The vampire diaries RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


..
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Предпечат, бърз набор
Имението на Дид Салватор - Page 2 2844092z Град Варна
Имението на Дид Салватор - Page 2 N412 В Мистик Фолс е облачно,но в сряда времето ще се оправи и ще е слънчево.Към петък ще вали обилно,а събота и неделя ще са със силни ветрове. Предстоящи пълнолуния: Имението на Дид Салватор - Page 2 2971285n
Latest topics
» Да станем приятели
Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyВто Юли 24, 2012 10:13 pm by Лус

» Създаване на вампири
Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyПет Май 25, 2012 5:28 pm by ElectricFeelx33

» ЧРД! на Беатриче Балдовино
Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyВто Окт 11, 2011 10:31 pm by Siveliano Wiliams

» Някой за РП
Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyВто Окт 11, 2011 10:21 pm by Siveliano Wiliams

» Нека да поспамим
Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyВто Окт 11, 2011 10:08 pm by Siveliano Wiliams

» Приятели на форума
Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 6:27 pm by selzz_22

» Създаване на вещици и вещери
Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyЧет Апр 28, 2011 10:37 am by Дид Салватор

» Търся си..
Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyПон Апр 25, 2011 8:11 pm by Катрин Пиърс

» Някой за РП
Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyЧет Апр 14, 2011 8:17 pm by Dominic Walter

Top posters
Дид Салватор
Имението на Дид Салватор - Page 2 Bar_leftИмението на Дид Салватор - Page 2 BarИмението на Дид Салватор - Page 2 Bar_right 
Дийн Уинчестър
Имението на Дид Салватор - Page 2 Bar_leftИмението на Дид Салватор - Page 2 BarИмението на Дид Салватор - Page 2 Bar_right 
Катрин Пиърс
Имението на Дид Салватор - Page 2 Bar_leftИмението на Дид Салватор - Page 2 BarИмението на Дид Салватор - Page 2 Bar_right 
Валерия
Имението на Дид Салватор - Page 2 Bar_leftИмението на Дид Салватор - Page 2 BarИмението на Дид Салватор - Page 2 Bar_right 
Вики Донован
Имението на Дид Салватор - Page 2 Bar_leftИмението на Дид Салватор - Page 2 BarИмението на Дид Салватор - Page 2 Bar_right 
Никол Андерсън
Имението на Дид Салватор - Page 2 Bar_leftИмението на Дид Салватор - Page 2 BarИмението на Дид Салватор - Page 2 Bar_right 
Харпър Колинс
Имението на Дид Салватор - Page 2 Bar_leftИмението на Дид Салватор - Page 2 BarИмението на Дид Салватор - Page 2 Bar_right 
Siveliano Wiliams
Имението на Дид Салватор - Page 2 Bar_leftИмението на Дид Салватор - Page 2 BarИмението на Дид Салватор - Page 2 Bar_right 
Деймън
Имението на Дид Салватор - Page 2 Bar_leftИмението на Дид Салватор - Page 2 BarИмението на Дид Салватор - Page 2 Bar_right 
Анита Фреър
Имението на Дид Салватор - Page 2 Bar_leftИмението на Дид Салватор - Page 2 BarИмението на Дид Салватор - Page 2 Bar_right 
Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Vote for us!
BGtop
Имението на Дид Салватор - Page 2 Labels=0

 

 Имението на Дид Салватор

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Деймън

Деймън


Брой мнения : 106
Join date : 17.11.2010

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyНед Ное 21, 2010 4:51 pm

-Много си бърза .. - засмях се..
-Къде е терасата тогава .. ? - попитах .
Дид ми посочи и аз излязох отвън..Закачих дрехите и се върнах при нея..
-Е .. ? - целунах я ..
Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyНед Ное 21, 2010 4:53 pm

- Какво "Е"? - засмях се.
- Какво ще правим ? -попита Дей.
- Не знам,може да излезем..отново. - засмях се. - Или..не знам. - погледнах го и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Деймън

Деймън


Брой мнения : 106
Join date : 17.11.2010

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyНед Ное 21, 2010 5:08 pm

-Нямам никаква представа.. - облегнах се на дивана и сложих глава на една от възглавничките ..
-Преди да отидем на фонтана каза , че можеш да ми избройш много идей..Е сега май ни трябват .. -казах и се замислих..
Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyНед Ное 21, 2010 5:26 pm

Засмях се.
- Ами..
Замислих се.
- Може да идем на аквапарка,на дискотека,в гората,на гробището. - засмях се. - Където искаш. - казах.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Деймън

Деймън


Брой мнения : 106
Join date : 17.11.2010

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyПет Ное 26, 2010 4:38 pm

Замислих се и пуснах телевизора..Даваха прогнозата за времето.Ще бъде дъждовно..Изведнъж скочих и казах на Дид :
-Хей..защо да не идем на почивка ? - усмихнах се..
-И без това този уикенд времето ще бъде лошо .. - казах и я погледнах с ентусиазъм..
Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyПет Ное 26, 2010 4:40 pm

Изведнъж Дей ме попита дали искам да идем на почивка.
- Откъде ти хрумна това ?
Засмях се и го погледнах.
- Както и да е. - усмихнах се. - Съгласна съм! - засмях се. - Къде ще ходим ? Чух че имало някакви нови екскурзии : Ню Йорк ; България ; Китай и май някаква от сорта на "Лондон ; Будапеща ; Париж" - казах.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Деймън

Деймън


Брой мнения : 106
Join date : 17.11.2010

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyПет Ное 26, 2010 4:48 pm

-Незнам..просто се сетих.. - засмях се.
-Ами какво чакаш тогава отивай да си приготвяш багажа .. - засмях се..
-После ще мислим къде ще идем .. - казах..
Започнах да прещраквам другите канали ...
Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyПет Ное 26, 2010 4:54 pm

- Добре. - усмихнах се. - С моята скорост,ще съм готова за половин час..максимум. - засмях се.
Целунах го и се качих в спалнята. Извадих два големи куфара,и отворих единия. От гардероба си извадих всички нужни дрехи,обувки и т.н. Сложих гримовете си,шампоаните си и всичко такова в една отделна чанта и след..хм..половин час всичко беше подредено.
- Ела замалко. - извиках на Деймън.
Той се появи на вратата.
- Ще ми е нужна..малка помощ..за куфарите.. - засмях се.
[/left]
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Деймън

Деймън


Брой мнения : 106
Join date : 17.11.2010

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyПет Ное 26, 2010 5:42 pm

-Няма проблем .. - засмях се ..
Взех куфарите и слязохме долу . Оставих куфарите пред вратата и се обърнах към Дид :
-Ще минем и през вкъщи да си взема дрехи.. - казах , а тя кимна и спря телевизора..
-Ами..кучето ? Какво ще го правим ? - ударих се по челото и отново взех куфарите..
Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyПет Ное 26, 2010 5:45 pm

-Ами..кучето ? Какво ще го правим ? - Дей се удари по челото и отново взе куфарите..
- Ще го оставим на съседите.. Засега. - засмях се.
Изтичах до съседната къща и уредих всичко. Върнах се при Деймън и го целунах.
- Готово. - засмях се. - Детето веднага се съгласи. - изкисках се. - А сега..отиваме у вас да си вземеш дрехи. - казах и влязохме в колата.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyЧет Дек 30, 2010 5:00 pm

В домът ми имаше парти,супер. Първите няколко човека дойдоха,и затова оставих вратата отворена,всички да влизат.
- Здравейте. - усмихнах се . - Весела Нова Година. - ухилих се.
Около мен имаше наредени маси със сладки,соленки,питиета,сокове.. Всичко.

П.П. Партито започва ((: Нова Година е!!
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Анита Фреър

Анита Фреър


Брой мнения : 100
Join date : 07.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyЧет Дек 30, 2010 5:23 pm

Оказа се че ще има още едно парти за Нова Година този път.Беше в къщата на Дид,не къщата имението.Ако трябва да се използва къща то ще да е огромна къща. Набързо ли облякох някакви дрехи и тръгнах.Когато пристигнах вратата беше отворена и явно щеше да има много хора.
Върнете се в началото Go down
http://mystic-falls-rpg.vampire-legend.com/forum.htm
Деймън

Деймън


Брой мнения : 106
Join date : 17.11.2010

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyЧет Дек 30, 2010 5:41 pm

Дид беше организирала парти за Нова година в имението си и аз бях там..Бях на втория етаж за малко и после слязох.Дид беше на вратата и посрещаше гостите..Застанах зад нея и размачках раменете й ..
-Е..как върви ? - усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyЧет Дек 30, 2010 5:51 pm

- Всичко е супер. - казах. - Хей,Анита.. - казах. - Добре, че дойде.
Засмях се.
- Това е Деймън..аа това е Анита.
Запознах ги набързо.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Анита Фреър

Анита Фреър


Брой мнения : 100
Join date : 07.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyЧет Дек 30, 2010 5:56 pm

-Aa..Здрасти..
Казах на Деймън когато Дид ни запозна.Имаше всичко за което би си помислил всеки нормален човек,е може би не абсолютно всичко ама все пак нямаме вълшебници в града до колкото знам.Ако има вълшебница която да ти донесе всичко което поискаш,то няма да е вълшебница,а слуга.
Върнете се в началото Go down
http://mystic-falls-rpg.vampire-legend.com/forum.htm
Деймън

Деймън


Брой мнения : 106
Join date : 17.11.2010

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyЧет Дек 30, 2010 6:01 pm

-Здравей .. - усмихнах се.
-Ей..ела да си вземем нещо за пиене .. - казах на Дид.
-Ами вратата ? - каза тя..
-Зарежия ..те ще си влизат. - засмях се и я задърпах към една от масите.
Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyЧет Дек 30, 2010 6:09 pm

- Деймън. - изсъсках когато се дръпнахме настрани до напитките. - Осъзнаваш ли, че ме издърпа пред приятелката ми? - погледнах го лошо.
Той се засмя.
- Много смешно.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Анита Фреър

Анита Фреър


Брой мнения : 100
Join date : 07.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyЧет Дек 30, 2010 6:14 pm

Хората продължава да влизат през отворената врата,и продължава докато изведнъж поне 5 минути не влезе дори и 1 човек.Не знам за друг но това за мен си беше странно..Седнах на един стол и се загледах към отворената врата.Май през това време влизаше само вятъра и нищо друго.
Върнете се в началото Go down
http://mystic-falls-rpg.vampire-legend.com/forum.htm
Деймън

Деймън


Брой мнения : 106
Join date : 17.11.2010

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyЧет Дек 30, 2010 6:20 pm

-Еее..тя ще те разбере . -засмях се.
Взех една от чашите , които стояха пред нас на масичка.Опитах от алкохола.Явно беше вино..Дид ме погледна.
-Какво ? Ти няма ли да си вземеш ? - повдигнах вежди.
Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyЧет Дек 30, 2010 6:23 pm

Кимнах отрицателно.
- Не,смятам да не се напивам в началото на купона. - намигнах му и се върнах при Анита. - Хайде де.. - обърнах се към него.
Той дойде при нас.
- Е..Ан,какво правиш?? - засмях се.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Анита Фреър

Анита Фреър


Брой мнения : 100
Join date : 07.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyЧет Дек 30, 2010 6:29 pm

-Като цяло всъщност нищо.-Казах и се засмях докато се изправях.
-Ами ти?-Попитах и се ухилих самодоволно,не знам защо просто ми дойде отвътре. Отдавна не се бях хилила чак толкова самодоволно,по-скоро не беше самодоволна усмивка,а усмивка наречена "След малко ще те изям","След малко ще те убия" или "Ще те заколя точно в този момент",не че ще го направя но поне така изглеждах.
Върнете се в началото Go down
http://mystic-falls-rpg.vampire-legend.com/forum.htm
Деймън

Деймън


Брой мнения : 106
Join date : 17.11.2010

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyЧет Дек 30, 2010 6:37 pm

-Какво да те правя .. - казах си.
Тръгнах след нея.Дид започна да си говори с Анита , а аз застанах до нея и само ги слушах ..или поне се правях , че слушам.Отново отпих от виното си и огледах гостите..
Върнете се в началото Go down
Дид Салватор
Admin
Admin
Дид Салватор


Брой мнения : 1203
Join date : 06.10.2010
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyЧет Дек 30, 2010 7:11 pm

Анита ме погледна със странен поглед.
- Ааааха.. - усмихнах се.
Деймън оглеждаше наоколо.
- Някое по-хубаво момиче ли гледаш.. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.4rumer.com
Анита Фреър

Анита Фреър


Брой мнения : 100
Join date : 07.10.2010
Age : 34
Местожителство : Мистик Фолс

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyЧет Дек 30, 2010 7:23 pm

Стоях на едно място 2 минути и огледах наоколо.Част от хората беше изчезнала незнайно защо.Нямаше нито следа някой да е излязъл освен това че ги нямаше.Не че ме интересуваше просто го забелязах.Последно време си мислех за странни неща..Но на кой му пукаше??
Върнете се в началото Go down
http://mystic-falls-rpg.vampire-legend.com/forum.htm
Алисън Блекбърн

Алисън Блекбърн


Брой мнения : 44
Join date : 28.12.2010
Age : 26

Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 EmptyЧет Дек 30, 2010 9:07 pm

Чух, че ще има новогодишно парти и реших да се явя на него. Отидох на въпросното място и се огледах. Нямаше никой. Само онова момиче от миналото парти. Ха.. голяма купонджийка си помислих и отидох при нея:
- Хей пак. - усмихнах и се мило
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дид Салватор   Имението на Дид Салватор - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Дид Салватор
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Имението на Роуз Татейлилан
» Имението на Катрин Пиърс
» Имението Балдовино
» Имението на Джени
» Имението на Анита

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The vampire diaries RPG forum :: Домовете :: Източен квартал-
Идете на: