The vampire diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Предпечат, бърз набор
Къщата на сем. Харис 2844092z Град Варна
Къщата на сем. Харис N412 В Мистик Фолс е облачно,но в сряда времето ще се оправи и ще е слънчево.Към петък ще вали обилно,а събота и неделя ще са със силни ветрове. Предстоящи пълнолуния: Къщата на сем. Харис 2971285n
Latest topics
» Да станем приятели
Къщата на сем. Харис EmptyВто Юли 24, 2012 10:13 pm by Лус

» Създаване на вампири
Къщата на сем. Харис EmptyПет Май 25, 2012 5:28 pm by ElectricFeelx33

» ЧРД! на Беатриче Балдовино
Къщата на сем. Харис EmptyВто Окт 11, 2011 10:31 pm by Siveliano Wiliams

» Някой за РП
Къщата на сем. Харис EmptyВто Окт 11, 2011 10:21 pm by Siveliano Wiliams

» Нека да поспамим
Къщата на сем. Харис EmptyВто Окт 11, 2011 10:08 pm by Siveliano Wiliams

» Приятели на форума
Къщата на сем. Харис EmptyНед Сеп 11, 2011 6:27 pm by selzz_22

» Създаване на вещици и вещери
Къщата на сем. Харис EmptyЧет Апр 28, 2011 10:37 am by Дид Салватор

» Търся си..
Къщата на сем. Харис EmptyПон Апр 25, 2011 8:11 pm by Катрин Пиърс

» Някой за РП
Къщата на сем. Харис EmptyЧет Апр 14, 2011 8:17 pm by Dominic Walter

Top posters
Дид Салватор
Къщата на сем. Харис Bar_leftКъщата на сем. Харис BarКъщата на сем. Харис Bar_right 
Дийн Уинчестър
Къщата на сем. Харис Bar_leftКъщата на сем. Харис BarКъщата на сем. Харис Bar_right 
Катрин Пиърс
Къщата на сем. Харис Bar_leftКъщата на сем. Харис BarКъщата на сем. Харис Bar_right 
Валерия
Къщата на сем. Харис Bar_leftКъщата на сем. Харис BarКъщата на сем. Харис Bar_right 
Вики Донован
Къщата на сем. Харис Bar_leftКъщата на сем. Харис BarКъщата на сем. Харис Bar_right 
Никол Андерсън
Къщата на сем. Харис Bar_leftКъщата на сем. Харис BarКъщата на сем. Харис Bar_right 
Харпър Колинс
Къщата на сем. Харис Bar_leftКъщата на сем. Харис BarКъщата на сем. Харис Bar_right 
Siveliano Wiliams
Къщата на сем. Харис Bar_leftКъщата на сем. Харис BarКъщата на сем. Харис Bar_right 
Деймън
Къщата на сем. Харис Bar_leftКъщата на сем. Харис BarКъщата на сем. Харис Bar_right 
Анита Фреър
Къщата на сем. Харис Bar_leftКъщата на сем. Харис BarКъщата на сем. Харис Bar_right 
Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Vote for us!
BGtop
Къщата на сем. Харис Labels=0

 

 Къщата на сем. Харис

Go down 
АвторСъобщение
Мелани Харис

Мелани Харис


Брой мнения : 52
Join date : 16.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Къщата на сем. Харис Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на сем. Харис   Къщата на сем. Харис EmptyСъб Окт 16, 2010 3:50 pm

Тук живее Мел с баща си. Скромна, но достатъчно голяма и удобна къща. Двамата делят обща баня, но Мелани се опитва да не мисли за това.
Дневната и кухнята са на първия етаж, а двете спални и банята - на втория.

Фасадата:
Къщата на сем. Харис 3524877138_c219d61791_z

Кухнята:
Къщата на сем. Харис 2815894541_1c6881d186

Дневната:
Къщата на сем. Харис ?module=images&func=display&fileId=76715

Стаята на бащата на Мел:
Къщата на сем. Харис 69-simple-bedroom-dec0607-xlg-12392795

Стаята на Мел:
Къщата на сем. Харис Bedroom

Банята:
Къщата на сем. Харис Image_room_bathroom_small_1
Върнете се в началото Go down
Мелани Харис

Мелани Харис


Брой мнения : 52
Join date : 16.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Къщата на сем. Харис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Харис   Къщата на сем. Харис EmptyПон Окт 18, 2010 6:57 pm

Прибрах се вкъщи с неохота. Направо се качих в стаята си, за да си разопаковам нещата.
Пуснах музика на стария си CD плеър и се захванах първо да разчистя остатъците от нещата на предишните собственици на къщата. Намерих няколко скъсани копчета, две стари и износени рокли и стара празна кутия за бижута. Намерих, също така и огромно петно под леглото, което нямах представа от къде беше и нямах голямо желание да разбера...
Когато изхвърлих ненужните вещи и изчистих основно всичко в стята, седнах на леглото и придърпах куфара си. Първото, което намерих вътре беше снимка на мен и най-добрата ми приятелка, лежащи на зелена поляна и гледащи към небето. Тя много ми липсваше.
Но поне бях започнала с отличен старт социалния си живот тук: бях се запознала с Джени. Тя ми изглеждаше страхотна! Надявах се да се видим пак скоро.
Завърших с подреждането. Чувствах се много уморена. Легнах на леглото си направо с дрехите и съвсем скоро заспах.
Върнете се в началото Go down
Мелани Харис

Мелани Харис


Брой мнения : 52
Join date : 16.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Къщата на сем. Харис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Харис   Къщата на сем. Харис EmptyПон Ное 01, 2010 2:28 pm

Тръгнах си от партито почти последна. Изобщо не ми се спеше и се отправих към хола с онази книга от библиотеката. След тази вечер, историята добива нов смисъл...
Седнах на дивана и преди да резгърна на страницата, до която бях стигнала, направих равносметка на случилото се днес:
1. В този град имаше вампири. Много вампири! Но не всички бяха лоши. Трябваше да имам това предвид.
2. След като съществуваха вампири, следователно бе възможно да съществуват и какви ли не други същества! За миг се почудих колко ли неща от книгите бяха реалност...
3. Дид имаше близначка, и то не добра като нея, ами истински вампир - от лошите. За това трябваше да внимавам с кого говоря, когато ги стрещна. Не че имаше голямо значение...
4. Аз не се страхувах от вампирите! Да, точно така! Бях го открила, когато се запознах с останалите. Вярно, че се чувствах странно около тях, но не се боях.
Въздъхнах. Сега, когато подредих така нещата, всичко ми се струваше по-ясно и лесно-разграничимо. Най-сетне отворих книгата и зачетох. Докато четях, съпоставях информацията с оскъдните факти които имах и някак, всичко си идваше на мястото.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на сем. Харис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Харис   Къщата на сем. Харис Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на сем. Харис
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дневникът на Мелани Харис
» Къщата на Никол
» Къщата на Деймън
» Къщата на Изабела ♥
» Къщата на Селена Гомез

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The vampire diaries RPG forum :: Домовете :: Западен квартал-
Идете на: