The vampire diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Предпечат, бърз набор
Имението на Касандра Пиърс 2844092z Град Варна
Имението на Касандра Пиърс N412 В Мистик Фолс е облачно,но в сряда времето ще се оправи и ще е слънчево.Към петък ще вали обилно,а събота и неделя ще са със силни ветрове. Предстоящи пълнолуния: Имението на Касандра Пиърс 2971285n
Latest topics
» Да станем приятели
Имението на Касандра Пиърс EmptyВто Юли 24, 2012 10:13 pm by Лус

» Създаване на вампири
Имението на Касандра Пиърс EmptyПет Май 25, 2012 5:28 pm by ElectricFeelx33

» ЧРД! на Беатриче Балдовино
Имението на Касандра Пиърс EmptyВто Окт 11, 2011 10:31 pm by Siveliano Wiliams

» Някой за РП
Имението на Касандра Пиърс EmptyВто Окт 11, 2011 10:21 pm by Siveliano Wiliams

» Нека да поспамим
Имението на Касандра Пиърс EmptyВто Окт 11, 2011 10:08 pm by Siveliano Wiliams

» Приятели на форума
Имението на Касандра Пиърс EmptyНед Сеп 11, 2011 6:27 pm by selzz_22

» Създаване на вещици и вещери
Имението на Касандра Пиърс EmptyЧет Апр 28, 2011 10:37 am by Дид Салватор

» Търся си..
Имението на Касандра Пиърс EmptyПон Апр 25, 2011 8:11 pm by Катрин Пиърс

» Някой за РП
Имението на Касандра Пиърс EmptyЧет Апр 14, 2011 8:17 pm by Dominic Walter

Top posters
Дид Салватор
Имението на Касандра Пиърс Bar_leftИмението на Касандра Пиърс BarИмението на Касандра Пиърс Bar_right 
Дийн Уинчестър
Имението на Касандра Пиърс Bar_leftИмението на Касандра Пиърс BarИмението на Касандра Пиърс Bar_right 
Катрин Пиърс
Имението на Касандра Пиърс Bar_leftИмението на Касандра Пиърс BarИмението на Касандра Пиърс Bar_right 
Валерия
Имението на Касандра Пиърс Bar_leftИмението на Касандра Пиърс BarИмението на Касандра Пиърс Bar_right 
Вики Донован
Имението на Касандра Пиърс Bar_leftИмението на Касандра Пиърс BarИмението на Касандра Пиърс Bar_right 
Никол Андерсън
Имението на Касандра Пиърс Bar_leftИмението на Касандра Пиърс BarИмението на Касандра Пиърс Bar_right 
Харпър Колинс
Имението на Касандра Пиърс Bar_leftИмението на Касандра Пиърс BarИмението на Касандра Пиърс Bar_right 
Siveliano Wiliams
Имението на Касандра Пиърс Bar_leftИмението на Касандра Пиърс BarИмението на Касандра Пиърс Bar_right 
Деймън
Имението на Касандра Пиърс Bar_leftИмението на Касандра Пиърс BarИмението на Касандра Пиърс Bar_right 
Анита Фреър
Имението на Касандра Пиърс Bar_leftИмението на Касандра Пиърс BarИмението на Касандра Пиърс Bar_right 
Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Vote for us!
BGtop
Имението на Касандра Пиърс Labels=0

 

 Имението на Касандра Пиърс

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Касандра Пиърс

Касандра Пиърс


Брой мнения : 80
Join date : 07.10.2010
Age : 27

Имението на Касандра Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Имението на Касандра Пиърс   Имението на Касандра Пиърс EmptyСъб Окт 09, 2010 5:15 pm

Къщата:
Имението на Касандра Пиърс Trub0

Спалнята:
Имението на Касандра Пиърс Bi_3588086

Банята:
Имението на Касандра Пиърс ________+10

Холът:
Имението на Касандра Пиърс Glamourcondominium1-thumb

Гостната:
Имението на Касандра Пиърс ______________________+9

Кухнята:
Имението на Касандра Пиърс Bazzeo-gaia-kitchen

Трапезарията:
Имението на Касандра Пиърс 2414big

Стаята на Каси:
Имението на Касандра Пиърс 14587

Банята на Каси:
Имението на Касандра Пиърс Untitled12-1

Библиотеката:
Имението на Касандра Пиърс 4home-library

Гаража:
Имението на Касандра Пиърс 327467697_6c02e396a5

Колата на Каси:
Имението на Касандра Пиърс Porschecaymans180561165

Градината:
Имението на Касандра Пиърс 2086e82f1224037cf1cbed7
Върнете се в началото Go down
Роуз Татейлилан

Роуз Татейлилан


Брой мнения : 55
Join date : 07.10.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Имението на Касандра Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Касандра Пиърс   Имението на Касандра Пиърс EmptyСъб Окт 09, 2010 11:27 pm

- Ето ни и нас... Уау. - бяха първите ми думи, когато видях "къщата". Каква ти къща, това си беше цял замък... като този, с който започват продукциите на "Дисни", помислих си. Що за ирония.
По стар навик се опитах просто да си вляза - все пак бях вампир от само половин-една година, пък и нали можех да си влизам преспокойно в моята си къща... Усетих как сякаш се блъскам в невидимата преграда на входната врата. Изръмжах гневно. Мразех такива ситуации. Още повече пък, че това човешко момиче беше напълно наясно защо не мога да вляза.
- Трябва да ме поканиш. - напомних й, като прекратих опитите да вляза. Облегнах се на вратата. - Но нека е нещо като "влизай" или "заповядай", а не "ела да пийнем по едно кафе", защото последното няма да свърши работа. - засмях се, гневът ми от бара си беше отишъл...
Върнете се в началото Go down
Касандра Пиърс

Касандра Пиърс


Брой мнения : 80
Join date : 07.10.2010
Age : 27

Имението на Касандра Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Касандра Пиърс   Имението на Касандра Пиърс EmptyСъб Окт 09, 2010 11:34 pm

Когато пристигнахме се засмях на реакцията и.
- Това е домът ми.- тръгнах към входната врата, но Роуз не влизаше. Сякаш се бореше с вратата. Засмях се, но скоро просто стиснах устни и направих поклон пред нея.
- Бихте ли ме удостоили с честта да влезете мадам?- вдигнах поглед към нея, а тя се заливаше от смях. Последвах примера и и просто махнах с ръка.
- Хайде влизай.- тръгнах към кухнята, преди тя да е прекрачила прага.
- Искаш ли кафе?-попитах по стар навик, но замръзнах на място. Вампирите пиеха ли кафе?
- Аз...ъм...-загризах устна и се подпрях на стената, чудейки се.
Върнете се в началото Go down
Роуз Татейлилан

Роуз Татейлилан


Брой мнения : 55
Join date : 07.10.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Имението на Касандра Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Касандра Пиърс   Имението на Касандра Пиърс EmptyНед Окт 10, 2010 12:54 pm

Изгледах я възмутено. Какво, тя да не би да си мислеше, че вампирите не ядем/пием нищо друго освен кръв. Поклатих глава. Сведенията й по въпроса явно се основаваха основно на четенето на поредици от тип "Граф Дракула". Никаква реална представа. Но, помислих си, откъде едно човешко момиче ще знае всичко с подробности?
- Не ми се пие кафе. - изтегнах се като котка на стола си. - Предпочитам... нулева отрицателна. - имах удоволствието да видя как очите й се разширяват от ужас, преди да се разсмея с глас. - Не обичам кафе, но съм маниачка на тема кока-кола. - казах, все още през смях.
Върнете се в началото Go down
Касандра Пиърс

Касандра Пиърс


Брой мнения : 80
Join date : 07.10.2010
Age : 27

Имението на Касандра Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Касандра Пиърс   Имението на Касандра Пиърс EmptyНед Окт 10, 2010 1:33 pm

Вцепених се. Това бе моята кръвна група. Но тази подробност щях да си я спестя. Не знам кое и беше толкова смешно.
- Виж сега...не очаквай от мен да знам всичко за всички и всичко.- усмихнах и се и дори леко се засмях. Обърнах се и тръгнах към хладилника. Извадих от там две кутийки с кола и тръгнах обратно към Роуз, но ми хрумна една идея. Приближих се на пръсти към нея и спрях до стената, като се опитвах да се слея с боята.
- Ето ти колата!- извиках към нея и метнах кутийката към нея. Тя без проблем я улови и дори се подсмихна. Свлякох се по стената и седнах на земята. Все още я гледах доста стреснато. Накрая се отказах и просто реших да приемам странните и реакции за даденост и да не им обръщам особено внимание.
- Има ли още вампири във Фелс Чърч? Как стана вампир? Имам предвид самото превръщане. Можеш ли...кхъм...- прехапах устна и я погледнах виновно. Правех всичко по силите си да не се разсмея.
- Можеш ли да се превръщаш в прилеп? Четеш ли мисли? Вярно ли е, че можеш да ходиш по стената?- сега вече се разсях. Не си я представях да лази по стената като паяк, ръмжейки и имитирайки Дракула. Отворих колата си и отпих, чакайки отговора и. Все още бях нащрек, в случай че реши да види каква съм на вкус. Но два ли щеше да го направи. Имах и доверие, колкото и шантаво да звучи. Ако искаше да ме убие, щеше вече да го е направила. Пък и тя не беше такава. Бях убедена и чак след всичко това, се отпуснах на стола си и затворих очи. Бях уморена, а гласът и ме приспиваше. И сега ми хрумна още един въпрос. Почти подскочих на стола си.
- А да...можете ли да спите?- отново я гледах виновно с леека усмивка на уста.
Върнете се в началото Go down
Роуз Татейлилан

Роуз Татейлилан


Брой мнения : 55
Join date : 07.10.2010
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me ...

Имението на Касандра Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Касандра Пиърс   Имението на Касандра Пиърс EmptyНед Окт 10, 2010 2:02 pm

Пфу. Ето още въпроси. Интервю с вампир. (ха-ха... Няма що.)
- Най-общо казано, в много отношения приличаме на хората. Ядем, спим, не можем да се превръщаме в прилепи или да пълзим по стените. - завъртях очи при последните думи. Що за фантасмагории. - Не чета мисли, способностите ми са контрол над елемента Огън и Хипноза. А самото превръщане... казах ти, грозна история е. Искали са да съм аз година преди да ме превърнат... в моята страна - Финландия - аз бях доста известна още на петнадесет години. Да, ние европейците не живеем все още на племена, нито пък сме първобитни. - засмях се, знаех какво е мнението на американците за нас в повечето случаи. - Решили, че съм подходяща и.. една година по-късно, тъкмо бях навършила седемнадесет, те ме отвлякоха след един концерт. Останалото е история. - въздъхнах и се върнах към академичния тон, преди да е забелязала проблясъка на носталгия в гласа ми. - И да, има и други вампири във Фелс Чърч или поне така мисля... Нещо друго? - в гласът ми проблясна надежда, че не видяла как замалко да стана лигава и сантиментална и да зароня сълзи за стария си живот...
Върнете се в началото Go down
Касандра Пиърс

Касандра Пиърс


Брой мнения : 80
Join date : 07.10.2010
Age : 27

Имението на Касандра Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Касандра Пиърс   Имението на Касандра Пиърс EmptyНед Окт 10, 2010 2:11 pm

Въздъхнах.
- Не те питах за това как са те избрали, а как по принцип се става вампир. С...ритуал или ако някой те убие. Това ми беше толкова интересно. Иначе....- гласът ми се помрачи.
- Съжалявам за предишния ти живот. Но...ти все още можеш да се върнеш и да го продължиш.- опитвах се да звуча оптимистично, но...не ми се получаваше особено. В този момент чух почукване на входната врата.
- Ей сега идвам...-казах на висок глас и погледнах към Роуз. Това се отнасяше и за нея.
- 5 минути.- казах и лаконично и тръгнах към вратата. Щом отворих, там стоеше...

ПП-Мария, Вики Донован ще дойде, за да запознаем героите си. Ще правим купон на плажа и всички са поканени, но първо трябва да се срещнем с нея. :D


Последната промяна е направена от Касандра Пиърс на Нед Окт 10, 2010 2:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Вики Донован

Вики Донован


Брой мнения : 329
Join date : 09.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Касандра Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Касандра Пиърс   Имението на Касандра Пиърс EmptyНед Окт 10, 2010 2:26 pm

С Кас се познавахме от преди и след като разбрах,че се е преместила в Мистик Фолс реших да я навестя и да видя дали ще си спомни за мен.Запознахме се преди 6-7 месеца в едно карйпътно заведение.Тя беше тръгнала на море,а аз бях на лов :D Стори ми се добро момиче,може пък да станем приятелки:)
Почуках на вратата и се надявах да си е вкъщи. :D
Върнете се в началото Go down
Касандра Пиърс

Касандра Пиърс


Брой мнения : 80
Join date : 07.10.2010
Age : 27

Имението на Касандра Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Касандра Пиърс   Имението на Касандра Пиърс EmptyНед Окт 10, 2010 2:39 pm

Момиче със светлокестенява коса, стоеше и ме гледаше очаквателно. Замислих се за миг и после взех да се осъзнавам.
- Вики!- прегърнах я. Не я бях виждала отдавна и сега бях толкова щастлива да се видим.
- Как си? Какво правиш тук?- започнах с въпросите, но се усетих, че я държа на прага.
- Влизай, ще се запознаеш с едно друго момиче тук. Тя е моя приятелка.- усмихнах се отново и леко я дръпнах за ръката навътре...
Върнете се в началото Go down
Вики Донован

Вики Донован


Брой мнения : 329
Join date : 09.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Касандра Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Касандра Пиърс   Имението на Касандра Пиърс EmptyНед Окт 10, 2010 2:44 pm

-Хеей :h Много се радвам,че ме позна :)
прегърнах я и й се усмихнах
-Аз живея тук и след като разбрах,че си се преместила много се зарадвах и реших да намина да те видя :)
Седнахме на дивана в хола,а тя ме слушаше внимателно и си личеше,че наитина е радостна.
-Ами ти,какво става с теб?Защо се премести? :)
Върнете се в началото Go down
Касандра Пиърс

Касандра Пиърс


Брой мнения : 80
Join date : 07.10.2010
Age : 27

Имението на Касандра Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Касандра Пиърс   Имението на Касандра Пиърс EmptyНед Окт 10, 2010 4:46 pm

- Ами моето е дълга история.- засмях се.
- Искаш ли нещо за пиене?- стигнахме в хола и Роуз ме погледна любопитно.
- Това е Вики, една моя добра приятелка. Вики, това е Роуз. Една моя нова, но също добра приятелка.- отново се разсмях. Аз отивам да донеса питиета, а вие може да се запознаете малко по-подробно. А после Вики искаше да ми кажеш нещо...-смръщих се за мег, чудейки се какво е искала да ми сподели, но това щеше да изчака. Възвърнах старата усмивка на лицето си и тръгнах към кухнята.
Върнете се в началото Go down
Вики Донован

Вики Донован


Брой мнения : 329
Join date : 09.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Касандра Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Касандра Пиърс   Имението на Касандра Пиърс EmptyНед Окт 10, 2010 4:55 pm

-Добре,Кат.
-Здравей :) Аз съм Вики,приятно ми е :)
Роуз ми се усмихна:)
-Аз исах да ви предложа да направим купон на плажа към 18:30 :)
Върнете се в началото Go down
Касандра Пиърс

Касандра Пиърс


Брой мнения : 80
Join date : 07.10.2010
Age : 27

Имението на Касандра Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Касандра Пиърс   Имението на Касандра Пиърс EmptyНед Окт 10, 2010 5:37 pm

Върнах се с питиетата и чух последните думи на Вики.
- Но това е страхотна идея! Хайде да отиваме на плажа. Вече закъсняваме.-засмях се и задърпах и двете момичета към вратата, като така не дадох възможност на Роуз да протестира. Скоро вече бяхме в колата ми и пътувахме към плажа, а аз отново се чувствах като 12-годишна на концерт на бойгрупа.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Касандра Пиърс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Касандра Пиърс   Имението на Касандра Пиърс Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Касандра Пиърс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Имението на Катрин Пиърс
» Честит рожден ден Катрин Пиърс
» Имението Балдовино
» Имението на Джени
» Имението на Анита

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The vampire diaries RPG forum :: Домовете :: Западен квартал-
Идете на: