The vampire diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Предпечат, бърз набор
Барът "ROCKSTAR" 2844092z Град Варна
Барът "ROCKSTAR" N412 В Мистик Фолс е облачно,но в сряда времето ще се оправи и ще е слънчево.Към петък ще вали обилно,а събота и неделя ще са със силни ветрове. Предстоящи пълнолуния: Барът "ROCKSTAR" 2971285n
Latest topics
» Да станем приятели
Барът "ROCKSTAR" EmptyВто Юли 24, 2012 10:13 pm by Лус

» Създаване на вампири
Барът "ROCKSTAR" EmptyПет Май 25, 2012 5:28 pm by ElectricFeelx33

» ЧРД! на Беатриче Балдовино
Барът "ROCKSTAR" EmptyВто Окт 11, 2011 10:31 pm by Siveliano Wiliams

» Някой за РП
Барът "ROCKSTAR" EmptyВто Окт 11, 2011 10:21 pm by Siveliano Wiliams

» Нека да поспамим
Барът "ROCKSTAR" EmptyВто Окт 11, 2011 10:08 pm by Siveliano Wiliams

» Приятели на форума
Барът "ROCKSTAR" EmptyНед Сеп 11, 2011 6:27 pm by selzz_22

» Създаване на вещици и вещери
Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Апр 28, 2011 10:37 am by Дид Салватор

» Търся си..
Барът "ROCKSTAR" EmptyПон Апр 25, 2011 8:11 pm by Катрин Пиърс

» Някой за РП
Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Апр 14, 2011 8:17 pm by Dominic Walter

Top posters
Дид Салватор
Барът "ROCKSTAR" Bar_leftБарът "ROCKSTAR" BarБарът "ROCKSTAR" Bar_right 
Дийн Уинчестър
Барът "ROCKSTAR" Bar_leftБарът "ROCKSTAR" BarБарът "ROCKSTAR" Bar_right 
Катрин Пиърс
Барът "ROCKSTAR" Bar_leftБарът "ROCKSTAR" BarБарът "ROCKSTAR" Bar_right 
Валерия
Барът "ROCKSTAR" Bar_leftБарът "ROCKSTAR" BarБарът "ROCKSTAR" Bar_right 
Вики Донован
Барът "ROCKSTAR" Bar_leftБарът "ROCKSTAR" BarБарът "ROCKSTAR" Bar_right 
Никол Андерсън
Барът "ROCKSTAR" Bar_leftБарът "ROCKSTAR" BarБарът "ROCKSTAR" Bar_right 
Харпър Колинс
Барът "ROCKSTAR" Bar_leftБарът "ROCKSTAR" BarБарът "ROCKSTAR" Bar_right 
Siveliano Wiliams
Барът "ROCKSTAR" Bar_leftБарът "ROCKSTAR" BarБарът "ROCKSTAR" Bar_right 
Деймън
Барът "ROCKSTAR" Bar_leftБарът "ROCKSTAR" BarБарът "ROCKSTAR" Bar_right 
Анита Фреър
Барът "ROCKSTAR" Bar_leftБарът "ROCKSTAR" BarБарът "ROCKSTAR" Bar_right 
Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Vote for us!
BGtop
Барът "ROCKSTAR" Labels=0

 

 Барът "ROCKSTAR"

Go down 
+13
Мелани Харис
Деймън
Валерия
Харпър Колинс
Дийн Уинчестър
Siveliano Wiliams
Рина Грей
Вики Донован
Касандра Пиърс
Катрин Пиърс
Никол Андерсън
Роуз Татейлилан
Дид Салватор
17 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 11:02 am

Барът през почти цялото време е пълен от хора..Вампири..ии всички такива възможности. Заповядайте и вие..
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Роуз Татейлилан

Роуз Татейлилан


Брой мнения : 55
Join date : 07.10.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 4:09 pm

Влязох в бара и се тръснах на свободния стол край барплота. Погледнах бармана и се усмихнах мило, като зениците на очите ми се разшириха, докато прилагах хипнозата. Исках си питието, а иначе нямаше да ми го даде...
- Водка Finlandia. - казах кротко, като продължих да му се усмихвам едва ли не майчински. Той послушно ми даде желаното и аз погледнах в другата посока. Усмивката остана на устните ми. Беше ми донякъде забавно да хипнотизирам хората.
Върнете се в началото Go down
Никол Андерсън

Никол Андерсън


Брой мнения : 315
Join date : 07.10.2010

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 6:08 pm

С Катрин поразгледахме малко града в търсене на бар, където да пийнем нещо. Накрая видяхме езон бар и влязохме вътре. Запътих се точно към бара и седнах на един от високите столове.
-Едно двойно уиски Джак Даниелс с две кубчета лед. - казах но бармана и започнах да си тананикам песента която звучеше, докато ми донесе поръчката. След малко донесе пред мен една чаша с думите.
-Не се напивай.
Засмях се.. нямаше да се напия само от някакво си уиски. От няколко бутилки може би, но от едно двойно.. никакъв шанс!
-Е, ти какво ще пиеш? - попитах Катрин.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 6:10 pm

Засмях се на това което каза бармана.
-За мен една водка.
Усмихнах се.
-Кажи ми нещо повече за теб.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Никол Андерсън

Никол Андерсън


Брой мнения : 315
Join date : 07.10.2010

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 6:14 pm

-Такаммм... мразя върколаци, обичам да се разхождам, да вилнея из баровете и дискотеките. Обичам и животните, но нямам домашен любимец. - казах няколко нещо за себе си, каквито ми хрумнаха.
-Твой ред е - ухилих се и глътнах уискито на екс.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 6:16 pm

Преди да започна да говоря изпих чашата с водката.
-Ами...мразя лъжците.Обичам да се разхождам сред природата.Много лесно настроението ми се мени..мога да бъда кучка.
Засмях се.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Никол Андерсън

Никол Андерсън


Брой мнения : 315
Join date : 07.10.2010

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 6:28 pm

-Аха, ясно... значи да не те ядосвам.. предвид и разликата в годините. - засмях се.
-Ехо, сладура зад бара.. още едно уиски.. Мерсии - казах на бармана и след минута ми го донесе. Защо се залъгвах само с чаши уискита. Тогава ми хрумна нещо. Погледнах Катрин с лека усмивка, а тя само ми отвърна с недоумяващ поглед.
-Двайсет шота Б52 - казах на бармана и започна да реди малките чашки пред нас. Идбрах тези шотове, защото бяха с леко сладък вкус.. е, не че не можеш преспокойно д а се напиеш и от тях. Катрин гледаше докато бармана продължаваше да ги реди пред нас.
-Десет на десет. Десет за мен и десет за теб. Която ги изпие първаа.. щее.. - а сега де, какво да измися..
-Ще ми целуне - изтърси бармана. Явно беше видял че нищо не мога да измисля.
-Еми добре. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 6:45 pm

Засмях се.
-Божеее и ти си луда като мен!!..Навита съм!!
Ухилих се.Когато бармана каза "Старт" започнах бързо да изпивам чашите една след друга.Не,че щях да целуна бармана де,ама...Признавам си и Никол си я биваше!!Ама не беше стара като мен! хД
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Никол Андерсън

Никол Андерсън


Брой мнения : 315
Join date : 07.10.2010

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 6:50 pm

Засмях се. Започнахме да се надпиваме и всяка гледаше да изпревари другата. Чашките бързо се изпразваха, някои в бързината паднаха и се счупиха.. голяма работа. Беше голяма надпревара. По едно време водеше тя, после аз.. после пак тя. Докато накрая...

____________________________
П.П. Избери коя да победи. Барът "ROCKSTAR" 48313
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 6:58 pm

Охх..Определено беше добра!!Бях забравила какво е отново да се надпреварваш с някой.Остана ми още една..нямах време да погледна към Никол..изпих я и я оставих на масата погледнах към нея и тя направи същото.И двете започнахме да се смеем.Беше ми много интересно после как ще се прибера.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Никол Андерсън

Никол Андерсън


Брой мнения : 315
Join date : 07.10.2010

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 7:02 pm

Започнах да се смея. И двете ги бяхме изпили едновременно. Обърнах се към бармана, продължавайки да се смея.
-Сори, пич.. май ти губиш -засмях се.
Шотовете само ме раздразниха. В този момент пуснаха някаква супер песен.
-Я метни една бутилка - викнах на бармана и ми подхвърли едно шише. Взех го и го отворих докато се качвах на бара. Като се качих се завъртях веднъж и отпих от бутилкото. После продължих да танцувам в такт с песента.
-Хайде, Катрин - подканих я.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 7:16 pm

-Леле..пияна си!Слизай!!
Тя само поклати глава и ме издърпа при нея.Странно,но и аз започнах да танцувам в такт.Кой знае как изглеждахме отстрани.Когато песента свърши ние се върнахме по местата си.
-Това беше яко!
Засмях се аз.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Никол Андерсън

Никол Андерсън


Брой мнения : 315
Join date : 07.10.2010

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 7:22 pm

-Ееееее - измрънках когато песента свърши и си седнахме. Бармана само седеше и се смееше, а някои хора викаха Още, други седяха и гледаха тъпо, а трети бързо се изнесоха от бара.
-Между другото не съм пияна - ухилих се на Катрин.
-Засега не съм, но ще поправя това. - казах и доизпих остатъка от бутилката.
Върнете се в началото Go down
Касандра Пиърс

Касандра Пиърс


Брой мнения : 80
Join date : 07.10.2010
Age : 27

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 9:01 pm

Роуз Татейлилан написа:
Влязох в бара и се тръснах на свободния стол край барплота. Погледнах бармана и се усмихнах мило, като зениците на очите ми се разшириха, докато прилагах хипнозата. Исках си питието, а иначе нямаше да ми го даде...
- Водка Finlandia. - казах кротко, като продължих да му се усмихвам едва ли не майчински. Той послушно ми даде желаното и аз погледнах в другата посока. Усмивката остана на устните ми. Беше ми донякъде забавно да хипнотизирам хората.

Влязох в бара и се огледах. Тук имаше много хора, но не познавах никого. Аз и без това не познавах никого, така че...освен да се запозная с някой, нямах друг избор. Накрая тръгнах към бара. Седнах до едно момиче с тъма коса и и се усмихнах.
- Здравей! Аз съм Касандра, но можеш да ме наричаш Каси. Приятно ми е.- подадох и ръка и в този момент се появи бармана.
- Една водка с портокалов сок.- усмихнах му се и той ми намигна. Не целях това, но все пак бях в бар. Засмях се и той побърза да ми донесе желаното. Отново се обърнах към момичето с усмивка на уста.
Върнете се в началото Go down
Роуз Татейлилан

Роуз Татейлилан


Брой мнения : 55
Join date : 07.10.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 9:12 pm

- Касандра. - изхилих се. - Като героинята от онази сапунка... Още една чаш... дай ми направо цялото шише. - казах сговорчиво на бармана, който веднага ми го даде. Явно и без това видя, че очите през цялото време са ми във водката. - Аз съм Роузмари-Вивиан Сусанна Вероника Татейлилан. - очите й се разшириха стреснато и аз отново избухнах в кикот. Отметнах косата от лицето си.
- Накратко Роуз. Приятно ми е.
Върнете се в началото Go down
Касандра Пиърс

Касандра Пиърс


Брой мнения : 80
Join date : 07.10.2010
Age : 27

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 9:17 pm

Уплаших се от името и. Повторих го няколко пъти наум и накрая се опитах да го кажа.
- Роузмари Сусанна Татейлилан....-смръщих се и също избухнах в смях. Барманът вече ми бе дал питието и аз го изпих на една глътка. Примигах няколко пъти, защото очите ми се насълзиха, но след това се оправих и дори ми стана забавно. но второ питие- не. Не исках на Роуз да и се наложи да вика бърза помощ.
- Извини ме за секунда.- казах с усмивка и отидох до Диджеят. Прошепнах му нещо на ухото и започна песента на Шакира- Лока. Хванах за ръката Роуз и се опитах да я накарам да стане.
- Хайде...да потанцуваме...- засмях се и отново я дръпнах за ръката.
Върнете се в началото Go down
Роуз Татейлилан

Роуз Татейлилан


Брой мнения : 55
Join date : 07.10.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 9:20 pm

Поклатих глава.
- Не, на трета чашка съм... ще се осмъртя някъде на дансинга. - разсмях се. - А колкото до името... - поклатих глава уж възмутено. - Не е така. Роузмари-Вивиан Сусанна Вероника Татейлилан. - повторих, като на мен самата ми стана смешно. Отново надигнах бутилката.
- Казвам ти, само Роуз е добре. Аз съм финландка - никой не очаква едно финландско име да се запомни цялото...
Върнете се в началото Go down
Касандра Пиърс

Касандра Пиърс


Брой мнения : 80
Join date : 07.10.2010
Age : 27

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 9:25 pm

Отказах се да се опитвам да я накарам да танцува. Махнах на бармана и си поръчах още една водка. Но тази поне щях да я пия бавнооооо. Така че опастността от напиване да е минимална. Макар вече да бях донякъде. Започнах да въртя чашата си между пръстите, докато накрая не се порязах.
- Ох...-едва казах и станах от стола.
- Извини ме за момент, ей сега идвам. Просто...почти винаги става така и...как мога сега да пропусна?- засмях се иронично и тръгнах към тоалетните.
Върнете се в началото Go down
Роуз Татейлилан

Роуз Татейлилан


Брой мнения : 55
Join date : 07.10.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 9:36 pm

Макар че досега най-равнодушно си седях покрай това човешко същество и си пиех водката непукистски, аз не бях нащрек за някакви произшествия. Просто не очаквах да се случи нещо особено. Можех да се контролирам, така че всичко беше наред.
Или не съвсем.
- Чакай малко. - казах, преди да мога да се спра. Гласът ми прозвуча различно - някак по-дрезгаво от обичайното за мен. Момичето се обърна и ме погледна въпросително. - Аз... - внезапно осъзнала се, се зачудих какво да кажа, така че да не прозвуча като идиотка. Зениците на тъмнокафявите ми очи се бяха разширили като на котка. - ...Имам лепенка? - опитах да се измъкна, усмихвайки се невинно...
Върнете се в началото Go down
Касандра Пиърс

Касандра Пиърс


Брой мнения : 80
Join date : 07.10.2010
Age : 27

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 9:42 pm

Засмях се на изражението и. Изглеждаше толкова виновно. Макар в очите и да имаше нещо различно. Или водката ми бе дошла в повече. Продължавах да се смея, когато усетих кръвта по дланта си. Напълно бях забравила за нея.
- Не, нищо ми няма. Просто ще се измия. Но благодаря за предложението.- отново се разсмях.
- Знаеш ли, изглеждаше доста виновно, за това, че ми предлагаш лепенка.- усмихнах и се окуражително, не че имаше нужда и отидох до тоалетните по най-бързия начин. Скоро се върнах и нямаше и следа от кръв.
- Виждаш ли, сега е по-добре...-отново седнах ме на бара.
Върнете се в началото Go down
Роуз Татейлилан

Роуз Татейлилан


Брой мнения : 55
Join date : 07.10.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyЧет Окт 07, 2010 10:03 pm

Когато тя отиде да се измие, аз значително се поуспокоих. Кимнах й с топла усмивка.
- Да, вече всичко е наред. А колкото до виновното ми изражение... - засмях се и в собствените ми уши смехът прозвуча някак изкуствено. Дори и след всичкото това пиене все още можех да различа кога жаждата ми се е усилила. Най-малкото се сдобивах с кучешки зъби, помислих си мрачно. - ...просто никога не реагирам... навреме в спешни ситуации. - изражението ми помръкна и и без това тъмните ми очи станаха едва ли не черни. Бях си припомнила нещо, което не исках да помня...
Върнете се в началото Go down
Касандра Пиърс

Касандра Пиърс


Брой мнения : 80
Join date : 07.10.2010
Age : 27

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyПет Окт 08, 2010 1:57 pm

Лицето и стана някак си мрачно.
- Хей...какво има? Аз ли направих нещо?- погледнах към земята и свих виновно устни. Може би....не знам. Накрая мисля, че стигнах до разумен извод. Смръщих се. Прилошаваше и от кръв...Разбира се, че бе това....Нямаше какво друго да е. Виновното изражение, помръкването на изражението, онова с лепенката...
- Извинявай...не съм се порязала нарочно. Разбирам те и не искам да се чувстваш неудобно, защото ти прилошава от кръв...- усмихнах и се окуражително, а тя ме изгледа шашнато...
Върнете се в началото Go down
Роуз Татейлилан

Роуз Татейлилан


Брой мнения : 55
Join date : 07.10.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyПет Окт 08, 2010 3:27 pm

Едва не избухнах в смях на комичната ситуация. Това най-обикновено момиче човек ми беше измислила идеално оправдание. Кимнах й с мила усмивка.
- Да... точно така. Прилошава ми от кръв. - направих обичайната си ангелска физиономийка, която обаче при мен не знам защо не се получаваше особено добре. - Но не затова си спомних... както и да е. - побързах пак да надяна обичайната усмивка на лицето си. - Още едно питие? - попитах ухилена. - Аз черпя?
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyПет Окт 08, 2010 3:48 pm

Никол Андерсън написа:
-Ееееее - измрънках когато песента свърши и си седнахме. Бармана само седеше и се смееше, а някои хора викаха Още, други седяха и гледаха тъпо, а трети бързо се изнесоха от бара.
-Между другото не съм пияна - ухилих се на Катрин.
-Засега не съм, но ще поправя това. - казах и доизпих остатъка от бутилката.
Засмях се.
-Мисля,че с теб ще стане добри приятелки.
Кимнах.
-И ти си щура като мен.
Усмихнах се и си поръчах още една чаша с вод
ка.След като я изпих погледнах часовника си.
-Много съжалявам,но имам работа.Трябва да разопаковам багажа си и всичко останало.Някой път отново ще се видим.
Усмихнах й се и стан
ах.


Последната промяна е направена от Катрин Пиърс на Съб Окт 09, 2010 12:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Касандра Пиърс

Касандра Пиърс


Брой мнения : 80
Join date : 07.10.2010
Age : 27

Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" EmptyПет Окт 08, 2010 4:10 pm

Роуз Татейлилан написа:
Едва не избухнах в смях на комичната ситуация. Това най-обикновено момиче човек ми беше измислила идеално оправдание. Кимнах й с мила усмивка.
- Да... точно така. Прилошава ми от кръв. - направих обичайната си ангелска физиономийка, която обаче при мен не знам защо не се получаваше особено добре. - Но не затова си спомних... както и да е. - побързах пак да надяна обичайната усмивка на лицето си. - Още едно питие? - попитах ухилена. - Аз черпя?

Усмихнах и се и леко кимнах.
- Добре, но после ти отговаряш да не рухна от стола...- засмях се. Помахах на бармана и си поръчах още една водка. Той ме изгледа подозрително и за миг се замисли. Мразех, когато преценяваха дали няма да припаднеш на бара и те да се чудят дали да викат бърза помощ или полиция. Въздъхнах уморено и му се усмихнах мило. Повторих поръчката и той чак тогава тръгна...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Барът "ROCKSTAR" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Барът "ROCKSTAR"   Барът "ROCKSTAR" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Барът "ROCKSTAR"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 8Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The vampire diaries RPG forum :: Забавленията :: Бар-
Идете на: