The vampire diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Предпечат, бърз набор
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 2844092z Град Варна
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 N412 В Мистик Фолс е облачно,но в сряда времето ще се оправи и ще е слънчево.Към петък ще вали обилно,а събота и неделя ще са със силни ветрове. Предстоящи пълнолуния: Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 2971285n
Latest topics
» Да станем приятели
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyВто Юли 24, 2012 10:13 pm by Лус

» Създаване на вампири
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyПет Май 25, 2012 5:28 pm by ElectricFeelx33

» ЧРД! на Беатриче Балдовино
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyВто Окт 11, 2011 10:31 pm by Siveliano Wiliams

» Някой за РП
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyВто Окт 11, 2011 10:21 pm by Siveliano Wiliams

» Нека да поспамим
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyВто Окт 11, 2011 10:08 pm by Siveliano Wiliams

» Приятели на форума
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 6:27 pm by selzz_22

» Създаване на вещици и вещери
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyЧет Апр 28, 2011 10:37 am by Дид Салватор

» Търся си..
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 8:11 pm by Катрин Пиърс

» Някой за РП
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyЧет Апр 14, 2011 8:17 pm by Dominic Walter

Top posters
Дид Салватор
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Bar_leftХелоуин (масов рол плей) - Page 2 BarХелоуин (масов рол плей) - Page 2 Bar_right 
Дийн Уинчестър
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Bar_leftХелоуин (масов рол плей) - Page 2 BarХелоуин (масов рол плей) - Page 2 Bar_right 
Катрин Пиърс
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Bar_leftХелоуин (масов рол плей) - Page 2 BarХелоуин (масов рол плей) - Page 2 Bar_right 
Валерия
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Bar_leftХелоуин (масов рол плей) - Page 2 BarХелоуин (масов рол плей) - Page 2 Bar_right 
Вики Донован
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Bar_leftХелоуин (масов рол плей) - Page 2 BarХелоуин (масов рол плей) - Page 2 Bar_right 
Никол Андерсън
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Bar_leftХелоуин (масов рол плей) - Page 2 BarХелоуин (масов рол плей) - Page 2 Bar_right 
Харпър Колинс
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Bar_leftХелоуин (масов рол плей) - Page 2 BarХелоуин (масов рол плей) - Page 2 Bar_right 
Siveliano Wiliams
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Bar_leftХелоуин (масов рол плей) - Page 2 BarХелоуин (масов рол плей) - Page 2 Bar_right 
Деймън
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Bar_leftХелоуин (масов рол плей) - Page 2 BarХелоуин (масов рол плей) - Page 2 Bar_right 
Анита Фреър
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Bar_leftХелоуин (масов рол плей) - Page 2 BarХелоуин (масов рол плей) - Page 2 Bar_right 
Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Vote for us!
BGtop
Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Labels=0

 

 Хелоуин (масов рол плей)

Go down 
+2
Ребека Холтън
Дид Салватор
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 6:20 pm

Пристигнах,сложих маската си и слязох бавно от колата.Видях,че доста мъжки погледи се отправиха към мен и леко се подсмихнах.Тръгнах с бавна походка и влязох.Ухх,че беше претъпкано...Е нищо,голяма работа.Дали Дийн беше тук?Огледах се...имаше всякакви хора и деца.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 6:21 pm

Усетих че Мелани не е вампир.
- Ооо,ти си човекк.. - засмях се. - Ние сме вампири. - засмях се. - Но това не трябва да е страшно за теб. - усмихнах се. - Затова казах че съм по силна от това дете. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Мелани Харис

Мелани Харис


Брой мнения : 52
Join date : 16.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 6:30 pm

Първоначално не схванах за какво говореше Дид. Останах вцепенена докато думите добиваха смисъл. Но още не бях разбрала за какво става въпрос, когато казах:
- А? Какво? Тук е доста шумно, май не те чух правилно. Чу ми се че каза, че сте вампири. - засмях се.
Но после си помислих че говори за костюмите и се засмях, защото бях проявила бавно-схватливостта си. С Ребека си размениха по един поглед и ми стана ясно, че не бях чула грешно и нямаше нищо общо с костюмите.
- Ама вие сериозно ли? - попитах накрая, защото не знаех какво да кажа.
Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 6:33 pm

- Спокойно. - усмихнах се. - Моята рода е добра..имам предвид..че не убива хора. Пия човешка кръв,но не убивам.. - усмихнах се. - Вземам банки кръв от болниците. - засмях се.
Тя ме погледна .
- Наистина нищо няма да ти направя.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 6:35 pm

Някакви хлапета се спряха при мен и запищяха за бонбони.
- Къде според теб си държа бонбините? В уискито?! - озъбих се.
Боже, не обичах деца. Пищят и само задават въпроси... и .. ъъъх...
Огледах се и май видях Катрин. Говореше с някакви момичета. Приближих се зад нея и я прегърнах през кръста, като леко я целунах по бузата.
- Здрасти, красавице.
Обърнах се към непознатите момиче.
- Здравейте. Как сте? - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Ребека Холтън

Ребека Холтън


Брой мнения : 52
Join date : 29.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 6:37 pm

При нас дойде едно момче...Поздрави ни..
Здравей- отвърнах му аз..
След това се обърнах към Мелани и й казах:
-И аз съм като Дид. Не убивам..- това го казах тихичко. Така че само тя да ме чуе..
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries-bg.forum-motion.net/
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 6:41 pm

Изведнъж усетих че някой ме прегръща,и целува по бузата.
- Ъъ.. - казах недоумяващо. - Кой си ти.. - обърнах се и видях едно момче. - И защо си позволяваш да ме целуваш?!?! - казах и зъбите ми се показаха..
Свалих маската си за да види,че май ме бърка с някой.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Мелани Харис

Мелани Харис


Брой мнения : 52
Join date : 16.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 6:43 pm

Вярвах на Дид, но все още ми беше малко странно.
Тогава някакъв непознат дойде при нас и ни поздрави. Отвърнах му вяло, все още с малко притъпени реакции. Почти не го забелязах. Ребека каза, че е като Дид и нещо в мен ми подсказа да ги послушам. Затова кимнах и се усмихнах топло.
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 6:47 pm

Катрин се дръпна попита кой съм. Добре, какво пак и ставаше? Дори не бях с маска.
- Ъъъм... Дийн, приятно ми е. - засмях се.
Но тя продължаваше да ме гледа очудени и леко стреснато.
- Кат, какво има?
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 6:51 pm

Огледах се и забелязах Дийн...говореше с момиче?!И я беше прегърнал!!!!Какво по дяволите...?Тръгнах ядосана към него и момичето около което имаше още две момичета.Блъснах двама мъже и те извикаха нещо по мой адрес,а аз ги стрелнах с лош поглед и те веднага млъкнаха.Стигнах до него.
-Дийн?Ще ме запознаеш ли с не
я?
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Мелани Харис

Мелани Харис


Брой мнения : 52
Join date : 16.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 6:54 pm

Най-накрая схвахнах какво става, но това не правеше реакцията ми нормална. Прихнах да се хиля и се превих на две от смях. Всички ме гледаха странно. Опитах се да се овладея. Все още хилеща се, подадох ръка на момчето.
- Дийн, аз съм Мелани. А това не е Катрин. Но може би момичето, което стои зад теб и те гледа странно, е. - отново почнах да се хиля.
Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 6:54 pm

Някакво момиче дойде до нас и се разкрещя на..Дийн..доколкото разбрах така се казва.
- Вижте,не знам какво става тук,но този дойде и най-нагло ме целуна !! - изкрещях.
Чак сега погледнах момичето което дойде.
- Ти..си..като мен !?! - изпищях.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Ребека Холтън

Ребека Холтън


Брой мнения : 52
Join date : 29.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 6:57 pm

Уау...Тук започнаха да се случват доста странни неща...
Дид и това момиче което дойде ядосана са като две капки вода...Може би са близначки..Но изглеждаше, че не се познават...Не знаех какво става тук.. Само стоях и гледах..
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries-bg.forum-motion.net/
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 7:03 pm

Пуснах я и се отдръпнах.
- Какво ти става, по дяволите? - погледнах я недоумяващо.
Изведнъж чух познат глас зад себе си.
- Дийн?Ще ме запознаеш ли с нея?
Какво по... ?
- Катрин?!
- Вижте,не знам какво става тук,но този дойде и най-нагло ме целуна !! - започва да обяснява другото момиче.
- Ти... тя... ама вие... Кат, мислех, че си ти.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 7:09 pm

-Катрин?!-обърна се към мен той.
-Аха!-отвърнах с досада аз и се обърнах към момичето.
-Здрасти близначке.
Подсмихнах се.Беше ми интересно кога ще я срещна.В очите й се четеше ужасно объркване.
-Ти... тя... ама вие... Кат, мислех, че си ти.-започна да ми говори някакви Дийн.
-Дийн...спокойно...това е близначката ми.Не ти ли споменах за нея?
Ухилих й се насреща.Взех чаша с шампанско и я изпих пред слисаните погледи на всички.
-Таа Дид...Не сме се запознали.Аз съм Катрин.
Заобиколих Дийн и отидох зад нея като прокарах един пръст по рамото й.
-Не се ли радваш да ме видиш?
Тя се отдръпна като попарена,а аз се усмихн
ах.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 7:11 pm

Съвзех се.
- Въщност да,близначке. - ухилих се нагло. - Радвам се да те видя. - обърнах се към нея. - Отдавна не сме се виждали!! - казах.
Тя ми се ухили.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Анита Фреър

Анита Фреър


Брой мнения : 100
Join date : 07.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 7:12 pm

Чух за някакъв купон по случай Хелоуин и реших да отида.Още не познавах никой и май щеше да е малко трудно да се впиша.Влязох и забелязах много струпани вампири на едно място.Бавно се приближих и забелязах две еднакви момичета и едно момче да се карат,а останалите просто гледаха и реших да постъпя като тях.
Върнете се в началото Go down
http://mystic-falls-rpg.vampire-legend.com/forum.htm
Мелани Харис

Мелани Харис


Брой мнения : 52
Join date : 16.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 7:12 pm

Добре, сега вече бях преминала през вълната на шока. Но се появиха някои дори по-шокиращи събития... Погледнах Ребека, единствената освен мен извън цялата тази драма. И тя като мен не знаеше какво да прави. И двете просто стояхме там като фон на всички това. Сякаш всеки момент щеше да се чуе от някъде "Дали Катрин ще прости на Дийн? Дали Дид ще открие още някоя сестра? Ще разберете след рекламите." Наистина ми се искаше да има реклами...
Върнете се в началото Go down
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 7:23 pm

-Дийн...спокойно...това е близначката ми.Не ти ли споменах за нея?
- Ъъъм... не пропусна да ми споменеш. - усмихнах се.
Оказа се, че се познават. Това парти май щеше да бъде по-забавно от колкото си мислех. Засмях се.
- И коя от двете ще ми обясни какво става. - усмихнах се и изпих уискито си.
Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 7:26 pm

- Амии с нея сме сестри,но от малки не сме се виждали,и сме забравили че изобщо се познаваме.. - казах. - Поне аз.. - казах. - Ако имаш въпроси питай.. - казах и погледнах Дийн.. - Пф..
- Колко мноооооого време мина.. - казах и погледнах близначката ми с досада.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 7:48 pm

-Нали...Колко бързо минава времето.
Усмихнах се фалшиво.Взех си една ягода и отхапах от нея.След малко се обърнах към Дийн.
-Хайде да танцуваме.
Усмихнах се и го хванах за ръка
та.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Мелани Харис

Мелани Харис


Брой мнения : 52
Join date : 16.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 7:50 pm

Вече ставаше интересно...
Към нас се присъедини още едно момиче. Поздравих я.
- Здравей! Аз съм Мелани. - казах го много тихо, така че само тя да ме чуе, защото не исках да прекъсвам случващото се с привличане на вниманието.
Върнете се в началото Go down
Анита Фреър

Анита Фреър


Брой мнения : 100
Join date : 07.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 7:53 pm

-Здрасти,аз съм Анита.
Казах и се усмихнах.Най-накрая някой обърна внимание на мен,но аз още не разбирах какво става с двете еднакви момиче и момчето.Двете момичета се разбра че са близначи,ама момчето какво общо имаше?
Върнете се в началото Go down
http://mystic-falls-rpg.vampire-legend.com/forum.htm
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 7:57 pm

- Ти не разбра ли, че аз не мога да танцувам? - опитах да протестирам, но тя упорито ме теглеше към дансинга.
Започна някаква бавна песен.. супер, поне няма да изглеждам чааааак толкова скован. Прегърнах я, а тя сложи глава на рамото ми.
- Сега ще ми обясниш ли какво става?
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 EmptyСъб Окт 30, 2010 8:07 pm

-Не ти ли се изясни?Близначки сме.Това е.Няма нищо учудващо.Само външно си приличаме,тя е добричка-аз съм лошото момиче,тя не наранява-аз го правя и то доста често...Това е.
Докато танцувахме виждах как ме гледа Дид.Ха...май не й се искаше да се появявам и да й обърквам планове
те.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хелоуин (масов рол плей)   Хелоуин (масов рол плей) - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Хелоуин (масов рол плей)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The vampire diaries RPG forum :: Архив :: Архив-
Идете на: