивка.


п.п. - пишии...нз...в една от двете къщи...[=...
Върнете се в началото Go down
Мелани Харис

Мелани Харис


Брой мнения : 52
Join date : 16.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyСъб Ное 20, 2010 7:25 pm

Елена Гилбърт написа:
-Окей ,както кажеш.-усмихнах се леко.
Какво ли беше чувала за мен?!..
Две възможности .. много лошо или горе долу нещо добро...,е май беше първото.
Макар и случилото се с наще много хора в училище продължаваха да ме мразят.
Признавам ,че преди не се държах много добре с всички ,а само с определени хора, компанията ми...
-Е нека се реванширам за водатата-казах и поръчах два коктейла без алкохол ,разбира се.

Елена поръча два безалкохолни коктейла.
- Благодаря. - усмихнах се.
- Е, как върви училището? - попитах след като не се сетих какво друго да кажа. Елена изглеждаше по-приятна от колкото я представяха другите.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 10
Join date : 17.11.2010

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyВто Ное 23, 2010 5:33 pm

- Е, как върви училището?-попита тя.
Замислих се , на този етап училището не беше на първо място.
-Бива.При теб?
След всичко ,което ми се струпа нямах желание за нищо.Дори не знаех защо въобще ходех.Не бях зарязала тренировките на мъжоретките ,но вече ми беше все едно.Като цяло нямах желание за нищо.
Отпих от коктейла и й се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Мелани Харис

Мелани Харис


Брой мнения : 52
Join date : 16.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyСря Ное 24, 2010 3:02 pm

- Бива. При теб? - беше казала тя.
Замислих се за момент. По принцип не ме биваше особено много в училище, а сега с това местене бях изпуснала толкова много материал. И май съучениците ми не ме харесваха особено - само ме подминаваха, дори не отвръщаха когато ги поздравявах. Като цяло изобщо не беше наред, но...
- Бива. - отговорих на Елена. Не беше нужно да я заливам с оплакванията си.
Чак сега забелязах, че бяха пуснали любимата ми песен. Неволно се усмихнах когато си спомних ралични моменти в Ел Ей с приятели, свързани с точно тази песен.
Не се бях осетила кога беше свършило питието ми и си поръчах още едно.
- Е, Елена, има ли нещо съществено важно, което трябва да знам за този град, като нова тук? - Всъщност истинският ми въпрос беше "Ти знаеше ли, че в града има вампири?", но не смеех да го изрека. А така ми се искаше да поговоря с някой за това... Сетих се за Джени, но не я бях виждала от седмици.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Брой мнения : 10
Join date : 17.11.2010

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyСря Ное 24, 2010 7:52 pm

- Е, Елена, има ли нещо съществено важно, което трябва да знам за този град, като нова тук?-въпросът й ме изненада.
-Не!-засмях се.-Знаеш интриги ,лъжи както навсякъде.-засмях се.-Даже града е прекалено скучен.-отново се засмях.
Отпих от коктейла и добавих.
-Как може да стане нещо интересно когато дори не дават алкохол на ненавършилите 18 години.
Мразех града и омразата и горчевината си личаха от думите ми напоени с тях.
-Ти какво мислиш за този град?
Върнете се в началото Go down
Мелани Харис

Мелани Харис


Брой мнения : 52
Join date : 16.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 EmptyСъб Ное 27, 2010 11:35 am

О, тя определено не знаеше за вампирите. Не знаех дали така е по-добре, но не й казах нищо за това.
Замислих се над въпроса й. Всъщност не ми харесваше много тук. Всичко беше много по-различно от това, с което бях свикнала - училище, климат, жители...
- Не ми харесва особено. - отговорих й - Преместих се тук само заради баща ми. - горчивината в думите ми бе ясно доловима.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Барът "ROCKSTAR"
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The vampire diaries RPG forum :: Забавленията :: Бар-
Идете на: