The vampire diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Предпечат, бърз набор
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 2844092z Град Варна
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 N412 В Мистик Фолс е облачно,но в сряда времето ще се оправи и ще е слънчево.Към петък ще вали обилно,а събота и неделя ще са със силни ветрове. Предстоящи пълнолуния: Имението на Катрин Пиърс - Page 2 2971285n
Latest topics
» Да станем приятели
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyВто Юли 24, 2012 10:13 pm by Лус

» Създаване на вампири
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyПет Май 25, 2012 5:28 pm by ElectricFeelx33

» ЧРД! на Беатриче Балдовино
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyВто Окт 11, 2011 10:31 pm by Siveliano Wiliams

» Някой за РП
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyВто Окт 11, 2011 10:21 pm by Siveliano Wiliams

» Нека да поспамим
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyВто Окт 11, 2011 10:08 pm by Siveliano Wiliams

» Приятели на форума
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 6:27 pm by selzz_22

» Създаване на вещици и вещери
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyЧет Апр 28, 2011 10:37 am by Дид Салватор

» Търся си..
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 8:11 pm by Катрин Пиърс

» Някой за РП
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyЧет Апр 14, 2011 8:17 pm by Dominic Walter

Top posters
Дид Салватор
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Bar_leftИмението на Катрин Пиърс - Page 2 BarИмението на Катрин Пиърс - Page 2 Bar_right 
Дийн Уинчестър
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Bar_leftИмението на Катрин Пиърс - Page 2 BarИмението на Катрин Пиърс - Page 2 Bar_right 
Катрин Пиърс
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Bar_leftИмението на Катрин Пиърс - Page 2 BarИмението на Катрин Пиърс - Page 2 Bar_right 
Валерия
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Bar_leftИмението на Катрин Пиърс - Page 2 BarИмението на Катрин Пиърс - Page 2 Bar_right 
Вики Донован
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Bar_leftИмението на Катрин Пиърс - Page 2 BarИмението на Катрин Пиърс - Page 2 Bar_right 
Никол Андерсън
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Bar_leftИмението на Катрин Пиърс - Page 2 BarИмението на Катрин Пиърс - Page 2 Bar_right 
Харпър Колинс
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Bar_leftИмението на Катрин Пиърс - Page 2 BarИмението на Катрин Пиърс - Page 2 Bar_right 
Siveliano Wiliams
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Bar_leftИмението на Катрин Пиърс - Page 2 BarИмението на Катрин Пиърс - Page 2 Bar_right 
Деймън
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Bar_leftИмението на Катрин Пиърс - Page 2 BarИмението на Катрин Пиърс - Page 2 Bar_right 
Анита Фреър
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Bar_leftИмението на Катрин Пиърс - Page 2 BarИмението на Катрин Пиърс - Page 2 Bar_right 
Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Vote for us!
BGtop
Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Labels=0

 

 Имението на Катрин Пиърс

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 8:46 pm

-Как се справям?
Измърках в ухото му аз.Подсмихнах се и взех още една ягода в очакване на отговора му.Преди да отхапя от нея прокарах езика по устните ми.Подсмихнах се при вида на изражението
му.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 8:56 pm

- Дяволски добре. - усмихнах се.
Тя взе още една ягода и облиза устните си. Господи, беше тооолкова секси...
Надигнах се и взех ягодата от ръката и. Захапах единия край и бавно се приближих към нея, подканвайки я да захапе другия...
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 10:35 pm

-Браво на мен.-засмях се.
Подсмихнах се и се приближих като захапах другия край на ягодата.В същото време ръцете ми се спуснаха по гърдите му като леко го одрасках с нокти.Преминах от гърдите към коре
ма.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 10:42 pm

Играта с ягодата премина в страстна целувка. Междувременно тя започна леко да ме драска по гърдите, а след това се отправи към корема ми.
- Мм... ау... лошо момиче.
Подсмихнах се и леко я захапах за врата.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 10:50 pm

-Е не може да има само добри момичета...трябва да има и лоши.
Прошепнах в ухото му.
-Да се подсладим?
Погледнах към купата със сметана.Тогава се превъртяхме и той отново беше върху м
ен.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 11:14 pm

- Добрите са скучни. - намигнах и.
Превъртяхме се и легнах върху нея.
- Мм.. стой така. - усмихнах се.
Изтичах в кухнята и затуршувах из шкафовете. Ъх... къде е шоколада? Най-после открих една купа с течен шоколад. Бях сигурен, че има. Бързо се върнах при нея и се засмях доволно.
- Обичаш ли шоколад, красавице? - попитах като отново се настаних върху нея и леко я целунах по врата.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 11:18 pm

Каза ми да стоя тук и изчезна.Какво пък сега намисли?Скоро се върна с купа с течен шоколад.
-Обичаш ли шоколад, красавице?
Ме попита той.
-Ммм..ужасно много.
Кимнах и го целун
ах.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 11:26 pm

- Чудесно.
Взех шоколад и я намазах цялата. Леко докоснах устните и с език и продължих надолу. Облизах шоколада по шията и, след това този по гърдите и и продължих надолу. Шоколадът от корема и обрах с малки целувчици. Продължих да слизам все по-надолу... Обходих бедрата и с устни много, много бавно. След това отново се върнах към усните и и я целунах.
- Май и аз ще заобичам шоколада. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 11:34 pm

Размаза шоколада по цялото ми тяло..мм...кога ли щеше да спре да ме изненадва?Започна постепенно да облизва шоколада.Това ме караше...да го искам още повече и още по-силно.Изстенах когато усетих устните му по бедрата ми.След това отново ме целуна.
-Побъркваш ме!!!
Изрекох когато целувката свърши и прехапах долната си уст
на.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyВто Ное 02, 2010 11:53 pm

- Хм... и ти мен, красавице. Караш ме да полудявам.
Говорех в ухото и, докато с едната ръка разкопчах сутиена и. Набързо махнах и останалите "дрехи".
- Така е мноого по-добре. - засмях се.
Наведох се, за да я целуна, но тя ме избута и легна върху мен.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyСря Ное 03, 2010 8:29 pm

Засмях се и го избутах от мен.
-Ее недей така де.
Обхождах с език врата му...Докато се беше усетил свалих слиповете му.
-Така сме наравно.
Усмихнах се съблазнител
но.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyСря Ное 03, 2010 8:41 pm

Усещах езика и по врата си.
-Така сме наравно. - каза.
Беше махнала боксерките ми без дори да се усетя.
- Ти кога успя... - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyСря Ное 03, 2010 8:46 pm

Засмях се.
-Ами...аз съм бърза,скъпи.Не мога да си позволя лукса да се бавя прекалено много.
Отвърнах и отново го целунах.
-Ммм...нещо да не те приспах?
Погледнах го игриво.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyСря Ное 03, 2010 9:19 pm

- Хм...
Бутнах я на земята и легнах върху нея.
- Трудно можеш да ме приспиш. - засмях се.
Прокарах ръка по единия и крак и бавно проникнах в нея като не спирах да обсибвам лицето и с целувки...
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyСря Ное 03, 2010 10:02 pm

-Радвам се.
Усмихнах се леко и тихо изстенах,когато го усетих в мен...Едва ли някога щях да му се наситя.Точно тези мисли не са типични за мен,но пък...все някога беше време.Хванах лицето му с ръце като отговарях на всяка негова целув
ка.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyСря Ное 03, 2010 10:30 pm

Звуците, които издаваше бяха тоолкова... възбуждащи. Не можех да спра да я целувам. Не исках да я изпускам от прегръдката си... Постепенно забързвах темпото, но все пак не бързах. Впих устни в нейните, след което прокарах език по врата и леко я захапах, при което тя потрепери.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyСря Ное 03, 2010 10:56 pm

Исках още и още от него.Сякаш бях пристрастена...Той беше точно моят тип наркотик.
-Не спирай!!
Успях да изрека.Доставяше ми такова удоволств
ие!
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyСря Ное 03, 2010 11:17 pm

- Нямам такова намерение. - прошепнах в ухото и.
Отново забих зъбите си в шията и, този път малко по-силно. Усещах кръвта в устата си... гореше в гърлото ми. Забързах темпото.
- Изгаряш ме... - едва промълвих и отново я целунах.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyСря Ное 03, 2010 11:29 pm

Усетих,че ме захапа..Мм явно му харесваше кръвта ми.
-Знам това.
Промълвих и аз в отговор.Докоснах вените под очите му.Целунах го и усетих зъби му..леко ги докоснах с език.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyЧет Ное 04, 2010 7:28 am

Внимателно и с нежни целувки попих кръвта от врата и. Раните от зъбите ми изчезваха за секунди. Прокарах език и леко целунах все още заздравяващото място. След което се върнах отново към устните и. Изведнъж тя се озова върху мен, дори не разбрах кога се пробърнахме. Надигнах се и обвих ръце около тялото и. Не исках да се отделям и за секунда от нея. Караше ме да се чувствам... различно....
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyЧет Ное 04, 2010 3:50 pm

Имах чувството,че се разтапям от всяко негово докосване,от всяка негова целувка,дори и леката болка от захапването ми доставяше удоволствие.Обсипвах врата му с целувки.Той ме хвана и ме дръпна за косата като откриваше отново врата ми...Усмихнах се все едно му казвах да ме захапе отново.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyЧет Ное 04, 2010 7:36 pm

Приближих се към врата и,но вместо да я захапя,леко я целунах.
- Дали ще мога да спра,ако го направя отново? - попитах в ухото и и се усмихнах.
Тя се движеше бавно,не бързаше,а това ми харесваше. Сплетох пръстите си в нейните и отново я целунах...
- Хайде... - леко изпънах врата си към нея.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyЧет Ное 04, 2010 9:04 pm

-Имам ти доверие.
Наведох се към врата му.Прокарах език по мястото което след малко захапах.Кръвта му беше ужасно сладка.Когато все пак успях да го пусна отново го целунах.Имах чувстовото,че всичко е сън и ако го пусна дори и за малко всичко ще си оти
де.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Дийн Уинчестър

Дийн Уинчестър


Брой мнения : 686
Join date : 08.10.2010

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyЧет Ное 04, 2010 10:04 pm

Тя се наведе и прокара език по врата ми... след секунда ме захапа. Зъбите и, впити в кожата ми... беше несравнимо. Бавно легнах назад, а те не се откъсваше от мен. Когато в крайна сметка го направи, ме целуна, а по устните и все още имаше капчици от кръвта ми. Леко се усмихнах и се превъртяхме като легнах върху нея. Леко забързах... Не спирах да я целувам и галя по цялото тяло.
Върнете се в началото Go down
Катрин Пиърс

Катрин Пиърс


Брой мнения : 648
Join date : 06.10.2010
Age : 27
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 EmptyЧет Ное 04, 2010 10:32 pm

Бях пристрастена.Да точно това беше най-доброто определение за мен.Бях пристрастена към целувките му,към прегръдките,докосванията...към абсолютно всичко.Усещах го до мен,в мен навсякъде...където и да погледнех виждах нещо от него...Явно ми въздействаше доста силно.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Катрин Пиърс   Имението на Катрин Пиърс - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Катрин Пиърс
Върнете се в началото 
Страница 2 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Имението на Анита
» Имението на Дид Салватор
» Елена или Катрин?
» Имението на Джени
» Имението на Роуз Татейлилан

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The vampire diaries RPG forum :: Домовете :: Източен квартал-
Идете на: