The vampire diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Предпечат, бърз набор
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин 2844092z Град Варна
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин N412 В Мистик Фолс е облачно,но в сряда времето ще се оправи и ще е слънчево.Към петък ще вали обилно,а събота и неделя ще са със силни ветрове. Предстоящи пълнолуния: Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин 2971285n
Latest topics
» Да станем приятели
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин EmptyВто Юли 24, 2012 10:13 pm by Лус

» Създаване на вампири
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин EmptyПет Май 25, 2012 5:28 pm by ElectricFeelx33

» ЧРД! на Беатриче Балдовино
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин EmptyВто Окт 11, 2011 10:31 pm by Siveliano Wiliams

» Някой за РП
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин EmptyВто Окт 11, 2011 10:21 pm by Siveliano Wiliams

» Нека да поспамим
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин EmptyВто Окт 11, 2011 10:08 pm by Siveliano Wiliams

» Приятели на форума
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин EmptyНед Сеп 11, 2011 6:27 pm by selzz_22

» Създаване на вещици и вещери
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин EmptyЧет Апр 28, 2011 10:37 am by Дид Салватор

» Търся си..
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин EmptyПон Апр 25, 2011 8:11 pm by Катрин Пиърс

» Някой за РП
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин EmptyЧет Апр 14, 2011 8:17 pm by Dominic Walter

Top posters
Дид Салватор
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин Bar_leftНина Добрев за следващите стъпки на Катрин BarНина Добрев за следващите стъпки на Катрин Bar_right 
Дийн Уинчестър
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин Bar_leftНина Добрев за следващите стъпки на Катрин BarНина Добрев за следващите стъпки на Катрин Bar_right 
Катрин Пиърс
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин Bar_leftНина Добрев за следващите стъпки на Катрин BarНина Добрев за следващите стъпки на Катрин Bar_right 
Валерия
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин Bar_leftНина Добрев за следващите стъпки на Катрин BarНина Добрев за следващите стъпки на Катрин Bar_right 
Вики Донован
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин Bar_leftНина Добрев за следващите стъпки на Катрин BarНина Добрев за следващите стъпки на Катрин Bar_right 
Никол Андерсън
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин Bar_leftНина Добрев за следващите стъпки на Катрин BarНина Добрев за следващите стъпки на Катрин Bar_right 
Харпър Колинс
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин Bar_leftНина Добрев за следващите стъпки на Катрин BarНина Добрев за следващите стъпки на Катрин Bar_right 
Siveliano Wiliams
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин Bar_leftНина Добрев за следващите стъпки на Катрин BarНина Добрев за следващите стъпки на Катрин Bar_right 
Деймън
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин Bar_leftНина Добрев за следващите стъпки на Катрин BarНина Добрев за следващите стъпки на Катрин Bar_right 
Анита Фреър
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин Bar_leftНина Добрев за следващите стъпки на Катрин BarНина Добрев за следващите стъпки на Катрин Bar_right 
Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Vote for us!
BGtop
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин Labels=0

 

 Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин

Go down 
АвторСъобщение
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин Empty
ПисанеЗаглавие: Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин   Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин EmptyЧет Фев 03, 2011 1:04 pm

Катрин се превърна в голяма част от сериала, навърта се наоколо. Как се адаптираш към това че в една сцена играеш Елена, а в следващата Катрин?
Всъщност това е от онези неща,които никога,поне за мен,не правят скучен деня ми на снимачната площадка на „Дневниците на Вампира”. Играя или Катрин, или Елена, като и двете героини включват много промени в грима и личността ми. Това предизвикателство е едновременно и забавно, и страхотно. Не е никак лесно, но аз наистина работя усърдно. Давам 220% от себе си. Защото знаеш,че всъщност се казва 110%?
Точно, но ти ги удвои!
(Смейки се) Определено давам 220% от себе си, но се забавлявам вършейки го. Не спя много, но предпочитам това, отколкото да се чудя какво да правя. Много добър проблем си имам.
Това, което ме впечатли е колко бързо можеш да кажаеш коя героиня играеш и то само с един бегъл поглед. Като стана дума, лесно ли ти е да влезеш в ролята на Катрин, знаейки че когато тя влезе в стаята, цялото настроение се променя?
Ами да, разбира се. Хората разбират, когато Катрин е наоколо, сякаш въздуха наоколо се променя. Осезаемо е. Тя е плашеща, не защото прави нещо, а защото се чудиш какво точно е намислила да направи.
Не много от нещата, които Катрин прави, мисли или казва аз бих направила, но го правя, защото трябва. Тези неща ме карат да навляза в нейния свят и да се замисля. Чувствам го като израстване. Тя е много стара, буквално. Бих казала,че остарява добре!
Много правилно. Всички бихме мечтали да сме на такава възраст!
(Смее се) Нали? Аз искам. Почти бих искала да се превърна във вампир. Но тя е луда, което е някакси забавно.
Нарастващата заплаха от Клаус поставя различна гледна точка на нещата, свързани с Катрин. Сега има потенциална заплаха за нея, което прави възможно съюзяването й със сегашните и врагове срещу общия враг. Как стоят нещата в бъдеще, може би всички се нуждаятот Катрин или тя се нуждае от тях?
Точно така, това е въпроса. Сега Катрин е в гробницата, кроейки планове и стратегии. Но истината е, че тя не може да направи много по въпроса. Не е като да има мобилен и да се обади на някой приятел от някъде си. Тя трябва да е мног креативна, но идеите и се изчерпват, става все по ядосана и мръсна, и мрачна. В момента не е шастлива, напротив изплашена е, защото знае, че Клаус идва за нея, а той е единствения, от когото тя истински се страхува. Като тиктакаща бомба и тя просто чака момента, за да екплодира, защото е безпомощна. Катрин не е свикнала да се чувства безпомощна. Не харесва тази позиция или начина по който се чувства.
След като толкова много хора около нея са вампири, върколаци и вещици, радваш ли се че Елена е все още човек? Като имаш в предвид и това, че играеш също и Катрин?
Да, радвам се. Налага ми се да съм вампир и човек и това ми харесва, и има защо. Мисля че Елена има висок морал и е много силна жена. Не мога да я видя как се променя заради някой мъж, не и докато не е наясно какво иска в живота и докато не е направила повечето от тези неща. Взимам най-доброто от двата свята, защото играя две героини.
Сега след като чичо Джон се върна, как се отразява това на Елена?
Последният път, когато се видяха беше в болницата, тя го отритна и му каза че никога повече не иска да го вижда. Сега, след като той се завърна, не мога да кажа че е щастлива от този факт. Не само че никога не е бил част от живота и като баща, но и в момента тя някакси израстна в тази жена, която знае как да се грижи за себе си и да се бори. И сега някой идва и се опитва да и казва какво да прави, да и бъде баща след всичко това. Тя не изпитва уважение към него, към изборите които е направил, много е разочароващо за нея. Изобщо не е щастлива. Все едно да си се изнесъл от вкъщи, да живееш на друго място 10 години и после като се прибереш отново у дома, майка ти да ти казва как да си сгъваш дрехите и такива неща. Разочароващо е.
Имаше малко спречкване между Елена и Стефан, но нещата между тях бързо се оправиха. Очевидно обаче това ще се превърне в продължителен дебат от страна на феновете, особено за тези, които искат тя да е с Деймън. Деймън имаше този значителен момент с нея, когато разкри чувствата си, само за да я накара да забрави след това. Това затваря ли вратичката за тях двамата засега?
Разбира се, Елена не знае, защото Деймън не и го каза направо… но все пак знае. Знаеш кога някой те харесва или е влюбен в теб. Честно казано не знам накъде ще се развие тяхната връзка и какво ще се случи. Знам само, че между тях в момента се изгражда някакво разбирателство, тя започва да му съчувства. Но тя не може да избира кого да обича, или с кого да има емоционална връзка. Тя съществува и нищо не може да се направи по въпроса, можеш да я отричаш или да и се отдадеш. Досега тя я отричаше. Не и се отдаде и не знам дали ще го направи или не, но ще видим.
Какво се случва с приятелството на Елена и Каролайн? В началото на сезона видяхме доста случки там. Елена примири ли се със случващото се вече?
Да, 100 % я подкрепя и се опитва да и помогне. В същото време обаче, на нея и се случват много неща, налага се да се справя с гаджето си, с брата на гаджето си… с гаджето на брата, която беше ухапа от върколак и умря. И Катрин! Струпало и се е много! А в момента сякаш Стефан и Деймън са станали големите умове, разпределят задачи. „Каролайн поема задачата в върколака, този поема другата задача.” Елена е в своя свят на да-се-пожертвам-но-да-предпазя-приятелите-си, затова е някакси в страни от тези неща. Но знае, че се грижат за Каролайн, знае че ако тя има нужда от нея ще и помогне както може.
Превод за Twifun: Mokka и Ika
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
 
Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The vampire diaries RPG forum :: "Дневниците на вампира" :: Новини,анкети..-
Идете на: