The vampire diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Предпечат, бърз набор
Създаване на вещици и вещери 2844092z Град Варна
Създаване на вещици и вещери N412 В Мистик Фолс е облачно,но в сряда времето ще се оправи и ще е слънчево.Към петък ще вали обилно,а събота и неделя ще са със силни ветрове. Предстоящи пълнолуния: Създаване на вещици и вещери 2971285n
Latest topics
» Да станем приятели
Създаване на вещици и вещери EmptyВто Юли 24, 2012 10:13 pm by Лус

» Създаване на вампири
Създаване на вещици и вещери EmptyПет Май 25, 2012 5:28 pm by ElectricFeelx33

» ЧРД! на Беатриче Балдовино
Създаване на вещици и вещери EmptyВто Окт 11, 2011 10:31 pm by Siveliano Wiliams

» Някой за РП
Създаване на вещици и вещери EmptyВто Окт 11, 2011 10:21 pm by Siveliano Wiliams

» Нека да поспамим
Създаване на вещици и вещери EmptyВто Окт 11, 2011 10:08 pm by Siveliano Wiliams

» Приятели на форума
Създаване на вещици и вещери EmptyНед Сеп 11, 2011 6:27 pm by selzz_22

» Създаване на вещици и вещери
Създаване на вещици и вещери EmptyЧет Апр 28, 2011 10:37 am by Дид Салватор

» Търся си..
Създаване на вещици и вещери EmptyПон Апр 25, 2011 8:11 pm by Катрин Пиърс

» Някой за РП
Създаване на вещици и вещери EmptyЧет Апр 14, 2011 8:17 pm by Dominic Walter

Top posters
Дид Салватор
Създаване на вещици и вещери Bar_leftСъздаване на вещици и вещери BarСъздаване на вещици и вещери Bar_right 
Дийн Уинчестър
Създаване на вещици и вещери Bar_leftСъздаване на вещици и вещери BarСъздаване на вещици и вещери Bar_right 
Катрин Пиърс
Създаване на вещици и вещери Bar_leftСъздаване на вещици и вещери BarСъздаване на вещици и вещери Bar_right 
Валерия
Създаване на вещици и вещери Bar_leftСъздаване на вещици и вещери BarСъздаване на вещици и вещери Bar_right 
Вики Донован
Създаване на вещици и вещери Bar_leftСъздаване на вещици и вещери BarСъздаване на вещици и вещери Bar_right 
Никол Андерсън
Създаване на вещици и вещери Bar_leftСъздаване на вещици и вещери BarСъздаване на вещици и вещери Bar_right 
Харпър Колинс
Създаване на вещици и вещери Bar_leftСъздаване на вещици и вещери BarСъздаване на вещици и вещери Bar_right 
Siveliano Wiliams
Създаване на вещици и вещери Bar_leftСъздаване на вещици и вещери BarСъздаване на вещици и вещери Bar_right 
Деймън
Създаване на вещици и вещери Bar_leftСъздаване на вещици и вещери BarСъздаване на вещици и вещери Bar_right 
Анита Фреър
Създаване на вещици и вещери Bar_leftСъздаване на вещици и вещери BarСъздаване на вещици и вещери Bar_right 
Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Vote for us!
BGtop
Създаване на вещици и вещери Labels=0

 

 Създаване на вещици и вещери

Go down 
+2
Рина Грей
Дид Салватор
6 posters
АвторСъобщение
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на вещици и вещери Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на вещици и вещери   Създаване на вещици и вещери EmptyСря Окт 06, 2010 6:54 pm

Тук може да създадете вещици или вещери. Ето бланката.
Име:
Години:
Характер:
Външен вид:
История:
Домашен любимец:
Талисман:
Снимка:

Всички полета са задължителни,ако нямате домашен любимец,не пишете нищо,за талисмана същото се отнася..
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Рина Грей

Рина Грей


Брой мнения : 15
Join date : 10.10.2010

Създаване на вещици и вещери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещици и вещери   Създаване на вещици и вещери EmptyНед Окт 10, 2010 9:44 pm

Създаване на вещици и вещери 2560829Z

1. Име :
Катерина Грей (Но не харесва името си, затова обича да й казват само "Рина".)
2.Години :
17

3.Характер
Рина е пълна мъгла за всеки, който се опита да я опознае. Някои вещи лица, които са се опитвали имат различни мнения, които като че ли се отнасят за един и същи човек. В един момент се изживява като усмихната и лъчезарна сладурана, в друг мрачна раздразнена бабичка. Разбира се, през повечето време е в неопределимо настронеие, което човек може да улови чрез хумора й , който прелива от приятен до черен и злобен. Има обаче и много моменти, през които просто мълчи загадъчно и човек и да иска не може да разбере какво си мисли. Като цяло Грей е доста потайна и саможива - асоциална през много голяма част от времето, тя е доста омразна на лигавите и ограничени хора, които и самата Рина не може да понася. Държи на приятелите си, на истинските такива и на семейството си. Останалите за нея са просто странични елементи. Трудно човек може да влезе под кожата й, затова и досега почти никой не го е правил.
Рина се увлича по всякакви древни артефакти и исторически документи, затова и най-често можа да намерите в торбичката й исторически книги, както мъгълски, така и свързани с магията. Също така и по всичко свързано със Скандинавия - смята някой ден да направи пътуване из всички страни на полуострова, но това засега е само мечта.


4. Външен вид
Повечето хора я намират за странна. С този кехлибарен цвят на косата, който вечно прелива в различнинюанси на златистото. Това подчертава иначе бледата кожа на Рина и светлите й и изразителни сини очи. Самата тя се облича в най-разнообразни дрехи, но предпочита всички, които са в пастелни нюанси. Излъчването й през повечето време е властно, но Рина може да е и тиха като водата, когато това се изисква от нея. Движи се наоколо безшумно, което често предизвиква доста възклицания на страх - повечето хора се стряскат, когато внезапно изникне зад тях.

5.История
Повечето хора си имат дълга и завъртяна история пълна с поврати и странни събития, които оформят живота им такъв, какъвто е. Разбира се, госпожица Грей, която въобще не е толкова сива и скучна, както я описва фамилията й, също си има своето минало, което я е направило такава. Родена в семейство на вещица и обикновен човек - тя и сестра й, Касиди, се оказват с магически дарби. И двете от началото знаят, че ги притежават, затова израстват в среда, където се знае всичко за вампирите и върколаците. Касиди обаче, се отказва от своето наследство и решава, че ще е най-добре ако заживее с родителите на баща си. Така, Лон и Алисън - родителите на Рина остават да живеят само с нея. Това, че сестра й си отива, съсипва момичето и тя дълго време тъгува по нея. Междувременно чете доста от вещерсите книги на майка си и доста напредва в изкуството. Започва да си води собствен дневник, където описва заклинанията, които е измислила. За разлика от повечето вещици не мрази вампирите.
6.Домашен любимец
Черна котка на име Алистър.
7.Талисман
Малка гривничка с мънисто, която носи винаги.
Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на вещици и вещери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещици и вещери   Създаване на вещици и вещери EmptyПон Окт 11, 2010 10:14 am

Невероятно описание. Браво. Одобрена си,добре дошла.. :1554:
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Беатриче Балдовино

Беатриче Балдовино


Брой мнения : 15
Join date : 13.10.2010
Age : 29
Местожителство : Лондон? Париж? Берлин?

Създаване на вещици и вещери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещици и вещери   Създаване на вещици и вещери EmptyСря Окт 13, 2010 8:53 pm

Създаване на вещици и вещери Franklyn1

Име: Беатриче Балдовино
Години: 19
Домашен любимец: В момента няма. Домашните любимци не се задържат дълго живи при нея.

Характер:
Храктерът на Беа е труден за определяне. Не се притеснявайте, ако не ви обърне внимание или говори нелогично; просто прекарва по-голямата част от времето си, реейки се из някаква непозната страна в главата ѝ, и не винаги следи внимателно какво се случва в действителност. Но иначе е дисциплинирана и изпълнителна. Привидно винаги е спокойна, макар че ще забележите... почайте... ето! - вижте как свива ръцете си в юмрюци, сякаш за да събере гнева си в тях и после внимателно ги отпуска, оставяйки го да отлети през пръстите ѝ. Още от малка се научи да не показва чувствата си, тъй като се бои от това, което иначе може да се случи. Стигне ли се до кризистни ситуации се превръща в друг човек - бързо взима нещата под контрол, не се колебае в преценката си и не се бои да говори на висок глас...
Няма близки хора, освен баба ѝ, която е единственото семейство, което Беа познава.

Външен вид:
Добре. Да започнем с най-основното. Беа е средна на ръст, с изваяна фигура и коса, трудна за укротяване. Очите ѝ са неспокойни, сини локви, но не се опитвайте да се вглеждате в тях, защото ѝ е неприятно и по тази причина избягва да гледа хората в очите.
Сега се вгледайте по-внимателно. Ще откриете, че всяко движение си е на мястото, сякаш премислено по два пъти. Ще забележите, че попринцип нежните ѝ, бели ръце често са оцапани заради лечебните (и не само) мазила, които приготвя постоянно. Направи ли ви впечатление как се смее? Не много шумно, отметнала леко глава... Понякога бърчи леко нос, а понякога слага ръка пред устата си и сподавя смеха си, сякаш е виновна.

История:
Семейството ѝ има италиански корени, макар че самата Беа никога не е виждала родината на прадедите си. Не познава родителите си. Според думите на баба ѝ София, са загинали при инцидент, но какъв точно - Беа така и не разбира. По някаква причина баба ѝ избягва тази тема.
Впрочем споменахме ли, че София е доста строга с внучката си? Още от най-ранно детство Беатриче се научи на основите в магията и билкарството, а когато стана достатъчно голяма, за да практикува свободно, започна да изучава всякакъв вид магия - Черна, Бяла, Древна...
София не се свенеше да учи внучката си на забранени заклинания. Скоро Беа започва да борави свободно с всякакъв вид магия, но това отдавна е престанало да ѝ доставя удоволствие и в известен смисъл тя е вещица по принуда.
Рядко си позволява своеволия, тъй като от малка ѝ е втълпено, че баба ѝ е единствена роднина и трябва да се отнася към нея с уважение, дори със страхопочитание. Единственото, което Беа си позволява е да общува свободно с всички раси - нещо, което баба ѝ не одобрява, но като цяло не смята за достатъчно вредно, че да ѝ бъде забранявано.
Върнете се в началото Go down
http://nimevisia.forumado.net/
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на вещици и вещери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещици и вещери   Създаване на вещици и вещери EmptyЧет Окт 14, 2010 10:16 am

Вие вещиците правите уникални описания..Браво..Одобрена си,добре дошла. :1554:
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Селена Гомез

Селена Гомез


Брой мнения : 13
Join date : 15.10.2010
Age : 27
Местожителство : София

Създаване на вещици и вещери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещици и вещери   Създаване на вещици и вещери EmptyПет Окт 15, 2010 11:19 am

Име:Селена ГомезГодини: 17


Домашен любимец: Две котки едната е оранжева а другатта е бяла
Характер:Винаги е усмихната обича да излиза с компания по заведения други места.Никога нее сама.Когато стане сутринта първата и мисал е за магия.Облича се супер стилно обувкие и другите неща винаги са в стил



История:
Когато съм била малка убийци са убили цялото ми семейсво но не са могли да обият мен понеже съм била под закрилата на духът на майками.Когато се махнали аз опитах всичко което можах за да спася своето семейство и да ги върна към живите.След това когато излизах от един магазин за да купя продукти за отварата видях тези хора които бяха убили моето семейство.След това ги убих.Сега отделям всяка свободна минута да правя магии и отвари зада ги направя отново живи.После се преместих в този град.Искам да съм вешица за да спася родителите си


Снимка:
Създаване на вещици и вещери Selenagomezselenagomez3b
Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на вещици и вещери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещици и вещери   Създаване на вещици и вещери EmptyПет Окт 15, 2010 11:21 am

Смесила си характера с външния вид.. Одобрена си.. :1554: Името ти е сменено
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Селена Гомез

Селена Гомез


Брой мнения : 13
Join date : 15.10.2010
Age : 27
Местожителство : София

Създаване на вещици и вещери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещици и вещери   Създаване на вещици и вещери EmptyПет Окт 15, 2010 12:08 pm

Благодаря този форум е супер :happy :cheers :1
Върнете се в началото Go down
Алекзира Норт

Алекзира Норт


Брой мнения : 7
Join date : 18.10.2010

Създаване на вещици и вещери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещици и вещери   Създаване на вещици и вещери EmptyПон Окт 18, 2010 8:52 pm

Име: Алекзира Норт

Прякор: Изи

Години:
Една дама, никога не казва своите години, но днес ще направя изключение, което ще трябва да се пази в тайна, защото който издаде този факт - застрашава живота си! .... Тааа, годините ми са 21 [шепне тихичко].

Раса:
вещица

Външен вид: Не съм много висока, само 1,6о, поради което винаги съм покатерена на високи токове. Фигурата ми е слаба - не прекалено, но все пак нямам много здраво мускулесто телосложение, защото не са ми е нужно, тъй като магията е моята сила. Лицето ми е леко продълговато и по него няма нито една остра черта, която да привлича вниманието. Скулите ми бяха високи, а нослето доста голямо, като винаги съм си мислела да си направя пластична операция, защото не ми е допадало никога. Това личице има две малки бадемовидни очички и големи плътни устни, които доста често имат тъмно червило по себе си, което привлича вниманието. По принцип винаги нося доста тъмен и шантав грим, за да ми отива на това, което всъщност бях - чародейка. Косата ми преди беше дълга и платинено руса, но ексцентричния ми вкус беше против нея. Така че я отрязах до раменете си и я боядисах в бял цвят с особени нюанси на сивото и зеленото. Никога не съм се доверявала на когото и било, за това и прическата си бе мое произведение, което обичах да поддържам.

Снимки:
Цък Цък Цък

Характер:
Винаги на кръстопът, а това може би се е дължи на трудното ми детство, но какво да се прави не мога да се променя. Доста често приятелите ми са намирали добри черти от характера ми, като например състраданието и нуждата да помагам на тези, които си нуждаят от помощта ми, а също така и упоритостта ми не изостава. В тази категория май влиза и това, че съм доста ината и проницателна личност. Последния фактор, доста често прави голямо впечатление у околните.
Лошите черти от характера ми .... дори и аз не ги знам всичките, но определено са доста. Като например факта, че докато съм добра изведнъж ставам безсърдечно същество, интересуващо се само и единствено от собствените си интереси и желания ... или по - точно - пълен егоист. Моята избухливост и често променяне на мненията карат околните да мразят това у мен. Лукавостта, това е черта, която неизменно присъства в мен. Това че доста често налагам мнението си, а също така манията ми за господство над всеки и всички. Естествено с появата на дарбата ми, съм станала и изключително злобно същество, което се радва на чуждата болка. Не знам как да го убесня, но както хората не могат без да дишат, аз не мога без да съм лошичка. Дори още не съм открила, след толкова много време, какво още може да се прояви у мен, но кой знае - вечността е пред мен, има време да разбера.

История: Родена през 1989 в град Рьойвархьопън. Дори не можех да произнеса името на родния си град, но това бяха подробности. Та, израснах в така наречената "Земя на огън и лед". Всъщност там имаше достатъчно сняг и достатъчно вулкани, че да те накара да съжалявах, че живееш там, но аз не се причислявах към тази групичка, защото на мен нещо винаги ми е хлопало, така че любовта ми към Исландия не изумяваше никого. Обожавах снега, както и новините за наскоро избухнал вулкан. За мен гледката, след опустошителната сила на вулкана, винаги бе невероятно усещане.
Всъщност роднините ми, по - голямата част от тях, идват от Австрия, но майка ми се влюбила в баща ми и хоп - Исландия. Поне са уцелили място, което ще ми хареса. Всъщност не са се преместили доброволно, но това са ненужни подробности, които не обичах да споделям и този път не смятах да правя изключение.
Винаги съм знаела, че съм чародейка, защото ми бяха казали, докато съм още малка, а и ако всеки ден гледаш как майка ти изрича странни думи, а след това става нещо чудато и сам можеш да си направиш извода, че си специален. Естествено, от там дойде и великото ми самочувствие, което ме караше винаги да мачкам самочувствието на сестра си, както и на всички в училище. Поради тази причина имах много приятели, защото повечето ги беше страх и по - добре с мен отколкото против мен, но така трудно разбирах, кои наистина ме ценяха. Бройката им бе трудно откриваема и много малка, но така беше по - добре. Или поне винаги съм си мислила така. Родителите ми, винаги са ми се карали за това ми поведение и заради отношението ми относно най - близките ми роднини, но това никога не ме накара да се променя, дори напротив ставах още по - безмилостна. Злобата струеше от мен, а когато открих дарбата си ... стана страшно. На всички около мен започваха да се разболяват, при това от много странни и необичайни болести и в интерес на истината харесваше ми да карам другите да страдат. Обичах болката и това плашеше майка ми, като я караше да ме мисли за - чудовище. За това бях изпратена на нещо като заточение при баба ми.
Точно на дванайстия си рожден ден бях изпратена във Виена - Австрия. Или по - точно при баба ми. Родителите ми си мислеха, че тя ще успее да ме превъзпита да ме накара да бъда по .... - добра. Искаха да спра да изпитвам удоволствие от чуждата мъка, а също така да спра да тормозя сестра си. Може би това бе една от причините поради които ме пратиха на това място. Както и да е.
Баба ми започна, вместо да ме превъзпитава, да ме учи на нови и нови заклинания. Всяко от което по - интересно от предното. Тя знаеше, че обичам магията, както обичах и миризмата на изгоряло дърво и гледката на опустошаващата магма. Поради тази причина използваше този мой интерес, като стимул, за да се държа добре. Баба ми успя да ме научи на дисциплина, издържливост и съсредоточеност. Това бяха много важни неща, които много касаеха магията, защото ако само за миг се разсея и вместо да запаля свещ, мога да запаля цяла къща и то по погрешка. Всъщност, докато бях на това мое "заточение", се научих, до някъде, да показвам и добрата си състрадателна страна, но лошото у мен винаги е взимало надмощие.
Няколко години по - късно се върнах при родителите си, напълно променена. Те наистина се зарадваха от случилото се и ме приеха с отворени обятия, но забелязах, че някой липсваше. Изира - сестра ми. Нямаше я, а когато попитах какво се е случило с нея майка ми ми обясни, че е заминала, за да преподава в някакво училище, но така и не стигнала до там, защото - починала. Била убита, но не знаех от какво. В гнева си успях да унищожа няколко къщи, преди родителите ми да ме усмирят, което за тях не се оказа лесна задача, но въпреки това успяха.
Майка ми отново имаше някаква странна идея, която както винаги не ми допадна особено, но щом първата и се бе осъществила реших, че може и да е права. Тя ми предложи да замина за градчето Мистик Фолс, защото там имало още същества от моя, а и от други раси. Решението, не ми се стори много добро в началото, но въпреки това заминах.

Допълнително*: - домашни любимци - два вълка, които намерих при посещението при баба си. Един бял, изключително добър и послушен, женски на име - Ин. Другия бе черен, ревнив и избухлив точно като мен, но от мъжки пол и се казва - Ян. По принцип не обичах да се замесвам с животни, но точно тези ми направиха силно впечатление.
- талисман - гривна за глезен с различни фигурки. Изключително ценна е за мен, защото е подарък от баба ми за един от моите рожденни дни. Както и медалионче с висулка - пентаграм. Нещо, което си бях купила от летището на път за вкъщи.

Хобита*:
Обичам да свиря на китара и да композирам. Това бе едно от нещата освен ученето на магии, което ме караше да се чувствам като у дома, когато бях при баба си. Също така обичам да пуша, макар да знам, че е вредно.
Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на вещици и вещери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещици и вещери   Създаване на вещици и вещери EmptyПон Окт 18, 2010 9:04 pm

Одобрена..направо се шокирах като видях историята.. :D Можеш ли да ми кажеш името на момичето от снимките ? За да те запиша в списъка ми.. :D
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Алекзира Норт

Алекзира Норт


Брой мнения : 7
Join date : 18.10.2010

Създаване на вещици и вещери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещици и вещери   Създаване на вещици и вещери EmptyВто Окт 19, 2010 8:35 am

Ами, какво да ти кажа обичам да пиша. ;ддд
А снимките са на Jenny Sinkaberg
Върнете се в началото Go down
mihecety971

mihecety971


Брой мнения : 2
Join date : 20.04.2011
Age : 28

Създаване на вещици и вещери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещици и вещери   Създаване на вещици и вещери EmptyЧет Апр 28, 2011 7:46 am

Рожденно име: Вероника Милър

Години: 18

Прякор:Рони

Характер:Рони е много буйнствена,обича да се забърква в неприятности и да ходи по купони,където да създава проблеми.По принцип не е лошо момиче просто все не открива правилните хора,с които да се движи.Харесва й да се гласи,но предпочита по-спортният стил.Колкото се отнася до по-малкият й брат-Томас,тя винаги казва че той е единственото същество,за което й пука,затова от време на време спира с глупостите,като се опитва да му дава пример.Макар да не се получава много.Колкото до сестра си.. макар да са разнояйчни близначки изобщо не се разбират.Сестра й Ким не й прощава това нейно държание,затова когато получава покана да замине в елитна гимназия когато са на 17,те дори не се сбогуват.

Външен вид: Вероника има средно дълга светло кестенява почти тъмно руса коса.Никога не е можела да определи точния цвят на косата си,но не пожелава и да го смени.Иначе като цяло чертите на лицето й са нормални и красиви.Кожата й е мека на допир и има много чаровна усмивка.

Домашен любимец:няма

Талисман:Малък пръстен с черен камък

Снимка:
Създаване на вещици и вещери Search%3Fq%3D%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25BD%25D0%25B8%2B%25D0%25BC%25D0%25B8%25D0%25BB%25D1%258A%25D1%2580%2Bthe%2Blast%2Bsong%26hl%3Dbg%26sa%3DX%26gbv%3D2%26biw%3D1152%26bih%3D773%26tbs%3Disz:m%26tbm%3Disch0%2C1400&itbs=1&iact=hc&vpx=224&vpy=271&dur=636&hovh=202&hovw=250&tx=171&ty=101&page=3&ndsp=27&ved=1t:429,r:14,s:45&biw=1152&bih=773

Създаване на вещици и вещери Search%3Fq%3D%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25BD%25D0%25B8%2B%25D0%25BC%25D0%25B8%25D0%25BB%25D1%258A%25D1%2580%2Bthe%2Blast%2Bsong%26hl%3Dbg%26sa%3DX%26gbv%3D2%26biw%3D1152%26bih%3D773%26tbs%3Disz:m%26tbm%3Disch0%2C1900&itbs=1&iact=hc&vpx=122&vpy=426&dur=1326&hovh=258&hovw=195&tx=119&ty=180&page=4&ndsp=30&ved=1t:429,r:22,s:72&biw=1152&bih=773

Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на вещици и вещери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещици и вещери   Създаване на вещици и вещери EmptyЧет Апр 28, 2011 10:37 am

Добави история, за да разберем какъв е бил животът на героинята ти, и как е дошла в Мистик Фолс! (:
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Sponsored content





Създаване на вещици и вещери Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на вещици и вещери   Създаване на вещици и вещери Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на вещици и вещери
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на вампири
» Създаване на върколаци
» Създаване на хора
» Създаване на ангели
» Създаване на змейове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The vampire diaries RPG forum :: Герои :: Създай си герой-
Идете на: