The vampire diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Предпечат, бърз набор
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан 2844092z Град Варна
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан N412 В Мистик Фолс е облачно,но в сряда времето ще се оправи и ще е слънчево.Към петък ще вали обилно,а събота и неделя ще са със силни ветрове. Предстоящи пълнолуния: Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан 2971285n
Latest topics
» Да станем приятели
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан EmptyВто Юли 24, 2012 10:13 pm by Лус

» Създаване на вампири
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан EmptyПет Май 25, 2012 5:28 pm by ElectricFeelx33

» ЧРД! на Беатриче Балдовино
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан EmptyВто Окт 11, 2011 10:31 pm by Siveliano Wiliams

» Някой за РП
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан EmptyВто Окт 11, 2011 10:21 pm by Siveliano Wiliams

» Нека да поспамим
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан EmptyВто Окт 11, 2011 10:08 pm by Siveliano Wiliams

» Приятели на форума
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан EmptyНед Сеп 11, 2011 6:27 pm by selzz_22

» Създаване на вещици и вещери
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан EmptyЧет Апр 28, 2011 10:37 am by Дид Салватор

» Търся си..
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан EmptyПон Апр 25, 2011 8:11 pm by Катрин Пиърс

» Някой за РП
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан EmptyЧет Апр 14, 2011 8:17 pm by Dominic Walter

Top posters
Дид Салватор
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Bar_leftКандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан BarКандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Bar_right 
Дийн Уинчестър
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Bar_leftКандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан BarКандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Bar_right 
Катрин Пиърс
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Bar_leftКандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан BarКандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Bar_right 
Валерия
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Bar_leftКандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан BarКандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Bar_right 
Вики Донован
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Bar_leftКандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан BarКандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Bar_right 
Никол Андерсън
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Bar_leftКандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан BarКандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Bar_right 
Харпър Колинс
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Bar_leftКандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан BarКандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Bar_right 
Siveliano Wiliams
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Bar_leftКандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан BarКандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Bar_right 
Деймън
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Bar_leftКандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан BarКандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Bar_right 
Анита Фреър
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Bar_leftКандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан BarКандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Bar_right 
Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Vote for us!
BGtop
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Labels=0

 

 Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан

Go down 
АвторСъобщение
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан Empty
ПисанеЗаглавие: Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан   Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан EmptyПон Яну 17, 2011 5:40 pm

Беше ли шокирана, когато за пръв път разбра, че Каролайн ще се превърне във вампир?
Беше ми подсказано, че това ще стане. Мисля, че бях повече шокирана от това, колко ритници раздаде тя в следващия епизод: не беше плавна промяна. Сценаристите дадоха възможност на Каролайн да се превърне в доминираща личност, да убива хора. Странно е когата хората с които работиш всеки ден те погледнат и видят кръвта на лицето ти, и се обръщат на другата страна… Доста нагледен пример. Радвам се, че дадоха възможност на героиня, която беше повърхностна и егоистична, да си изцапа ръцете.
Кога разбра ти?
Бях много щастлива, когато Кевин Уилямсън ми се обади по телефона, преди да започнем да снимаме Сезон 2, така че знаех, че ще се случи, но нещата малко се промениха. Докато не го видях на хартия и си казах, че е истина, че наистина се случва.
Наскоро с Майкъл Тревино имахте доста трудна сцена, тази с трансформацията на Тайлър.
Снимахме на много малка площадка, с много малко екип, и снимахме над 2 дни по 12-14 часа на ден, и беше много трудно за гледане. Тревино, както и вие видяхте (ооооо, дали видяхме (Мокка), не носеше много дрехи а веригите, които носеше през цялото време, бяха истински вериги. Той много се потруди за тази сцена. Трудно беше да го гледаш. Тревино е момче, той е много мусколест и да го гледаш толкова уязвим, беше нещо, което ми помогна сама да почувствам какво се случва.
Накъде отиват нещата за Каролайн и Мат?
Очевидно е, че има любовен триъгълник, и каквото единия няма, го има другия. Мисля че Мат е първата истинска любов на Каролайн, но мисля че Тайлър определено може да бъде нейната нова упора. Зависи от сценаристите и какво те ще решат за бъдещето и. Но ми харесва, че връзката между Кер и Тайлър не започна като сексуална тръпка, нямаше сексуално привличане, беше чисто приятелство от типа „ако ми пазиш гърба, аз ще пазя твоя.” Досега на Каролайн това не и се беше случвало.
В момента Каролайн и Стефан са приятели, мислиш ли, че някога между тях може да има нещо романтично?
Винаги е забавно да гледаш нови лица и Каролайн и Стефан не са имали много сцени заедно в Първи сезон, така че смятам, че всички говорят за това, сега през втория. Двамата имат доста закачки помежу си. Но той има достатъчно тревоги с Елена. И това е другото нещо, замесено е друго приятелство: да, тя беше привлечена от него в началото, но сега тях ги свръзва само приятелството, и това че Кер се нуждае от помощ. Тук е застъпен и старият въпрос, могат ли мъж и жена да са просто приятели?


Превод за Twifun: Mokka



Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
 
Кандис Акола за прехвърчащите искри между нея и Тайлър, и Мат, и дори Стефан
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The vampire diaries RPG forum :: "Дневниците на вампира" :: Новини,анкети..-
Идете на: