The vampire diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Предпечат, бърз набор
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! 2844092z Град Варна
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! N412 В Мистик Фолс е облачно,но в сряда времето ще се оправи и ще е слънчево.Към петък ще вали обилно,а събота и неделя ще са със силни ветрове. Предстоящи пълнолуния: Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! 2971285n
Latest topics
» Да станем приятели
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! EmptyВто Юли 24, 2012 10:13 pm by Лус

» Създаване на вампири
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! EmptyПет Май 25, 2012 5:28 pm by ElectricFeelx33

» ЧРД! на Беатриче Балдовино
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! EmptyВто Окт 11, 2011 10:31 pm by Siveliano Wiliams

» Някой за РП
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! EmptyВто Окт 11, 2011 10:21 pm by Siveliano Wiliams

» Нека да поспамим
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! EmptyВто Окт 11, 2011 10:08 pm by Siveliano Wiliams

» Приятели на форума
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! EmptyНед Сеп 11, 2011 6:27 pm by selzz_22

» Създаване на вещици и вещери
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! EmptyЧет Апр 28, 2011 10:37 am by Дид Салватор

» Търся си..
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! EmptyПон Апр 25, 2011 8:11 pm by Катрин Пиърс

» Някой за РП
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! EmptyЧет Апр 14, 2011 8:17 pm by Dominic Walter

Top posters
Дид Салватор
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Bar_leftИзгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! BarИзгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Bar_right 
Дийн Уинчестър
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Bar_leftИзгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! BarИзгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Bar_right 
Катрин Пиърс
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Bar_leftИзгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! BarИзгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Bar_right 
Валерия
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Bar_leftИзгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! BarИзгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Bar_right 
Вики Донован
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Bar_leftИзгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! BarИзгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Bar_right 
Никол Андерсън
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Bar_leftИзгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! BarИзгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Bar_right 
Харпър Колинс
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Bar_leftИзгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! BarИзгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Bar_right 
Siveliano Wiliams
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Bar_leftИзгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! BarИзгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Bar_right 
Деймън
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Bar_leftИзгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! BarИзгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Bar_right 
Анита Фреър
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Bar_leftИзгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! BarИзгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Bar_right 
Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Vote for us!
BGtop
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Labels=0

 

 Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка!

Go down 
АвторСъобщение
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! Empty
ПисанеЗаглавие: Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка!   Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка! EmptyСря Ное 24, 2010 5:25 pm

Ексклузивно интервю на Софийска Новинарска Агенция с българо-канадската актриса Нина Добрев.
Нина Добрев е причината българите най-накрая да могат да кажат, че са успели в Холивуд. Само на 21 години, тя вече има световна слава, благодарение на ролята си на Елена Гилбърт в популярният американски сериал „Дневниците на вампира”, чийто втори сезон тече в момента.
Нина е родена в София, но когато е на 2 години, семейството и се мести в Канада. В Торонто, Онтарио тя получава шанса да разгърне страстта и таланта си в изкуствата.
Тя взема уроци по танци, гимнастика, театър, музика и визуални изкуства. Работата и като модел я води до рекламите, а те от своя страна – до прослушванията за роли.
„Твърде млади за брак” (Too young to marry) е филмът, който първи представя Нина на Българската публика. В Щатите тя става популярна с ролята си на Миа Джоунс, майка тийнейджърка в сериала „Деграси: Следващото поколение.”
Големият и успех идва през 2009 с „Дневниците на вампира”, където изпълнява ролята на младо момиче, разкъсано между двама братя вампири. Във вторият сезон на шоуто тя изпълнява и ролята на българката Катрин Пиърс (Катерина Петрова), вампир от миналото на двамата братя.
Нина има зад гърба си над 20 роли в канадски и американски продукции, и това я превръща в една от най-бързо изгряващите млади звезди в Холивуд.
В интервюто Нина споделя плановете и надеждите си за бъдещето, както и спомените и любимите неща за правене в България.
Това може би е банален въпрос, но какво е чувството да си млада холивудска звезда? Какво си мислеше, какво чувстваше когато направи първият си пробив в киното?
Да си работеща актриса е много приятно. Но също така е много дълъг процес: не се случва за една нощ. Това изисква много практика и много работа – но също е велико приключение и в момента се чувствам уверена в работата си. Тя е постоянно предизвикателство и аз съм много щастлива.
Ти беше Миа Джоунс (Деграси) и Елена Гилбърт (Дневниците), както и много други роли. Как би описала героините си? Те личности, близки до теб ли са или ти се е налагало да влизаш в роли, много различни от самата теб?
Играла съм много различни хора и личности – всяка една роля е различна. Всяка роля ме учи на нещо за самата мен, и разбира се, винаги има нещо от мен във всяка героиня.
Какво получи от своя актьорски опит до сега; каква са плюсовете да бъдеш актьор? Примерно, има ли нещо специално което ти носи работата в Дневниците?
В Дневниците имам уникалната възможност да играя два персонажа, които са абсолютно различни един от друг. Това е рядка и специална възможност и аз съм страшна късметлийка, тъй като мога да играя две героини в невероятен сериал. Това е всекидневно предизвикателство, но аз обичам предизвикателствата, така че е хубаво!
Като някой толкова млад, как мечтаеш да се развие кариерата ти? Какви са нещата, които искаш да постигнеш?
Стремя се да продължа да имам високи изисквания към работата си, да подобря себе си и да продължа да търся предизвикателни роли, да правя страхотни филми и телевизия. Искам да опитам от всички сладкиши на киното, да играя в различни жанрове: романтични комедии, драми, екшъни и т.н.
Ти си напуснала колежа, за да се посветиш на актьорската кариера. Колко трудно беше това решение? Какви бяха мотивите ти?
Известно време продължих с университета докато снимах, но когато ролите станаха по-големи и възможностите да се снимам във филми се увеличиха, трябваше да взема решение.
За да успееш в едно начинание, трябва да отдадеш цялото си внимание и усилия. Аз се опитах да жонглирам с две неща, и двете страдаха.
Така че, реших да се възползвам от рядката възможност, която имах, тази моя страст и да я преследвам. Аз съм много уверена в това си решение, щастлива съм че избрах да развия артистичната си страна. Продължих да уча сама, но това винаги е било нещо, което правя.
Не мисля че някога ще спра да уча, до последният ден от живота си непрекъснато ще се опитвам да разширя познанията и образованието си. Университетът ще ме чака, мога да се върна и да си довърша образованието, когато му дойде времето. Но точно в този момент аз чувствам, че правя правилните неща за себе си.
Семейството ти е емигрирало в Канада когато си била много малка. Какво е България за теб, какво значи тя за теб? Колко често си идваш в България, имаш ли семейство тук? Имаш ли любимо място и любимо занимание?
Преместихме се в Канада когато бях много малка, но докато растях много често си идвах (летните ваканции, Коледа, празници). През последните години, откакто се занимавам с актьорство и работя постоянно, ми е много трудно да си ходя толкова често, колкото ми се иска.
Прекарах миналата Коледа в България, в София и в планините, карахме сноуборд. Имам много роднини, които живеят там така че се опитвам да си ходя толкова често, колкото мога. Трудно е когато живееш толкова далече от семейството си. Много ми липсват.
Любимото ми място/занимание е ходенето на Черно море. Но тъй като през последните няколко лета работех, не съм ходила там от години!!!
Какво казваш на приятелите си за България? Чувстваш ли се горда от българските си корени?
Всеки, който ме познава, знае че аз съм българка и съм горда с този факт! Говоря български със семейството си, и когато приятелите ми ни чуят казват: „Уау, толкова е готино, че говориш друг език! Звучи страхотно!”

Превод за Twifun: Mokka
^^ www.twifun-bg.com
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
 
Изгряващата холивудска звезда Нина Добрев: Гордея се, че съм българка!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Нина Добрев е доста критична към Св. Валентин
» Нина Добрев за следващите стъпки на Катрин
» Америка призна Нина Добрев за най-красива!
» Нина Добрев ще ни води “вампири”, ама… друг път
» Нова снимка на Нина Добрев за сп. TV Guide

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The vampire diaries RPG forum :: "Дневниците на вампира" :: Новини,анкети..-
Идете на: