The vampire diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Предпечат, бърз набор
Дневникът на Белс ♥ 2844092z Град Варна
Дневникът на Белс ♥ N412 В Мистик Фолс е облачно,но в сряда времето ще се оправи и ще е слънчево.Към петък ще вали обилно,а събота и неделя ще са със силни ветрове. Предстоящи пълнолуния: Дневникът на Белс ♥ 2971285n
Latest topics
» Да станем приятели
Дневникът на Белс ♥ EmptyВто Юли 24, 2012 10:13 pm by Лус

» Създаване на вампири
Дневникът на Белс ♥ EmptyПет Май 25, 2012 5:28 pm by ElectricFeelx33

» ЧРД! на Беатриче Балдовино
Дневникът на Белс ♥ EmptyВто Окт 11, 2011 10:31 pm by Siveliano Wiliams

» Някой за РП
Дневникът на Белс ♥ EmptyВто Окт 11, 2011 10:21 pm by Siveliano Wiliams

» Нека да поспамим
Дневникът на Белс ♥ EmptyВто Окт 11, 2011 10:08 pm by Siveliano Wiliams

» Приятели на форума
Дневникът на Белс ♥ EmptyНед Сеп 11, 2011 6:27 pm by selzz_22

» Създаване на вещици и вещери
Дневникът на Белс ♥ EmptyЧет Апр 28, 2011 10:37 am by Дид Салватор

» Търся си..
Дневникът на Белс ♥ EmptyПон Апр 25, 2011 8:11 pm by Катрин Пиърс

» Някой за РП
Дневникът на Белс ♥ EmptyЧет Апр 14, 2011 8:17 pm by Dominic Walter

Top posters
Дид Салватор
Дневникът на Белс ♥ Bar_leftДневникът на Белс ♥ BarДневникът на Белс ♥ Bar_right 
Дийн Уинчестър
Дневникът на Белс ♥ Bar_leftДневникът на Белс ♥ BarДневникът на Белс ♥ Bar_right 
Катрин Пиърс
Дневникът на Белс ♥ Bar_leftДневникът на Белс ♥ BarДневникът на Белс ♥ Bar_right 
Валерия
Дневникът на Белс ♥ Bar_leftДневникът на Белс ♥ BarДневникът на Белс ♥ Bar_right 
Вики Донован
Дневникът на Белс ♥ Bar_leftДневникът на Белс ♥ BarДневникът на Белс ♥ Bar_right 
Никол Андерсън
Дневникът на Белс ♥ Bar_leftДневникът на Белс ♥ BarДневникът на Белс ♥ Bar_right 
Харпър Колинс
Дневникът на Белс ♥ Bar_leftДневникът на Белс ♥ BarДневникът на Белс ♥ Bar_right 
Siveliano Wiliams
Дневникът на Белс ♥ Bar_leftДневникът на Белс ♥ BarДневникът на Белс ♥ Bar_right 
Деймън
Дневникът на Белс ♥ Bar_leftДневникът на Белс ♥ BarДневникът на Белс ♥ Bar_right 
Анита Фреър
Дневникът на Белс ♥ Bar_leftДневникът на Белс ♥ BarДневникът на Белс ♥ Bar_right 
Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Vote for us!
BGtop
Дневникът на Белс ♥ Labels=0

 

 Дневникът на Белс ♥

Go down 
АвторСъобщение
Изабела Ричардс

Изабела Ричардс


Брой мнения : 85
Join date : 28.11.2010
Age : 28
Местожителство : Hollywood

Дневникът на Белс ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Дневникът на Белс ♥   Дневникът на Белс ♥ EmptyСря Дек 01, 2010 8:02 pm

Това е моят дневник!Дано ви бъде забавно с моите щури и тъпи приключение!
:smile
Върнете се в началото Go down
Изабела Ричардс

Изабела Ричардс


Брой мнения : 85
Join date : 28.11.2010
Age : 28
Местожителство : Hollywood

Дневникът на Белс ♥ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Белс ♥   Дневникът на Белс ♥ EmptyСря Дек 01, 2010 8:50 pm

Тъпота,нерви и драми!Това е описанието на моят живот в момента! : ) Като се има в предвид,че съм била и по-добре.
Всичко започна миналата седмица.....
О, колко грубо от моя страна да не се представя!Казвам се Изабел.На 13 от Русе.Една на пръв поглед нормална тийнейджърка...но НЕ!
Първо,може би да ви разкажа за моето детство.То не беше много...розово.
Ставам в 8.Детска градина.5 часа-майка ми ме взема.6 часа-площадката.
Хаха!Как го написах,все едно сега ходя на градина ! хДД Да,звучи хубаво,но не беше чак толкова...сега защо не е било "Детството мечта" не мога да кажа точно..но да си представите...
Лятото майка ми ме пращаше на село.А там бяха по-големите ми братовчеди.Тогава бяха на 12 и 14 .. (сега са на 18 и 21 хДД)
Най-често бях с Мартин. (18 г.) Той ме тормозеше,биеше и ми се подиграваше,защото тогава бях малка,сладка и пухкавичка..
А сега се смеем на тези истории. хДД Той ми е като брат и много добре се разбираме.
Така..да се върнем..
В детската всички пак ме тормозеха и ми се подиграваха...абе лапешка работа общо взето...Сега за нещо по-така гадничко .. позабрайла съм ги гадориите ..
Я да кажа аз за сегашния ми живот.Тръгнах да ви разправям за миналата седмица.. хД
Понеделник
Ърррхг!Мразя понеделниците!Мразя ги,защото с тях се започва седмицата.А и със седмицата се почва и мъката...ДАСКАЛОТО!! ..
Беше един обикновен ден.След даскало бях при госпожата ми .. по математика.Да,не съм ама хич добра по тоя шибан предмет!
А преди това ... мале забрайх ко стана .. Нещо свързано с Алекс *момчето,което харесвам,или което миналата година го харесвах,сега само малко*
А,да.Деса-Поетеса изведнъж започна да се държи гадно с нас. *И под "НАС" имам предвид мен и приятелката ми Ния* (после ще ви разправям!) Отбягваше ни,обиждаше ни и най-вече се присъедини към отбор "Кучки" , който включва Александра *тя е главната! и може да се каже,че вече е повишена на К*рва,оо ама ние си я знаем че си е така още от първи клас* Зехра *тя е в нашия клас от четвърти!Когато дойде се захвана с к*рвата,а щом някой се захване с нея и тя става такава.Иначе момичето си е яко по характер,само дето е туркиня .. и малко не ги харесвам,ама нищо.. следващия член на "клубът" е може би Вяра.Вяра не беше такава до миналата година.Сега нещо се натяга да влиза вътре в техния клуб.. тя ми е БФФ,но вече май .. не е.Другите от този "клуб" са от "б" и "в"клас.Абе както и да е.
Вторник.
Пак един обикновен ден .. оле не помня хДД
Сряда
Първи час ..... ААААААА!!!Математика! *музика от страшен филм,онези от цигулка или дебели тонове хДД* Ама тоя път не бяхме със "Страсилището",а с нова госпожа!По-яка и мнооого по-млада!И мнооого по-добре обяснава!!Ама вече я няма!Щоту онъз се върна на работа.Беше болна.Както и да е..
Последния час имахме СИП сексологии. ...
Всъщност тези първите дни то седмицата не бяха много лоши.Но петъка ме разби напраао0 .. Говороя за Александра ...
Мале .. цял роман изписах!!! Я спирам... ще има 2-ра част за тази "трагична" седмица хДД
:D
Върнете се в началото Go down
 
Дневникът на Белс ♥
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дневникът на Мелани Харис

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The vampire diaries RPG forum :: Свободна зона :: Дневниците ви-
Идете на: